Komentáře uživatele Beagle k tomuto TV seriálu

Po šesti dílech (tedy po celé první sérii) hodnotím za čtyři - tedy jako velice slušný seriál BBC (to samo už slibovalo kvalitu), kterému ovšem do dokonalosti podle mě chybí trochu lepší prokreslenost dvou ústředních postav - a sice Cat (velmi schématická a nerozhodná, s neustálým smrtelně vážným, zamračeným výrazem ve tváři) a Frankie (jejíž vnitřní rozervanost, temná minulost a rebelství by vystačily na celý další seriál). Z celého Lip Service pro mě byla nečekaně ale od prvního dílu zcela s přehledem nejlepší Heather Peace a její detektiv seržant Sam Murray. Tak cool, že by si zasloužila minimálně spin-off...:)__Dalších šest dílů a tedy celá druhá řada za námi a já zvýším hodnocení na 5, protože druhá řada se všemi mými minulými výhradami zatočila, nové postavy vnesly do seriálu drama a nové prostředí a rozuzlení příběhu mi přišlo (i po velmi rázném odstranění jedné z postav ve druhé epizodě) sice hořkosladké, ale logické. Takže druhá řada určitě nezklamala.(17.10.2010)