Bons_

Je obdivuhodné, co ty lidi v tomhle věku dokážou a za tohle si těch 5 hvězd určitě zaslouží. EX 2 chapu jako jeden ze snímku na zakončení kariér dotyčných. Milovníci akčňáku tohle určitě velice ocení. ()

werewolf22

No tak já nevím ani jak začít. Po shlédnutí ve mě panuje spíše zklamaní. Na The Expendables 2 jsem se těšil jak malý kluk ,vždyť i Arnie si konečně zase zaterminuje a obsazení je ještě luxusnější než v jedničce a ta byla super (jasně měla pár neduhů ale dali se ji odpustit), zde to už prostě nejde.Děj jak z 80tek mi fakt nevadí, to k tomu patří, i výprava je vpoho,na něčem se šetřit hold musí ale až na Slye a Jasona nehorázné nevyužití charizmatu borců ! Přišel jsem si jak v divadle při ukončení a následném loučení aktérů..To nechci !!! A ztráta i té trochu vážnosti tím i napětí jako že vběhneme žoldákům do sektoru soustředěné palby a oni se z 10 metru netrefí ??!!.To se mi fakt nelíbilo (tohle není Komando).. A kupodivu mi tam nejvíc vadil Sly, nezlobte se na mě nám Slye fakt rád ale přišlo mi ze si až moc honí ego, v jedničce se do něj zabouchla Giselle Itié, ve dvojce Yu Nan a kdo příště "Statham" ? tohle je spíš už na dědu trapné a on to už snad ani nemá zapotřebí dělat ze sebe lovermana. Final fight s Jeanem..(jasně realita je jinde at si říká kdo chce co chce a to i v případě Adkinsna) ale mohla být mnohem vice propracovaná více té choreografie a né tak jednostraně laděná (v obou případech) !!! Jinak jako pohodu na večer dobrý ale dalo se z toho vytřískat mnohem víc..Ač se Arnie, Bruce a Jean fakt snaží mají ve filmu zoufale málo prostoru a to je škoda..Rozhodoval jsem mezi 4ma nebo 3ma hvězdičkama ale bohužel,ani ze sentimentu prostě Postradatelní na ty čtyři nemají...Dávám lepší tři. ()

nudlis

Chtěl jsem se pobavit a to se taky stalo, nic moc jsem nečekal a o to víc jsem byl příjemně překvapenej. A doufám, že ve trojce si budou sami ze sebe dělat srandu víc. "Rest in Pieces!" Chacháááá ()

Reddman

Je to prostě paráda vidět všechny oblíbené akční hvězdy z dětství pohromadě. Už tohle samo o sobě stačí k vysokému hodnocení. Akce je oproti jedničce ještě brutálnější a blíží se více masakru z ramba 4 .Potěšila mě i přítomnost Scotta "Bojky" Adkinse. Bohužel je z toho až příliš vidět hlavně to jak chtěl Sly sehnat koho šlo jen proto aby se ve filmu objevil a poté člověk zjistí, že očekávání z nadupaného traileru a všech těch zpráv, kdo další k projektu přistupuje, bylo prostě příliš vysoké než aby byl človék nakonci úplně spokojený. Na takové kvantum slavných postav, na které se lidi těšili, by byla potřeba o dost delší stopáž. Má to spád, Arnieho hlášky, slušné souboje i Chucka Norrise, ale výsledný dojem z filmu, pominu-li nostalgii plynoucí z herců, je tak nějak nedostačující. Možná by to chtělo příště méně hvězd a lepší propracovanější příběh. Každopádně se ale v budoucnu určitě podívám znovu a kdo ví, třeba tu poslední hvězdu ještě přihodím. ()

LooX

Prostě BOMBA!!!!!! Jsem nadšen, pro nás, kteří v devadesátých letech seděli u videa a hltali všechny ty dvojité zásahy, smrtonosné pasti, terminátory a miliony Norissových filmů je to naprostá povinnost!! Naše už skoro zapomenuté akční megahvězdy jsou zpět a všechny pohromadě. Bojují, střílí a dělají si i srandu samy ze sebe. Chuck a kobra, Arnold ,,is back", Willis s Arnoldem ve Smartu..... A démonický Van Damme jako ústřední svině? Nemá chybu... A co teprve final fight, Sly vs. ,,Všichni Čtyři"... Ano, ovlivňuje mě nostalgie ale to je taky důvod proč tenhle film vznikl. Není to masterpiece, to určitě ne, prostředek filmu vás skoro ukolíbá ke spánku, ale to probuzení je nzapomenutelné... Jdu do sklepa pro video a s chutí ofoukám prach z prastarých VHSek.... :-) ()

MonsterMan

Pecka!....Hodina a půl hlášek, ironie a skvělé zábavy......Krásně jsem si zavzpomínal na nejslavnější snímky většiny zůčastněných herců........Vytknul bych snad jen dvě věci, Scott Adkins umřel moc rychle a horší střih ( ale je možné že, tak byl schválně právě po vzoru starých akčňáků)...............89% ()

Infantryman

Vítejte na párty akčních "staříků" kteří nám neustále dokazují,že ještě nepatří do starého železa.Pokud si chcete připomenout atmosféru filmů let 80. kdy zásobníky zbraní byly napojeny přímo na výrobní linku ve zbrojovce,mrtvolama se daly dláždit chodníky a humor byl trapně vtipný,jsou Expendables 2 tou správnou volbou ;-) ()

Pejvl87

Oslava akčních filmů plná hlášek a známých tváří. Po dechberoucím entrée žánru znalý divák chápe, že na tento film mnoho z nás dlouho čekalo. Ve srovnání se svým předchůdcem je dvojka mnohem vyzrálejší. Čistá akce bez zbytečných experimentů, kterou polovina uživatelů csfd odsoudí a druhá vychválí do nebes. Po dlouhé době jsem od filmu dostal přesně to, co jsem očekával. ()

capone

klasika, okorenená nadhľadom, lepšie efekty a zrozumiteľnejší dej. Jeden z tých filmov, ktoré naša generácia potrebuje vidieť. Všetky hviezdy od Li ho po Chucka proste excelujú. Bavil som sa a nerozmýšľal som, stačí vypnúť a vychutnávať si orgie akcie, krvi, hlášok, streľby a frajerských pohľadov :) ()

Hautamaeki

Filmu bych měl určitě hodně co vyčíst,ale proč? Herecké obsazení připomíná fotbalovou jedenáctku GALAKTIKOS,takže co víc od filmu tohohle typu chtít?:) ()

NeverEver

Presne tak to melo byt. Spousta vtipu, ironie, hooooodne strilecky, kratke dialogy a zadna velka "pridana hodnota". Film, ktery si absolutne na nic nehraje a jen serviruje presnou davku toho ci ono ve skvelem koktejlu. Myslim, ze herci se bavili pri jeho nataceni, minimalne tak dobre jako kino pri promitani... dokonce jsem nekolikrat tleskala... ty hlasky totiz vejdou do dejin! Zatim snad prvni letosni film u ktereho jsem rada investovala vstupne do kina a pri odchodu z kina jsem chtela jit jeste jednou. :-) Ten kdo hodnoti tento film zle nebo nedostatecne jen jako "B"ckovou strilecku je blbej resp asi negramotnej a nebyl schopnej si precist jaky nazev filmu ma vytisknuty na listku. Od Expendables 2 se totiz nedalo ocekava nic jine, nez co nam reziser i herci nabidli. A to dela film dobrym filmem - splni do puntiku ocekavani! Trikrat tleskam: 1.Arnoldovi - za jeho maximalne peti-slovne vety (vic jeho herecky talent nezvladne), ktere sednou jak pr*** na hrnec; 2. Brucovi - ze je skvelej za kazdeho veku, v kazdem filmu a za kazdych podminek; a 3. Chuckovi za to ze vubec je, bez neho by byl film i nas svet pouze sedinou bezneho dne. 5* a hned se na to podivam jeste jednou jen kvuli tem hlaskam!!! And what comes next? Rambo? Ja doufam ze Expendables 3,4,5,6,7, az 13 a to uz uvidime cely Hollywood :-) Sylvestre - drzim ti palce, at je zase prekecas! ()

AnimalMother

Ale jo. Lepší než jednička, i když stále velmi rychle vyprchá a nic až na pár hlášek (a Chucka) vám z toho v hlavě nezbude. V kině sem se ale nenudil. 70% ()

blackperseus

Videné v kine a myslím, že to stálo za to, aj keď Palace Cinemas sú predražení jako sv*ňa... Akcia ušla, herci fajn, najviac som kvitoval sebaparodujúce hlášky, Willlis so Schwarzeneggerom v tomto nemali chybu. :-) Podľa mňa je to super, keď sa takíto páni dokážu nebrať až tak vážne. ()

JimWalker007

Ak človek vyrastal na videokazetách s týmito borcami, nemôže dať menej ako štyri hviezdičky... Labutia pieseň akčných hrdinov z minulého tisícročia, ktorým sekundujú borci z ďalšej vlny. Nostalgické, no zároveň veselé pomrkávanie medzi hercami, ale i na verných divákov. "Ja sa vrátim! Ty si sa už vracal dosť!" E3 by mali natočiť už len kvôli pampúšikovi Stevenovi Seagalovi, aby nebol ukrátený. ()

0linA

Bomba! Akční scény jako za starejch časů a hlášky, který budou známý ještě dlouho. "Rest in pieces." ()

penguin888

Nemůžu si stěžovat, dávám tak 90% ... Od první do poslední minuty jsem se bavil, Jak u akčních scén tak u komických... myslím že tam pasovali někdy třeba byly méně vtipné ale pořád tam pasovali :) . Jen se chci zeptat... Viděl někdo Novaka Djokovice ??? :D ()

pokoutnice

Škoda Chucka Norrise bez kopů s otočkou, ale chápu, že už by to kloubní systém starého (nejstaršího!) pána nemusel vydržet. Královská zábava! ()

goldhawk

Druhý díl má od první minuty po závěrečné titulky oproti prvnímu tak nadupané tempo, že když film končil, připadal jsem si jako v polovině a chtěl naservírovat další hodinu a půl- rychle to uteklo a tak dobře jsem se už dlouho nebavil. Film je plný originálních, ale i starých hlášek poskládaných z filmů jednotlivých akčních hrdinů, což mi přišlo velmi povedené a v každé situaci vtipné. Děj je velice primitivní, ale velmi dobře zpracovaný, takže i když u něj nemusíte moc přemýšlet, nejde o výplach, na který by jste za 2 dny zapomněli. Naopak na tenhle snímek se v budoucnu rád opakovaně podívám a pokud jste fanoušci osmdesátek akčních filmů s klasickými herci a jejich hláškami, určitě na film zajděte do kina, ať je i příště na co se dívat. Za mě 100% na plné čáře :) ()

10doktor10

Super akční film s těmi nejlepšími herci. První scéna s Chuckem Norrisem mě dostala, už jen kvůli ní doporučuji shlédnutí filmu. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky