Po prvních pár minutách jsem měl pocit, že Rutu Gedmintas, která je nádherná, miluju. Pak mi ale trvalo skoro rok překonat nechuť a očekávanou nudu a dokoukat všech šest dílů první řady. Je to celé takové klišoidní a šablonovité, a tak jsem se příliš nebavil. Zajímalo by mě, kolik na tohle kouká kluků. Ve 2. řadě ukázaly tvůrkyně konečně trochu snahy o to, aby se konečně taky něco stalo, ačkoli se jim to hlavně tou formou příliš nevydařilo a to zejména s mojí oblíbenou Frankie. Podobně jako první řadu jsem to nějak dokoukal, ale bez většího zaujetí, i přesto jsem ovšem na konci řady měl pocit, že mě zajímá, co by se stalo dál.(13.12.2011)

Perfektní seriál, jehož největší síla tkví v ohromném zaměření na postavy. Pokud Lip Service porovnáme s podobnými žánrovými kousky z nového kontinentu, nelze si nevšimnout, že právě ona orientace je největším rozdílem. Zatímco v tradičním pojetí jsou postavy „oběti“ scénáře, tedy potažmo příběhu, zde je to právě naopak. Jednotliví hrdinové jsou příběhotvorní, tedy děj přímo vytvářejí, a jejich osobnosti jsou v absolutní většině případů nad ním. Pokud vám případá slovo hrdinové podivnější než slovo příběhotvorní, pak víte o čem mluvím...(28.10.2012)

První sérii hodnotím plným počtem hvězdiček. Druhé série se bohužel nastavené laťce nedaří ani přiblížit. Na vině je především přesun pozornosti ze skutečně dramatických postav na postavy spíše doplňkové. Pro mě osobně tak původní seriál skončil nejpozději třetím dílem druhé série a zbylé díly jsem už zhlédl jen z povinnosti a bez velkého zájmu.(7.6.2014)

Z deníčku pozorovatele - 1. série: Ruta Gedmintas je skotská emo verze Kristen Stewart a emocionálně rádoby napodobuje Larssonovu dívku s dračím tetováním, charakterově ji shrnuje věta "fancy a fuck", tupé zírání do zdi a nepodložený emo vztek. Scény, ve kterých se něco rádoby děje (taková ta odporně předvídatelná narativní omáčka), jsou pouze úvody k sexuálnímu skotačení natočenému extra pro lesbosexuchtivé diváky (sexuální scény je tak potřeba nahazovat v intervalu minimálně deseti minut). Někdy to vypadá jako špatné odkazy k pornu, jindy jako reklama na ženské spodní prádlo. Ošklivé lesby jsou pouze křoví v gay baru. V Glasgow je každá druhá ženská lesba. Vztahové trojúhelníky jsou zábava. 2. série: Ruta Gedmintas si nechala narůst dlouhé vlasy, ale bohužel to nepomohlo jejímu hereckému výkonu. Scenáristka se odvázala a zbavila se otravného dua, které jí očividně přerůstalo ve svém emo-oblečku nad hlavu - zde přichází bouřlivý potlesk a kvalita seriálu se z dvou hvězdiček zdvihá na 3 až 4. Zábavná Tess (verze Bridget Jonesové pro lesby) konečně dostává víc prostoru - druhý aplaus. Dějová linka je sice stále dost předvídatelná, ale alespoň už se každých deset minut nekoná okázalá a nekonečná soulož. Třetí aplaus přichází po realistickém zakončení série (ačkoliv jako fanoušek Tess brečím s hlavou zabořenou do polštáře). Oslněná tím, jak se Lip Service zdvihlo z glamorous bahna, chci dát 4 hvězdičky - pak si vzpomenu na Frankie, Cat a na butch opravářku, kterak šla Tess jak ve správňáckém pornu opravit nefungující elektrický proud, a s úšklebkem dávám za tři. [ne, nemohu to srovnat s L Word, dosud jsem se k L Word nedostala](24.7.2013)

Tím nejlepším na LS byl sexy přízvuk většiny zúčastněných a Tess, která mi připomínala mou angličtinářku z vysoké. Tím ale výčet pozitiv končí...Seriál byl pro mne pozoruhodný především skutečností, že všechny lesby na mě působily heterosexuálně, zatímco u mužů jsem se až do konce nemohla smířit s tím, že nejsou gayové. (Hlavní hrdinka?) Frankie je naprosto nezajímavá a nepříliš bystrá dívka a já si doteď lámu hlavu, jak s ní někdo mohl chtít nejen spát, ale dokonce se do ní zamilovat...Závěr není jen předvídatelný, ale i blbý. A vážně jsem jediná, kdo neleze s každým do postele nejpozději na druhém rande?(9.3.2011)