Z moře začnou vylézat obrovské příšery Kaiju, které napadají města a terorizují lidstvo. Přicházejí trhlinou mezi dvěma tektonickými deskami na dně Pacifiku. Inteligentní netvory dokáží zastavit jen obří roboti zvaní Jaegers, řízení lidskou posádkou. Jenže roboty nelze řídit samostatně, v každém z nich musí být dvoučlenná posádka a oba piloti se spolu musí spojit myslí. To přináší problémy s výběrem posádek, ne každá mysl se dokáže s druhou spojit, aniž by to nepřinášelo vedlejší účinky. Zpočátku jsou roboti velmi účinní, ale postupem času se příšery zdokonalují a začnou mít nad lidmi převahu. Civilizace stojí na pokraji porážky a nezbývá než spoléhat na posádku zastaralého robota složenou z vysloužilého pilota a nezkušeného nováčka. Dva nepravděpodobní hrdinové se stávají poslední nadějí před hrozící apokalypsou. (TV Nova)

Morien

Sice jsem to viděla omylem a pletla u toho šálu, ale stejně jsem potom měla chuť vymýt si oči svěcenou vodou. Jak se mohl Guillermo del Toro nechat najmout k takovému blábolu, to je mimo moje chápání. ()

ORIN

Pacific Rim čerpá z nebývale vysokého počtu inspiračních zdrojů, nejvíce asi ze Dne nezávislosti Rolanda Emmericha. Kde ale Emmerich nedostatky scénáře fikaně maskuje různými vtipy a gagy, tam del Toro ve svém nejnovějším akčním sci-fi spektáklu zůstává tvrďácky vážný. Celkově se na film dobře kouká, akce je přehledně nasnímaná, žádné velké dějové kudrlinky - prostě poměrně kvalitní tutorialový úvod do plánované trilogie. O to více zarazí poměrně slabé herecké obsazení v porovnání s obřím rozpočtem bezmála 200 milionů dolarů. Těžko se pak přijímá argument, ačkoli logický, vycházející ze samotného námětu, že byl film určen především pro Asii, což se odrazilo i na tržbách a jejich rozmístění v rámci světových trhů. Dle webu Box Office Mojo film vydělal lehce přes 400 milionů dolarů, z čehož 25% zůstalo na domácím americkém trhu a 75% ve zbytku světa - trojlístek největších asijských trhů (Čína, Japonsko, Jižní Korea) přitom uzmul 150 milionů dolarů (jen sama Čína 112 milionů, tedy více než na celém americkém trhu). Přestože se nejedná o zavedenou sérii a svoje místo si teprve musí vybojovat, tržby by přece jen měly být minimálně o třetinu vyšší. Pacific Rim rozhodně nepřesvědčil. ()

choze

Je tu dost cítit Emmerichův Den nezávislosti (od sarančovité povahy emzáků, přes vědátora, který s emzáky propojí svou mysl, až po finále s motivačním projevem a odpálením bomby u emzáků doma), ale ten měl zábavnější scénář, sympatičtější postavy a přehlednější a víc wow akci (v době, kdy se ještě města nebořila v každém blockbusteru). Ale taky je tu cítit klukovské zanícení pro mechy a neirituje to infantilním blockbusterovým humorem. Všechny velké akční scény se odehrávají v noci, nejlépe za bouřky/deště/pod vodou a lítají v ních hromady bordelu a oslňují světla, takže si je divák zas tak neužije, a samotné finále mi už bylo dost fuk a čekal jsem od něj víc. ()

Segrestor

Tak jsem si poctivě nakoukal Beniciovu eee, teda Guillermovu filmografii, abych nasál jeho nezaměnitelný rukopis... a ejhle, je zaměnitelný. Z pacifické rýmy kouká Báj i Emerik. Vlastně se to teď říká: Báj vs. Emerik nebo také Transformers vs. Godzilla. Ale to by asi bylo to nejmenší, co by mi vadilo. Už jsem valil bulvy, že o akci se tu stará jednotka Kájo bijců zvaná Gipsy Danger... jako co? Cikánské nebezpečí? Takže cikáni teď budou osvobozovat svět? No paráda. Neříkám nic, myslel jsem, že už to tu právě osvobodili dávno. Chicht. Jsem to ale rýpal. Aby se na mě za chladné noci nějaký Gipsy Danger nesesypal... Nic, pokračujme dál. Herecké výkony příšerné jako noc v cikánské uličce, triky úchvatné jako cikánská hudba, hudba... nevím, chvílemi jsem myslel, že mi bubínek s kovadlinkou začnou kopulovat jako za divokých cikánských nocí. Zkrátka pan Del Toro ani nenasadil svůj lehký výtvarný humor, nic a tím mě nasral. Přesto všechno, a taky proto, že už od Gappy mám tyhle filmy rád, jsem byl místy blatantně spokojen, místy ale příšerně znuděn až téměř rozhořčen. Sice dvě Davidovy hvězdy, ale spíš se to kloní k jedné. ()

Gilmour93

Pacifik Šprým, aneb kterak Býk z arény pohádek o dětech pro dospělé spadl do Zálivu znečištěného dolarovou skvrnou a utonul v něm.. Klání mezi Jágrem transformerem a Pikaiču z jiné dimenze jistě přinese desetiletým chlapcům doposud nepoznané šimrání v podbřišku, načež tatínkům, neschopným čelit marketingovému tlaku, provane prkenici nákup figurek, jenž budou za pár měsíců pokryty prachem zevšednění. Potud splňuje del Torův „Bigger, Stronger, Dumber“ blockbuster svou úlohu dokonale, ale pro ty, co jsou na: „Udělej si boxera z kontejnerů!“, či: „Prašti jej tankerem!“ už příliš staří, zůstává jen možnost odjet na Elbu plus festival klišé, prázdných frází, absolutně zbytečného 3D a na poměrně kulervoucí téma (aspoň ty malé, japonské) stěží uvěřitelné sterility. Klidně to mohlo skončit, že helikoptéry proletí nad záchranným modulem ve formaci tvaru srdce, ale to už si asi Guillermo řekl, že zas až tak velká hollywoodská kurtizána být nemusí.. ()

Psema

Nejslabší Del Toro a zcela jistě největší box office exploze letošního roku. Sympatické postavy sice zavalitý nerd sype z rukávu hladce jako pouťový kouzelník papírové pugéty. Dokonce se neštítí ani na blockbusterové poměry nevídaného polechtání hlubší psychologie a možná až příliš detailních popisů fikčního světa. Jenže ono je to ve výsledku putna, protože Pacific Rim chce být hlavně opulentní megalománií, ve které si monstra a roboti budou vzájemně rvát hlavy a spodní čelisti. A ačkoli je to napoprvé fajn rytmizované, na pár tmavých záběrů i přehledné, chybí tomu hravost a nadšení, které Del Toro obvykle do filmů pumpuje pod tlakem. Jakoby se vyřádil na konstrukci všeho okolo a hlavní atrakci za něj odkroutil Emmerich, Liebesman nebo Leterrier. Tj. fušeři, pro které je ve slovnících už pár let vyhraněné spojení "rutinní nuda". P.S.: Djawadi asi nestíhal, že zremixoval svůj vlastní soundtrack z Iron Mana. ()

somnar

del Toro má největší monstra a největší roboty v historii filmu, ale nechá je bojovat pouze v noci nebo na dně moře, abysme vůbec, ale vůbec nic neviděli. Nechápu. Je to celý jen nezajímavej černej čajíček, jsem zklamanej. 50% ()

Kryšpín

Guillermo, Guillermo, Guillermo... Kde jsou ty charismatické postavičky z filmů jako Faunův labyrint, kde jsou ty krásné vizuální bitvy jako v Hellboyovi, kde je ta temná atmosféra jako v Princovi bez království? Místo toho se snažíš o jakési čínské Transformers, kde mladej hrdina je bohužel nevýraznej a já o jeho postavě nevím téměř nic. Pohled na Rinko mi vždycky zvedne náladu, ale ta se tam taky vůbec nějak neprojeví. Kupodivu nejvíc mě bavil bláznivej vědec, kterej je schopnej udělat všechno proto, aby se z něj stal hrdina, ale jinak je posranej strachy až za ušima. Hvězdičky máš jen za jeho hlášky. Ta využitá klišé byla jen k smíchu, v tom špatném slova smyslu. ()

TeeAge

|| Scenár: Travis Beacham, Guillermo del Toro | Hudba: Ramin Djawadi | Produkcia: Tull, Jashni, del Toro, Parent | Distribúcia: Warner Bros. | Štúdio: Legendary Pic. | Rozpočet: 190 miliónov $ | Tržby: 407,454,805 $ || Pastva pre oči, ktorá sa raz musí vidieť. Pre mňa, ako fanušíka Godzilla filmov to bol nepopierateľne plnohodnotný zážitok, čo sa týka technickej stránky. Problém tkvel jedine v tej umeleckej. Del Torova mánia do slizu si ma tu jednoznačne nezískala a scenáristická jednočiarosť v poslednej tretine bez schopnosti prekvapiť ubrala i tú štvrtú peticípu. Pokračovaniu by som sa ale ani napriek tomu nebránil, ale jedine s inými ľudmi za písacím stolom. 72% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

sniper18

Je to úplne priemerný akčný sci-fi film od Guillerma del Tora. Má iba obyčajný príbeh odohrávajúci sa v blízkej budúcnosti, kedy našu planétu ohrozujú obrovské monštrá prichádzajúce cez portál z inej planéty. Ľudstvo sa im síce časom dokáže v boji minimálne vyrovnať vďaka moderným robotom, lenže monštrá sú čím ďalej schopnejšie, frekvencia ich príchodu sa neustále zvyšuje a tak hrozí definitívny zánik ľudstva. A preto posádky posledných robotov musia urobiť všetko preto, aby túto katastrofu zastavili. Spracovanie nie je zlé, ale ani ma vôbec v ničom nezaujalo. Veľkým sklamaním je samotný úvod, to jediné, na čo som sa v tomto filme skutočne tešil, príchod neznámych tvorov a tú atmosféru beznádeje, čo som očakával, že zaberie aspoň tretinu filmu je vybavené v priebehu dvoch minút a tak sa už dej okamžite začne venovať samotným posádkam robotov, čo ma prakticky vôbec nezaujalo. Celý tento prvok o boji robotov a monštrier ide úplne mimo mňa, rovnako aj všetko súvisiace s posádkami robotov, takže vlastne v celom filme som nenarazil na nič, čo by ma skutočne zaujalo, celé je to také vlažné a obyčajné, ale zase si nemôžem ani úplne sťažovať. Hlavným kladom tohto filmu je bezpochyby to, že aj napriek tomu všetkému sa na to dá bez problémov pozerať, nenudil som sa, rovnako aj úroveň infantilnosti a hlúposti sa darí udržať na znesiteľnej úrovni, takže v konečnom dôsledku to na ten priemer stačí. Akcie je tu priemerné množstvo a platí o nej prakticky to isté, ako aj o spracovaní, teda nie je najhoršia, ale ani ma vôbec nezaujala. Nájde sa tu síce len pár akčných sekvencií, ale zase všetky sú dosť dlhé a tak hlavne druhá polovica už pôsobí dosť akčne. Hlavným problémom je stereotyp, prakticky stále tu ide len o boj robota s nejakým monštrom, nejaké scény s armádou by to veľmi oživili a rovnako aj rôznych deštrukčných scén je úplné minimum, takže to ani nestojí za pozornosť. A najhoršie je, že ani tie súboje, ktoré tu sú najhlavnešie za moc nestoja, neustále sa odohrávajú v noci a na mori a navyše nechápem, aký má význam točiť súboj dvoch obrovských protivníkov, keď nejaký celistvý záber vidieť len veľmi zriedka, inak sú to samé zábery zblízka. A nejaký nápad alebo zaujímavejší moment sa tu tiež nenájde, takže síce sa na to dá pozerať, ale to je tak všetko. Herecké obsadenie je celkom slušné, síce sa mi nepáči tento súčasný trend obsadzovať do hlavnej úlohy nejakého mladíka bez štipky charizmy, ale našťastie tentoraz aspoň nevadí, takže Charlie Hunnam to zvládol celkom obstojne. Ale viac si ma získala sympatická Rinko Kikuchi, bavil ma aj Idris Elba v úlohe hlavného veliteľa, v malej úlohe poteší aj Ron Perlman a neurazí ani tých pár výraznejších vedľajších postáv, takže aj dvojica vedcov sa dá zniesť. Čo sa týka réžie a technickej stránky, na ten žánrový priemer to stačí, ale to je tak všetko, Guillermo del Toro má určite naviac, než na takéto povrchné filmy pre komerčného diváka. A celkom slušná je aj hudba. Takže na rozdiel od mnohých podobných filmov sa na tento aspoň dá pozrieť bez ujmy na zdraví, na ten jednorazový priemer to stačí, ale tým to aj končí. Vidieť to v predškolskom veku, asi by som bol nadšený, ale teraz tu už nedokážem nájsť vôbec nič, čo by ma zaujalo, či už v rámci deja alebo akcie a navyše predloha Evangelion je omnoho hodnotnejšia a tak Pacific Rim vlastne považujem za úplne zbytočný film. Ale aj kvôli režisérovi, ktorého si vážim sa prikloním k tomu lepšiemu hodnoteniu. 53% () (méně) (více)

genetique

Pokiaľ v ostatných del Torových filmoch sa naplno prejavila jeho vizionársky-intelektuálna stránka. mám taký pocit, že pri tomto filme totálne odviazal svoju infantilitu a trošku sa vrátil do čias, keď sa hral s gumenými dinosaurmi a lego robotmi a úplne sa z toho zbláznil. Totálne nespútaný a uletený blockbuster. Som rád, že tomu nechýba nadhľad, ale akýkoľvek nadhľad nani dosť vysoký na to, aby nebol výhľad aj na dementné dialógy na úrovni nejakého tucového tee-movie. Postavy bez charakteru, viac charizmy vyžarovali monštruózne roboty. To všetko sa ale všetko dá odpustiť. Príbeh je chytľavo jednoduchý a všetko, aj keď je vysoko hi-tech prevedené, má veľmi citeľne old-school nádych. Vďačný som del Torovi hlavne za zamedzenie amerického patriotizmu a pátosu, ktorými sú filmy tohto typu doslova presiaknuté. Vizuálne úchvatné, akcia pompézna, kombinačná a efekty na výbornú aj v 2D prostredí. 85%. ()

zelvopyr

Historický okamžik -- první velkofilm, který byl vykalkulován čistě pro to, aby vydělal balík na doprovodných prodejích figurek a modelů. (Jasně, to je tradicí už dlouho, a třeba Trasformeři jsou z podobného ranku, ale ti existovali před filmem.) Odpovídá tomu i styl pouštění teaserů a "bonusových wallpaperů" rok před filmem atd. /// Což o to, Guillermo del Toro se zhostil role utráceče pořádného rozpočtu velmi sebevědomě a film je opravdu nadupaný efekty, také je v něm podle mě asi první opravdu funkční 3D co jsem viděl. Nicméně, jakmile se začne řešit naprosto cokoli na rovině vztahové a postav vůbec, je to průšvih a velké utrpení. Jediná věrohodná role je Idrise Elby, ostatní hoši, kteří mají napsané role drsoňů, jsou k smíchu i pláči, o roli (ale uznávám, fešné) Rinko Kikuči nemluvě. Hřebíky do rakve jsou totálně vykalkulované povinné prvky z každého blockbusteru -- věrný pejsek, projev před akcí, obětování se jednoho z hrdinů doprovázené nechutným patosem, "vtipné" postavičky vědců, přepísklé polocameo Rona Perlmana. /// Ohromné machrovací a stupidní divadýlko pro ještě mnohem mladší publikum než Transformers. Malé dítě ve mně jásalo, ale bylo to trošku málo. Btw. viděl jsem mnoho desítek kaiju filmů a mám tento žánr velmi rád (naopak nemám rád žánr mecha). Zjevně jsem tím ovlivněn a dávám proto absurdně vysoké hodnocení. Dedikace Harryhausenovi a Hondovi na konci potěšila. ()

ScreamJay

Wrestling v poměru 10000:1 aneb neplivej mi do ksichtu tu svou plazmatickou sračku (!!!) Hodinu a půl čekám na to, abych se dozvěděl, že má Rod Perlman docela velký nohy :-) ale popořadě. Ať to beru jak chci, Guillermo del Toro, to je určitý vizuální rukopis, taková ta hi-tech pohádka s cool barvama, která tady ovšem dostává na prdel pěstí z kalený oceli. Pacific Rim není průser, jen se posunuje v linii soudobé digitální onanie o další krůček = VÍC, VĚTŠÍ, NIČIVĚJŠÍ, CAPSLOCK. A vizuálně skutečně šlape, sice bez původního ksichtu, ale formálně sebevědomě (akorát dějově je to plochý jak Rumunská gymnastka). Jednu chvíli senzačně epický fight v ulicích Tokia a v druhou černoch v neoprenu s kupou stupidních motivačních citátů, které jako by mu našeptal sám Emmerich. Ksindl z jiný dimence se možná miliony let těší na naše freony, každopádně Pacific Rim je přesně tím standardem, kterýmu to (protože se těšíte) technicky spolknete i s navijákem, ale v druhým sledu už nemá co nabídnout . Chci říct, jeden z filmů, u kterých máte pocit, že jste dostali strašně moc a přitom odcházíte hladoví. Protože já tu taky u prvního a posledního sledu zůstávám, dávám tomuhle velkorozpočtovému dietnímu koktejlu víc než štědrých [final rate: 65%] ()

Botič

Pohádka o tom, jak zastaralý analogový robot překonal nového digitálního, porazil monstra z jiné dimenze a jeho pilot pak za odměnu získal srdce traumatizované Japonky. Čisté, přímočaré a místy dokonce dech beroucí. Spokojenost! ()

3DD!3

Kvalitní film, ovšem ne takový náhul jak slibovaly trailery. O postavy se tu pečuje stejně jako o neuvěřitelně hmatatelné bitky kovových i organických monster. Krásně přehledné a nápadité rvačky jsou třešničkou na dortu, který drží pohromadě dokonale fungující svět jehož pravidla jsou sice zvláštní, ale dávají většinou jakž takž smysl. Umístit většinu děje do Hong Kongu bylo taky moc fajn, protože jako pozadí k těm obrovským rubačkám vypadá dokonale. Lidi, kteří mají rádi monstra a roboty udělali film, pro ty co mají rádi monstra a roboty. ()

Hitman_47

Guillermo má nejspíš hodně rád mecha žánr .. a jestli ne, tak je to alespoň velmi dobrý filmař. Pokud jste fanoušky NGE nebo Eureky 7, tak tohle opravdu není radno minout. I když, ruku na srdce, zkurvení čeští distributoři nám, fanouškům filmu, udělali pekně nechutnou čáru přes rozpočet ... nebo spíš přes naše oči, jelikož do kina nasadili titulkovanou kopii pouze ve 3D ... je to sice jen můj názor, ale 3D ničí filmy :/ No, ale film jsem si i tak užil, tedy až na kulervoucí akční scény, bo 3D, ale Blučko to jistí. Jinak je to jediný film, kde uvidíte velikáské roboty, jak flákají na držku obří ještěrce tankerem, nebo si na direkt pouští paží raketový pohon (NO SHIT ! ). Já si spokojeně vrněl do sedačky celou dobu ... k tomu všemu ještě Pacificu hraje do karet nádherná Reiko Kikuchi. Spokojenost a asi si dám nějaké klipy z oněch dvou výše zmíněnych anime před spaním. Uvidíme se u sequelu ! ... pokud tedy vznikne. ()

Kaka

Je to mnohem méně velkolepé než Avengers, nebo Man of Steel což je docela paradox, protože by to měl být scénáristicky mnohem "větší film". A i méně funkční. Bitky jsou slušné, vizuální efekty dobré a dokonce i 3D funguje. Charaktery jsou ale hůře načrtnuté a s nikým se divákovi nedaří tak úplne ztotožnit. Vrcholí to ikonickým Perlmanem, který je zde vyloženě jenom na okrasu a celkově jsem měl pocit, že je to spíše letní blockbuster, než technicky přelomová, či jakkoliv jinak inovativní věc. Necítil jsem chuť něco říct, necítíl jsem velké ambice, ani velkolepou "husinovou" hudbu. Pobavit, jít dál. Úderné to je a napínavé rovněž. Navíc si tvůrci doslova pohráli s Jaegery a vytřískali z nich co se dalo. ()

Spiker01

Tohle je přesně ten film, který zásadně rozdělí své konzumenty (schválně nepíšu filmové fandy, protože přesně tušim, co by na to řekl obyčejný divák, co se v dění okolo filmů neorientuje) na dva tábory. Jedni ho budou naprosto nesnášet kvůli absurditě a odsoudí ho jako tu největší kravinu na světě. Pro ty druhé to nejspíš bude naprosto nehorázný akční výplach, co nemá obdoby. Věděl jsem, že to bude pecka, ale to, co si pro nás Guillermo del Toro přichystal, jsem fakt nečekal. Jaegeři se s Kaiji řežou tak, jak sem to ještě nikdy neviděl. Např Godzilla ve své době měla své kouzlo, ale pro tento film se skvěle hodí slovo epic. Udělal bych cokoliv, aby na sebe tenhle superultrabombastickej film vydělal. Amerika naprosto nepochopitelně dílo Guillerma, Warner Bros a Legendary nepodržela (nikoho nenapadla podobnost s veleúspěšnými Transformers!?) a to při prvním víkendu utržilo pouhých 40 mega, což je pro 190 milionový spektákl (samozřejmě nepočítaje reklamní kampaň) ku*va málo. Pevně doufám, že film podrží ruský, japonský a čínský trh, protože právě tyto země své jaegery ve filmu měly, tak doufejme. Na závěr dodávám mou nechápavost. Je to sakra pí*ovina, ale pokud si normální člověk jako dítě hraje s libovolnýma hračkama, co se mezi sebou rvou, tak by ho tenhle film měl přece zahřát u srdce (zeptejte se redakce z moviezone, ti jsou důkazem)...suprových 100%...[16.07.2013_Cinema City_Plzeň] ()

akisha

É, ale celkem to šlo, jen ty souboje pokaždý v dešti a šeru byly na facana, stejně jako ty nudný postavy, co všechny brzo zkápnou. Nejzajímavější mi přišli ty Rusové, jelikož vypadali nejdrsněji, leč jejich odchod ze scény byl velice nevděčnej. Už mi navíc přijde trapný, jak Del Toro nacpe Perlmana do všech svejch filmů, i kdyby měl hrát jen další rádoby děsně cool (ve skutečnosti už otravnou a necool) postavu nějakýho vyšinutýho exota, jako tomu je zde. Dva dementní a zcela nevtipný vědce prosím upálit v první minutě. Jak se dalo čekat, je to klasickej film s vymakanou robotickou gigantickou akcí (kaiju monstra byla skutečně k nakousnutí) a nulovým, smradlavým obsahem. Už se mi ale tenhle styl začíná zajídat a překvapuje mě, že další takovej exemplář přišel zrovna od Del Tora. Ten i klasickýmu příběhu dokázal vdechnout život, ale tohle kromě Perlmana žádný další známky jeho filmařiny nenese. Možná to natočil robot (to by mnohý vysvětlovalo), a scénář je dílem AGKZ (automatický generátor klišé zápletky). Nějaký pořádný anime by bylo rozhodně lepší zážitek. ()

Eddard

Monstr scény jsou samozřejmě úderné, i když jsem se v těch CG záplavách létajícího plechu a ještěrčích vnitřností místy trochu ztrácel - tím spíš, že k nim obvykle docházelo za tmy a vydatného deště/pod mořskou hladinou. Podobně jako u malinko vtipnějších Transformerů mi tady však nebývale lezli na nervy snad všichni lidští gerojové, přičemž ten hlavní (Charlie Hunnam) byl z kategorie nestravitelných. Ani charisma Idrise Elby, které mě spolehlivě válcovalo v Lutherovi a The Wire, se tady moc nedostavilo. V konečném důsledku vás tak střídavě bije do očí triková technologie a do uší dialogy postav, jejichž plasticitu byste graficky znázornili úsečkou. Je vhodné poznamenat, že se jedná o druhý hollywoodský scénář pera mistra Travise Beachama, přičemž tím předchozím byl svým způsobem jedinečný Souboj Titánů - od teď si budu na jeho jméno dávat setsakramentský pozor. 40% ()

Pacific Rim 2 má hlavního hrdinu

Pacific Rim 2 má hlavního hrdinu

06.06.2016

S pokračováním sci-fi Pacific Rim: Útok na Zemi to chvíli vypadalo bledě. Celý projekt se v létě 2015 skoro zrušil, letos v únoru byl ale vzkříšen a příští rok by měl jít do kin. Už nějakou dobu víme… (více)

Jste připraveni na monstrpokalypsu?

Jste připraveni na monstrpokalypsu?

04.05.2016

Jurský svět vydělal 1,67 miliardy dolarů, takže vás asi nepřekvapí, že nás čeká kupa nových "monstrfilmů". V březnu 2017 se vrátí King Kong ve filmu Kong: Skull Island od Jordana Vogta-Robertse … (více)

Del Toro si dává pauzu od blockbusterů

Del Toro si dává pauzu od blockbusterů

18.03.2016

Guillermo del Toro nám nadělil dva díly Hellboye nebo Pacific Rim, teď se ale hodlá na dobro vrátit k menším projektům. Alespoň to tvrdil loni v říjnu, když propagoval svůj horor Purpurový vrch, a… (více)

Uvidíme Pacific Rim 2?

Uvidíme Pacific Rim 2?

18.09.2015

Nad pokračování sci-fi rubačky Pacific Rim - Útok na Zemi, se pomalu stahují mračna. Režisér Guillermo del Toro (Hellboy: Zlatá armáda) ho připravuje na 3. srpna 2017, teď to ale vypadá, že se datum… (více)