První tři díly s Lucy Punch jsou velmi dobré. Čekal jsem sice ohňostroj černého humoru ve stylu "Touch of Cloth", ale i tak jsem spokojen. Partnerské špičkování a úlety obou detektivů jsou sice poměrně civilní, nicméně charisma herců, celková nálada a třeba taky soundtrack dělají ze série velmi příjemnou a trochu trhlou moderní variaci na Dempseyho a Makepeaceovou.(24.11.2014)

Takhle zvrhlou detektivku jsem snad ještě neviděl. No, detektivku. Na řešení kriminálních případů taky dojde, ale ty jsou skoro podružné. Náplní epizod jsou černohumorné výměny mezi lehkovážným Jackem a upjatou Kate a kolem nich se točí všechno ostatní. Není to špatný koncept a protože má seriál jenom devět epizod, tak scenárista nevyplýtval nápady a udržel laťku hodně vysoko.(23.3.2014)

První série o třech dílech naprosto výborná. Jako detektivka to sice stojí za prd, ale jako komedie to nemá chybu. Černý, nekorektní humor, člověk se opravdu od srdce zasměje, kdyby se třeba ještě přidala větší bizarnost do detektivních případů, bylo by to třeba i zajímavější po téhle stránce, ale nevadí. Ve druhé sérii sice Jack dostane o něco hezčí parťačku, bohužel to ale vše ztratí nejméně dvě třetiny vtipnosti. Takže 1 si zaslouží čtyři až pět, 2 z bídou tři. Co je ale docela zajímavé, jak se tady (daleko víc než v Black Sails, tam by mě ta příbuznost asi ani nenapadla) dá pozorovat Tobyho podoba s maminkou, občas jsou to ty stejný obličeje co házejí.(18.10.2016)

Někdy je to geniální a z některých situací jde člověk do křečí. Jindy je to jen takový příjemný pohodový humor. Nemůžu si pomoct ale přes prvotní nechuť si to fakt užívám. Bohužel se to ale zároveň občas hrozně táhne. Kdyby byla kratší stopáž dílů a děj se víc nahustil, bylo by to daleko lepší. Za tohle hvězdičku dolů.(11.7.2014)

První série neměla tu správnou šťávu - Kate Bishop byla chladná, suchá, zpruzelá a za celou dobu se sotva hnula z místa. To Miranda Raison už se svou postavou (dle očekávání) změnila rytmus celýho seriálu - sama si to viditelně užívala a leckterý její herecký kreace vysloveně braly dech (ne vážně, její mimika je absolutní špička!); vztah Georginy s Jackem jako by už přece jen někam směřoval, měl svou vlastní dynamiku; vzájemný škádlení hnedka nabylo pořádný jiskry... a stále stejně banální detektivní případy ve finále přestávaly vadit. Takhle nějak jsem si to představoval. --- "There's only one thing I hate more than children. - What? - Lots of children."(1.12.2014)