Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

offlineman odpad!

Kdy tahle pozitura konečně zaleze někam zpátky na salaš a nebude po ní ani vidu ani slechu? Jediný, co mohla udělat prospěšný, že si s sebou vezme Šinkorovou! ()

haffen odpad!

Nejaky dovod preco pozerat utliachaneho Sajfu, uz vsadepritomnu Adelu, ktorych nemam chut ani zaludok pocuvat v radiu, nie to este v televizii. A este im sekunduje bravcove vo vlastnej stave (Kundy z Desmrdu). ()

RigorMortis odpad!

Já ti nevím, Karle... Napriek tomu, aká je Adela v éteri známa, ma táto jej show nejak neoslovila. Alebo na ňu nemám dostatočne nízke IQ? ()

lulu37

Adela je vtipná, zábavná a pohotová, všetko vlastnosti vhodné na moderovanie akéhokoľvek projektu. Aj keď je moja najobľúbenejšia moderátorka (veľa ich teda na výber nemáme), musím si dať ruku na srdce a povedať, že to nesplnilo ani zďaleka očakávania...Rozhovory s hosťami sú v pohode, ale ten akože zábavný kútik - dangl, sajfa, lasicová (veru po otcovi talent nezdedila) alebo evita - je otravný.. ()

lobo87

Myslím si, že hádzať Adela show do odpadu nie je veľmi objektívne. Mne sa táto show páči. Adela je osobnosť, ktorá ako jediná u nás (zatiaľ) dokáže utiahnuť tento formát. Samozrejme, nejasajme nad nejakým prevratným prínosom do slovenskej televíznej tvorby. Od toho má ešte ďaleko, ale je na dobrej ceste. Adela sa snaží pozývať si zaujímavých hostí, čo sa jej celkom darí. Viac škody ako úžitku jej však "robia" glosátori, ktorí ju nielen oberajú o čas, ale niekedy prekračujú svojimi vtipmi hranice vkusu a slušnosti. Držím palce, aby sa Adela udržala, pretože potenciál tejto talk show je na Slovensku oveľa vyšší, ako je jej súčasná kvalita... 60% ()

Eddemi

Páči sa mi ako je robená koncepcia programu. Občas sú silnejšie časti, inokedy slabšie. Dosť to závisí aj od toho, kto sedí v "trojici" a ako im ide karta. Adela je inteligentná a pohotová, čo sa jej nedá odoprieť. Občas mi prekáža, keď prestrelí vyslovene primitívne, vtedy sa pýtam, či už tak veľmi uniká z reality alebo sa len jednoducho každému z nás prihodí.... Ale komplexne som rada, že niečo takéto na TV pbrazovkách vzniklo. ()

marrrrian odpad!

Pre mňa sú už veškeré médiá dostatočne "preadelizované," a tak hodnotím takto. Ale nie iba kvôli hostiteľke talk show, ale aj preto, lebo tento formát, pokiaľ nebude fakt zvládnutý, s nápadom, humorom, osobitosťou, inteligenciou a potrebnou charizmou moderátora, nemá šancu na úspech. A to je na Slovensku pretrvávajúci problém. Pozrime sa do minulosti, ktorá podobná relácia tu u nás vydržala? ()

Brundisson

Tato relacia Adely Banašovej si viac ako dve hviezdičky nezasluži.Tie tam davam len preto,že niekedy sa jej podarilo pozvat zaujimavych hosti s ktorymi bola niekedy sranda.Ale inak nič vynimočneho to nebolo.Jednak Banašova a jej hostia sa len velmi vzdialene snažili podobat na glosatorov z relacie SEDEM s.r.o. o aktualitach z kulturno-spoločenskeho života.A potom dost často bavili len sami seba,ako keby sedeli len pri pive v krčme a zabudli na divakov pri obrazovkach.Proste take obyčajne FUN RADIO aj s obrazom a to na kvalitnu talk show v televizii nestačí. ()

Pharao20

Adelu ako jedinú osobu slovenského showbiznisu uznávam..to že je vynimočná, vtipná a bezprostredná je známy fakt ale tento program mi akosi nesedi...je to cele strojene mam pocit akoby všetko čo v programe hovoria mali naučene naspamäť a to že živo diskutujú je len akože...napriek tomu sa to dá pozerať a zasmiat a dal by som tomu aj 4 hviezdičky ale strašne mi tam vadí Sajfa..on je tak trápny až ma to núti k vypnutiu telky pri pozeraní tohto programu... ()

Pukancek odpad!

Celé zle! Adela nepatrí do takej show a taká show nepatrí do TV. Je to trápne a silené. Suchý humor ktorý každú chvíľu budí dojem záchranného kolesa. Chýba mi v Tv poriadny film alebo dobrá relácia. Všetko je to prepchaté otrepanými hlúposťami, ktoré si človek pozerá už len zo zúfalstva... 0 points ()

andrejba

kraus nasadil latku prilis vysoko. adela sa nesnazi byt taka ostra ako pan kraus. a na moj vkus je tam presne o jedneho sajfu dve obtlstnute individua viac ako je unosne. ()

e_BRAN_it

Najprv, čo by ma bývalo potešilo v dobe vysielania premiér jednotlivých častí: určite dlhšia minutáž venovaná tomu, ktorému hosťovi. Veď keď už niekoho máme v kresle, tak z neho vyžmýkame, čo to dá. Nie, že len čo si sotva sadne, prehodí pár slov a viet a už ho vyháňame do zákulisia, lebo síce bol(a) si fajn, ale time for You is over. OK, prvá hviezda za pravidelnú dobrú náladu Adeliných troch spolukomentátorov, ktorým sa sem tam zadarila No.1 hláška, druhá hviezda za ružovučké, mäkkučko pôsobiace, na omak príjemné sofa pre hosťa, third star for Adela, ktorej existencia v TV svete spôsobuje širokú škálu emócií od absolútneho nenávidenia až po nekritické zbožňovanie, štvrtá za Marcela Forgáča - ten chalan, teda hlavne jeho slovný prejav má naozaj niečo do seba a nakoniec piata, tá je momentálne za príjemný vysielací čas repríz na TV Doma, nejakú tú hoďku po polnoci - akurát tak zapnúť automatický OFF na 40 minút a plynule prechádzať z tohto sveta do toho s ďaleko väčšími možnosťami, aj keď ani tie from this world nie sú na zahodenie. ()