Megažralok versus crocosaurus

• Česko Megažralok vs. crocosaurus (více)
všechny plakáty

Poté, co se utkal Mega žralok s Obří chobotnicí a oba se potopili do hlubin, si všichni mysleli, že obě dvě monstra zahynula. Mega žralok však znovu na hladinu vyplul a znovu začal zabíjet a ničit. Do cesty se mu však připlete pradávný Crocosaurus, který má však jednu "výhodu" - je to totiž suchozemský tvor. A tito dva vyrovnaní soupeři proti sobě válčí a zanechávají za sebou hotovou spoušť. A je jen na lidech, aby rozhodli, který z dvojice vyhraje.... (StrYke)

zlabus

"This shark just went nuclear!". Bohužel podstatně slabší než první díl. Chybí Lorenzo Lamas, přibylo odporných digitálních triků (největší pecka je, když se některé opakují i několikrát ) a nějak to celkově ztratilou stylovou zábavnost dílu prvního. Není to tak strašné jako Transmorphers nebo Terminators, ale (v rámci kvality Asylum) se to k zábavnosti prvního dílu nebo takové Megapiranhy ani nepřibližuje. ()

JohnMiller

Najslabší film ako Superžraloka tak aj Crocosaura. Tieto dve monštrá mali za sebou teda lepšie kúsky (aj keď nie oveľa) tak isto aj protivníkov. V mojich očiach to nebolo na odpad! ale veľa k tomu nechýbalo. Zachránil to iba superžralok ktorý skákal z vody a vždy keď sa obtrel o loď to miesto vybuchlo. Keď sa o to miesto obtrel znova opäť to vybuchlo na tom istom mieste. ()

Vědma

"Chlapi, koukejte, není to támhle ploutev?" Takže asi tak. Nebýt toho docela cool afrického Krokodýla Dundeeho byl by to odpad jako vyšitý. Jo a ještě jeden pubertální - " Opravdu ty tvoje koule fungují?" ()

Imrwere

Proboha proč? Myslel jsem, že po prvním díle s chobotnicí, když megalodon vyskočí z vody do oblak, aby chňapnul letadlo, se tvůrci hodí po menším vyblbnutí do klidu. Ovšem opak je pravdou. Nejen že obří žralok přeskakuje obrovskou námořní loď a ocasní ploutví ji demoluje za doprovodu explozí, které vypadají, jako když si člověk poprve spustí Sony Vegas a tvoří s prvními volně staženými efekty z detonationfilms.com, ale dokonce chytá do tlamy i vystřelené torpédo a z vody skáče do vzduchu pro stíhačku? To už je fakt moc. Krokouš se také zrovna dvakrát nepovedl, ale těch 15% dám za Ericu Duke a Sarah Lieving. ()

RypavaDvojka

Paradoxně se mi ze všech filmů "Mega Shark vs. Nějaká další sranda" tenhle líbil nejvíc (Ano, opravdu jsem viděl všechny díly této série, celé a bez přetáčení) a za to si odnáší jednu hvězdičku, jako pomyslný triumf nad obří chobotnicí, machanickým žralokem a Kolossem (Přitom je s hodnocením nejníž :) :) ) 10% ()

jardoch

Tento film si mě získal jednou věcí.Nevzpomínám si na film,který by mě zaujal tak originálním a vtipným názvem:-DProstě v té trafice za výlohou nemohl zůstat.Bylo by nefér,dávat odpad!Jednu hvězdičku si tento film zaslouží.O ději už si asi každý udělá obrázek a není nutné film ani vidět:-)...ovšem já ho bohužel viděl:-( ()

migele

Dealerovi toho koksu, co si dává štáb do nosu při natáčení, dávám 1* za velmi kvalitní matroš. Jinak R.Picardo hraje dobře, no, chudákovi asi nechodí nabídky když musí brát tak otřesnou roli v otřesnem filmu. ()

habertek

Měli by do žánru doplnit komedie:) Když se nepozvracíte z počítačových tvorů tak se do konce už nějak prokoušete a sem tam i pobavíte, i když to nebyl záměr tvůrců:) ()

my38k

Žralok co sežral atomovou ponorku, krokodýl se spoustou vajec, černoch s hydrosonickými koulemi, Krokodýl Dundee z Konga a agentka v režii Asylumu. Narozdíl od předchozího dílu už tu nejsou tak krásně dramatické momentky jako překousnutí letadla. Hlavně tu chybí Lorenzo Lamas a přísná pohledná agentka to prostě sama neutáhne, ale naštěstí Asylum jistě brzy vyprodukuje další megahit. ()

Stanmi

Filmy v jistém smyslu legendární společnosti Asylum mně dlouho unikaly, ale tentokrát to klaplo a já mohl shlédnout tento snímek. Ten je v zásadě pokračováním filmu Megažralovk vs. obří chobotnice (ten jsem však neviděl), akorát obří chobotnici nahradil prehistorický krokodyl, rozuměj crocosaurus. Děj je v zásadě prostý, objeví se obě monstra, lidé je střídavě nahánějí a vše vyrcholí soubojem obou potvor. Takže kde začít...příběh je plný různých ať už logických či řekněme technických nesmyslů, zpracování obou monster a triků vůbec je na velmi slabé úrovni, stejně jako herci, kteří jsou prakticky neznámí, i když asyláci vždycky najdou aspoň jednu známější tvář, v tomto snímku je to Robert Picardo alias Doktor ze Star Trek Voyager a abych jenom nekritizoval tak Gary Stretch celkem ušel. Zkrátka Megažralok vs. crocosaurus je typickým produktem společnosti Asylum se všemi klasickým atributy, což však může být za jistých podmínek i zábava, ale tu jsem v tomto snímku příliš nenašel (maximálně, když jsem se uchechtnul nad nějakou obzvlášť blbou hláškou), nícméně až zase budu příležitost shlédnout nějaký podobný "vs." či "meganěco" film tak se rád podívám, protože něco takového se opravdu nevidí každý den. ()

bmx6

Mega brak,tak nějak by se měl nazývat tento film,protože tak strašně hloupý film(samozřejmě je jich mnoho),ale tento mě za poslední dobu fakt dostal.Jen jsem nevěřícně zíral jak někdo toto mohl vyslat do světa a když vidím,že existuje ještě daleko více skvostů s podobným názvem,tak mi je do breku.Alespoň ten scénář byl fantastický,protože takové hovno jsem už dlouho neslyšel.Opravdová zábava.Já jen nechápu,proč se vlastně točí takové hlouposti.Je to prostě HNUS a už nikdy nechci podobnou věc vidět.Jednu hvězdičku dávám jen proto,abych neurazil ty obrovské stvůry,které na mě pokukovali celý film. ()

Chaloupek

Hlavními hrdiny a zároveň scénaristy jsou přerostlý digitální krokodýl a žralok. A podle toho to taky vypadá. Vrcholem filmu je scéna, ve které žralok vdechne ponorku. Pak už to trochu ztratilo na síle, ale napnutej jsem vydržel až do konce. Bohužel, nic horšího už nepřišlo... ()

chaosteory

Asi půjdu proti proudu, ale Megashark part 2 mi přijde lepší než předchůdce. Tím lepším nemyslím, že by se zrodily nové Jaws, to vůbec. Oproti jedničce je tu méně trapnosti, takže žadné sežrané stíhačky, žádný Golden Gate. Absenci "Lamanose" spíš vítám a opakované záběry nemají kadenci samopalu. Nadruhou stranu děj je stejně dementí, role jsou předimenzované, dialogy z komiksu a triky (jsou to ještě vůbec triky??) na úrovni Photoshopu. 100% Asylum, žádné náhražky :-) . ()

nudlis

Včera jsem to viděl v bedně. To snad produkční společnost musí platit tý televizi, aby to uvedla. Je to šílenost, jestli tohle někdo myslel vážně, je fakt nemocnej. Na druhou stranu jsem se u toho docela nasmál - jak výkonům herců, tak efektům. Asi se takhle perou prachy, protože fakt nevím, jaky by na takovejhle film mohl někdo dát miliony dobrovolně. ()

Martin-87

Tak sem se těšil, že se pobavim u nějakýho béčka, a už název mi řekl že se nudit nebudu. Ono to totiž není béčko, ale rovnou zetko. O nehercích, tricích, scénáři, ap. se vyjadřovat radši nebudu, to už udělali za mě jiní. Mě spíš v hlavě utkvěly pecky jako žralok letící s torpédem v hubě vzduchem, dvojitý mrsknutí ocasem do lodi v saltě s pěti vruty a následné potopení lodi, a úžasným proslovem kapitána ponorky. "Tenhle doutník je nejdražší na světě. A já bych si ho rád vykouřil. Můžu si ho vykouřit ?" Prostě alespoň za to ta 1* :) Jo, a proboha vás prosím, nehledejte stránky studia Asylum a nepouštějte si trailery....... ()