Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

SarumanKo

Adelu Banášovú mám celkom rád. Jej dôvtip a sebakritika nad výzorom a celkovo sympatickosť z nej robia príjemnú moderátorku. Hodí sa do rozhlasu i na moderovanie televíznych show typu SuperStar. Ale že by bola kapacita, ktorá si môže dovoliť porotcovať v talentových súťažiach a mať vlastnú "talkshow", to sa mi nezdá. Adelka to proste nezvláda a nestačí ani sama sebe, nieto ešte bande nudných prominentov. Relácia má navyše niečo málo zo všetkého, čo sme už videli niekde inde, takže neočarí ani originalitou ani zábavnosťou. Úplne zbytočná záležitosť. (40%) ()

Zenitos

Po včerajšku zvyšujem o hviezdičku... Po hroznom úvode (a veľkom sklamaní) ide kvalita nahor... Škoda, že Sajfa je len jeden... ()

peiton

Túto show som veľmi v obľube,len veľká škoda,že ju stiahli z obrazovky. Adela je síce otrepaná,jej tvár na nás útočí z každého rohu,no jej vtip a improvizáciu mám docela rada. A majstra Sajfu žeriem,dokáže si spraviť srandu aj sám zo seba.A to sa počíta.Týchto dvoch - nosatú s mimozemšťanom :) som poznala skôr ako ich televízie objavili a obsadili do svojich projektov. Adela je úprimná,skromná,nie je strojená,na nič sa nehrá .Na rozdiel od svojich preafektovyných kolegýň,ktoré sa strkajú do priazne nám divákom,a tým sú nám odporné. Adela show je príjemná oddychová relácia zo zaujímavými hosťami a škoda,že skončila. ()

tojowoeZNK odpad!

V tech slovenskych televizich sou fakt jen uplne vyjebani kokoti, jednou za cas vypoti dobrej filmek ale jeste predtim to 100 let natahujou takovejma ultra kokotinama. ()

SeanLSD odpad!

Ďalšia pseudocelebrita, ktorá možno nie je taká tupá, ako sa u nás stalo štandardom, ale na nervy mi zato nelezie o nič menej... ()

Kubrickon

Priemerná talkshow, ktorá musela byť vysielaná v širokouhlom formáte aby sa tam zmestil Adelin neuveritelne veľký nos. Z počiatku dosť suché a trapné, ale tento problém celého formátu prerazil Karel Gott, ktorý ako hosť zaručil show doposial najvyššiu sledovanosť. Ale po fiasku v jeseni 2010 keď show začínala a nemala veľkú sledovanosť si Adela dáva dobrý pozor koho si do svojej show pozve. ()

hallelluja

Priznám sa, nerozumiem tak nízkemu priemernému hodnoteniu Adela show (v čase môjho hodnotenia 40%). Ja som sa bavila takmer vždy a dobre. ()

BS

Nemůžu si pomoct, pasáž s hostem většinou hrozná nuda, ale u "barového" stolu mě ty jejich kecy baví, hlavně Sajfa vede. ()

ivo333

Náhodou mne je Adela celkom sympatická a aj na tých vtipoch sa občas zasmejem.. Na slovenské pomery je to celkom dobré, neviem čo to dislikujete.. ()

Blackberry odpad!

Zbohatnúť kým sa dá a koľko sa dá (však Adéla), až pokým sa úplne nezhovadím. Napriek tomu si to tak raz za dva týždne pozriem, aby som nazrel do očí slovenskej FUN trápnosti. ()

Elleannie

Mám ráda jejich ironii, líbí se mi, že si umí udělat legraci nejen z ostatních, ale i sami ze sebe. Zdá se mi sice, že se humor někdy pohybuje až na příliš tenkém ledě, ale proč ne, dá se to snadno přehlédnout, když uvážím, jak zábavný celý pořad je, a zdravé upřímnosti spojené se zdravou a vtipnou ironií není nikdy dost. Celkově má tenhle pořad šmrnc. ()

MichelSmith

Nie som si istý,ale mám pocit že z tohto programu sa natočili špeciálne ešte minimálne dve série vysielané premierovo až v repríze... ()

adamulefa

Objektívne dávam 2*, subjektívne je to jasný odpad! Záverečné hodnotenie, tak aby sa nepovedalo, udeľujem Adele a jej show 1*. Zhodnotenie jedným slovom: ANNOYING! ()