Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

tančísvlky

Ďalší zúfalý dramaturgický počin zaujať diváka . Stokrát ohrané , nefungujúce v televízií . Mnohonavrstvenie rádiového formátu , ktorý môže fungovať tak mesiac ... Nechápem , či stoja tie vysokokapacitné zmluvy za to znemožnenie sa seba samého. Tápanie vo tme Markízy po Talentmánií len pokračuje ... ()

FireTight

No, tomuto pořadu jsem se chtěl původně tak nějak potichoučku vyhnout, jenže když jsem se dočetl, že bude jedním ze včerejších hostů (díl z 9.9.2010) Bartošová, zkusil jsem do toho jít. Když pominu fakt, že jsem se díky zřejmě ožralé a totálně vyduté Bartošové celkem pobavil a párkrát se i nad jejími výroky zasmál, nebylo to nic moc. Sice si následní glosátoři ještě párkrát do Ivetky kopli, ale jinak... děs a hrůza. Nevím, čím to, jestli to bylo opět tím "ultra vtipným" Marešem, který má vtipy opravdu na úrovni mateřské školky nebo něčím jiným, ale tak nějak jsem si začal říkat proč se vlastně okrádám o první kolo BMW Championship. Nakonec to za mě rozhodlo samotné "Adela show", začala se totiž rozebírat zácpa na dálnici v Číně. Na obrazovce se objevil jakože vtipný redaktor přímo na místě v jakože vtipném kostýmu a já raději rychle přepnul. Tím pádem se dá říci, že Banášová (která vždy ČS Superstar zachraňovala od totálního trapasu a která je podle mě velmi dobrá moderátorka) tak trochu šlápla vedle a zatím třeba Krausovy úrovně nedosahuje. ()

10Domik10

Kebyže Adela nie je tak neuveriteľne trápna tak by to aj ušlo ale ona nie je ani vtipná, to len ten komparz sa zasmeje na všetkom čo povie. Túto tzv. talk-show zachraňujú iba niektorí hostia a aj ten Marcel Forgáč celkom ujde, niektoré jeho vtipy sú fakt dobré. ()

milaneg

Není každý den posvícení, a ani není každý díl Adela show třeskutě humorný...! Přesto ale stojí za to ji (Adélu i show) dvakrát týdně zkouknout!! ()

Kritik.

Ak by bolo s čím iným (slovenským a českým) porovnávať, možno by som udelil menej hviezdičiek. Ale na slovenskom trhu je to jedna z najlepších talk show s "celebritami", navyše sa všetko odohráva v príjemnej atmosfére... ()

Oonika

Adéla je v pohodě, normálně mě baví, ale koncept tohodle pořadu mi fakt nevyhovuje. Talkshow bez nějakého většího přínosu. ()

movemat

Myslím si, že celkom podarená srandovná talkshow. Sajfove "posolstvá" milujem a humor, ktorý všetci štyria predvádzajú stojí za to a zaručene zdvihne náladu. ()

filip289 odpad!

Ale toto je už fakt moc. Zbytočná, zbytočná talkshow neskutočne nesympatickej Adley s trápnymi komentármi "glosátorov?" Urbaníkovej (na ňu mám neskutočnú alergiu), Kulyho, Sajfu a neviem ešte koho tu fakt nechýbala. Bohužiaľ to má aspoň podľa Markízy úspech, tento slovenský národ ma fakt už asi ničím neprekvapí.. ()

Haloo5

Stačilo by urobiť drobné zmeny, nahodiť lepší vysielací čas a nevidím dôvod, prečo by sa táto relácia nemohla stať veeeľmi populárnou. ()

Uesbe

niektorí hostia boli veľmi dobrí, iní menej.........aj vtipy prísediacich.......uf.......nie vždy podľa môjho vkusu ()

Desdinova

Veľmi veľa záležalo od hosťa a osobne si pamatam len zopár dobrých dielov a najviac asi historku tomyho kida o bitke na parkovisku ()

Kukolar

Na tento typ show sme ešte nedorástli a napr. Sajfov humor pochopí málokto. Adela ako moderátorka je vtipná, pohotová, nestráca sa v tom čo hovorí a celkovo to na mňa nepôsobilo moc stroho, cvičene, páčila sa mi práve tá uvoľnená atmosféra. Vie hosťovať debatu a celý rozhovor pôsobí jednoducho fajn, často zabrdne aj do kontroverzných tém, čo sa na SVK pochopiteľne nestretlo s dobrým ohlasom lebo si nevieme spraviť srandu sami zo seba. Škoda. Berieme sa príliš vážne a všetko si berieme k srdcu. Teraz ma zožeriete, ale napr. v USA show Craiga Fergusona... je to uvoľnené, na nič sa nehrá, je ostrý a vtipný a ľudia to majú radi. Nechcem ich nedajbože porovnávať, ale ako príklad show to poslúži dobre. ()

petisek

Najlepšia na tom programe je scéna. Adela má nato, aby uvádzala podobnú show, ale zatiaľ je to nuda a skôr trápne a kŕčovité pokusy o humor. ()

tartan

Nemastné - neslané. Obávam sa, že Slovensko je primalá a príliš nevhodná (čo sa diváctva týka) krajina, aby strávila takýto typ talkshow (navyše v štýle kvázi vtipnejšieho bulváru), akokoľvek môže byť Adela dobrá (ale aj tu platí, čoho/koho je veľa, toho je moc). ()

oasismanik

Prvé mesiace to bolo veľmi slabé, preto tie neustále obmeny...ale myslím si, že konečne našli ten správny systém, ktorý, na moje počudovanie, funguje... Nech si hovorí kto chce čo chce, ja mám Sajfu aj Adelu rád už od ranných čias funrádia a aj ich mať rád budem...aj keď je "in" nadávať na nich. 5/10 ()