Originální komedie o kaskadérovi Mikovi (J.-P. Belmondo), jenž se dostane do tíživé finanční situace. Navíc se jeho snoubenka (R. Welch) právě urazila a hodná se naschvál raději provdat za postaršího hraběte. A aby toho nebylo málo, musí se Mike vypořádat ještě se zženštilým hercem Bruno Ferrarim (J.-P. Belmondo), kterého má zastupovat. Jean Paul Belmondo září ve fenomenální dvojroli a celé řadě nezapomenutelných scén! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Ištván87

Překrásná ptákovinka s naprosto bezchybným Belmondem a nádhernou Raquel Welchovou. Komedie, která nezevšední. "Cso sse to fe mnou děje??? Cfejtim fe jako kuže!........... TY BEFTIE!!!! ()

Sifaka

Podle mě nejlepší komedie s J.P. Belmondem. Scéna jak hraje kaskadéra na schodech a dole zhýčkanou hvězdu Bruna F. je nezapomenutelná. ()

Kimon

Nó, ... která jiná komedie by si zasloužila větší hodnocení, než tato? A komu se nelíbí tato, je u mě bručoun nejapný a doporučuju mu, aby se díval na svět optimističtěji. Co takhle např. hledat v lidech to lepší? A věčně se v něčem nebo v někom nešťourat. To se pak na světě lépe dýchá. No nééé? :-) ()

Sawy

"Počkat! ještě jsem nedokouřil svou poslední cigaretu!" Naprosto brilantní komedie,můj nejen nejoblíbenější Belmondo,ale i nej. francouzský film.Jean-Paul je znovu dokonalý jako mužný Mike i jako teplouš Bruno Ferrari a vydatně mu asistuje nádherná Raquel Welch.Tuny dokonalých hlášek,zábavných kaskadérských scén a spousta dalšího,to je ZVÍŘE! 95 % ()

mm13

Má to svoj šarm! V kútiku duše ma ale aj tak najviac tešil záujem môjho mladého, pretože taký príklad zdravého chlapáctva, to sa dnes len tak nevidí. Ani tak zdravo iskriace vzťahy, aký mali Gaucher a Jane. To sa dnes už takmer vôbec nevidí. Chlapi sa posrali, ženy rezignovali. ()

aniiicka

Jedna z mých oblíbených, nezapomenutelných Belmondovek a naprostá klasika francouzské komedie. Po Muži z Acapulca opět geniální dvojrole pro Belmonda - kaskadér Mike a filmový idol Bruno Ferrari jsou prostě k popukání, krásná sexbomba Raquel Welch, nezapomenutelné hlášky a scény...prostě super, super, super! Co to se mnou je cítím se jako kuře! :) ()

Shaqualyck

Jedině frajer Bébelova formátu si dokáže s nadhledem a grácií dělat sám ze sebe tak brutální prdel pro potěchu ostatních... a navíc u toho stíhá mimoděk vyprávět o tom, že i filmový kaskadér má pěkně tvrdej chlebíček. Tudíž musí čas od času s předstíranou demencí umně balamutit sociálku, v apartním gorilím kostýmu svištět nad hlavami zákazníků v supermarketu a dokola padat ze schodů než jedna rozmazlená a nenapodobitelně přiteplená megastar, co "má závrať půl metru nad zemí", vykouří svou poslední cigaretu. A k tomu všemu musí čelit vilnému aristokratovi, který mu chce odloudit totálně šukedelickou Raquel Welch. Každý holt nemůže být Bruno Ferrari...a to je vlastně moc dobře. ()

Genero

Bebel se s největší pravděpodobností kdysi také něco namasturboval při obskurní fantasy pro sexuální loudily Milion let před Kristem s obikinovanou pětadvacetiletou Raquel Welch, protože v její přítomnosti ze sebe v tomto svém komediálním partu vydává maximum téměř nadlidských proporcí. Naprosto ho chápu, i já bych byl schopný pro její pobavení čtyřicetkrát za sebou spadnout ze schodů a zapálit si svou poslední cigaretu. Zvlášť, když je i ve svých letech pořád k nakousnutí. Proto je zcela pochopitelné, že jejich vzájemná interakce funguje naprosto bezchybně. Bebel exceluje jak v roli zvířete Mikea, bahnícího po sociálních dávkách, tak i krásně vybuzněné filmové hvězdy Bruna Ferrariho. ()

BoPo

Belmondo si tu dvojrolu užil s chuťou. Priteplený posera vs sebavedomý hazardér. Medzi nimi pobehuje Raquel Welch, ktorej poprsie nepoznalo fyzikálne zákony. Len nejako sa z tohto trojlístku vôbec nedarilo vyťažiť treskuté momenty. Zvíře nedrása, len tak laškuje a laškuje. ()

Pink.Panther

Jeden tlustý požírač špaget natočil tak špatné filmy, že i dobročinné spolky je odmítaly promítat zadarmo. Tady ovšem Aldova improvizace po Italsku za francouzské peníze s Brunem Ferrari dopadla na výbornou. Skvěle zrežírováno, dokonalý soundtrack Vladimira Cosmy a Belmondo jak ho máme nejraději. Sympatický rošťák Mike Gaucher horká hlava, ale srdce má ze zlata. 👍 Produkce: Cerito films ()

Marek1991

Je pre mňa až neuveriteľné pozerať na film zo 70. rokov s tak krásnou a tam aj celkom mladou Raquel Welch, priam na nej nechávať oči a pritom by mohla byť moja babka, nádhera. Škoda, že film si ma vôbec nezískal, bolo to také pobehovanie, bláznenie sa, prišlo mi to veľmi umelé a tie scénky dosť nezmyselné. Bolo vidieť, že sa snažia ukázať poprsie Rachel čo najviac, že vyrábali exibicionistické scény, ktoré ani nemali nejaký súvis a logickú spojitosť. Príbeh a dej proste mimo mňa, navyše sa mi zdalo, že mi film rýchlo ubehol napriek tomu, ako ich občas zvyknem inak pozerať. Vtipné mi prišlo len máločo a preto ošial nad týmto filmom považujem za prehnaný. ()

Padme_Anakin

Pro tuhle francouzskou komedii mám slabost od dětství a stále se k ní ráda vracím, Jean-Paul Belmondo jako Mike Gaucher a zároveň Bruno Ferrari je pro mě nepřekonatelný, neumím si představit nikoho jiného, kdo by to zvládl zahrát tak podmanivým a strhujícím způsobem.. Nepřeberné množství hlášek, které u nás časem zdomácněly, nadupaná jízda, kaskadérské kousky, trampoty s láskou, no a příběh o natáčení filmu ve filmu má pro mě svůj nezaměnitelný šarm.. ()

Torision

Jó, holt Belmondo se nezapře. Mám pro něj slabost a je vidět, že když dostane pod ruku kvalitní scénář, vznikne (téměř dycky) brutální komedie, u který se supr vodreaguju. Původně jsem pět hvězd dát nechtěl (a to hlavně kvůli pár hluchejm místum a že třeba takovejch kvalit le-gen-dár-ní-ho Muže z Acapulca to zas nedosahuje), ale když mi i po tejdnu od zkouknutí přivádní většina scének úsměv na tváři a že si ustřední melodii musím furt dokola pobrukovat, neváhám s nejvyšším hodnocením. Bruno Ferrari na hrad !!!! Jinak ty Belmondovy zvonáče jsou fakt zlý. :) ()

corpsy

Bez rozdielu žánru, snímky z prostredia natáčania filmu mám veľmi rád. Tento však, ale nebude patriť medzi síce tie najlepšie, ale rozhodne medzi tie najvtipnejšie. Ústredná herecká dvojica je asi tým najlepším v tomto podarenom dielku, a v tomto prípade rozhodne bude platiť to, že stará škola to proste vedela ´´dávať´´. ()

roswelll

Úžasná, svižná, vtipná komedie v podání J.P.Belmonda a sličné R.Welch, jimž milým způsobem sekunduje Charles Gérard. ()

Johanka

Tento film je opravdu velmi zdařilou komedií. Jean-Paul Belmondo je jedním z mých nejoblíbenějších francouzských herců. Zde po boku Raquel Welch vytvořili skvělou dvojici neustále se špičkujících, ale přesto, stále se milujících partnerů. ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch