Originální komedie o kaskadérovi Mikovi (J.-P. Belmondo), jenž se dostane do tíživé finanční situace. Navíc se jeho snoubenka (R. Welch) právě urazila a hodná se naschvál raději provdat za postaršího hraběte. A aby toho nebylo málo, musí se Mike vypořádat ještě se zženštilým hercem Bruno Ferrarim (J.-P. Belmondo), kterého má zastupovat. Jean Paul Belmondo září ve fenomenální dvojroli a celé řadě nezapomenutelných scén! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

pan.Kaplan

Jedna z nejlepších komedií s Belmondem, ve skvělé dvojroli mužného kaskadéra a čtyřprocentní filmové hvězdy. Viděl jsem to opravdu mnohokrát, z nahrané VHSky nepočítaněkrát a baví i po letech. ()

Korbitch

Tahle věc nemá jedinou chybičku. Zajímavost: Ta restaurace,či kavárna, jak chcete, kam chodí sedávat Michel Gocher a jeho impresário, je ta samá,jako v Prohnilích,kam se vypečená dvojice policistů chodí najíst. ()

sta

Můj nejoblíbenější film s Jean-Paulem Belmondem. Ani po téměř třicítce let neztrácí nic ze svého kouzla. ()

buldock

Skvělá bláznivá komedie ve které září a exceluje Jean Paul Belmondo ve dvojroli kaskadéra a homosexuálního herce a vše podtrhují vnady a krása Raquel Welch. Zaručená porce zábavy. 89% ()

Pragrik

Ikdyž Belmondo není můj oblíbený herec, v tomto snímku mě nadchl,jeho dvojrole byla skvělá.Divák se mohl bavit od první do poslední minuty.Ztvárnění Bruna Ferrariho a převlékání Belmonda za invalidu je nezapomenutelné.Krásu do snímku dodává úžasná Raquel Welch. ()

blackrain

Belmondova dvojrole mě fakt dostala. Bruno Ferrari byl k sežrání. Belmondo je prostě zahrál skvěle a to jak je dokázal od sebe oddělit bylo prostě perfektně. Musím smeknout před Belmondovými kaskadérskými kousky. V jeho podání to prostě vypadalo jako brnkačka. Raquel Welchová byla okouzlující i když skákala z letadla nebo byla katapultovaná z toho batmanovského auta. Já jsem si tuto komedii užívala. ()

K.I.N.G.

Dříve mě, myslím, napadala myšlenka, čím to je, že se mi tyto profláklé francouzské komedie s Belmondem, Funèsem, Richardem nelíbí až tak moc, jako ostatním lidem v našich zeměpisných šířkách. Nyní však vím, že jejich pohled na tyto většinou těžce průměrné filmy je značně ovlivněn nostalgií z doby minulého režimu, který jsem já naštěstí nezažil. 50% ()

topi

Belmondo tentokrát v dvojroli. Jednou jako kaskadér Mike a podruhé jako teplý herec Bruno Ferrari. Opět výborné kaskadérské kousky, které Belmondo kočíruje sám (scény s tygrem nebo ve vzduchu na letadle jsou fakt mazec) a obdivuhodné sexy vnady Raquel Welch (tu krasavici jsem si hlavně zamiloval jako Constance z filmové verze Tří mušketýrů z roku 1973). Zviře je nenáročná komedie, kde mistr Belmondo exceluje ve všech směrech. ()

CrownThomas

Jedna z nejlepších akčních komedií s J.P. Belmondem......Rovněž neodolatelná R. Welch........úžasné momenty a film sám o sobě dělají jednu z nejlepších komedií Francouzké kinematgrafie....:)) ()

džanik

Na čsfd nejlépe hodnocený film s Belmondem. Říkám si, jak to, že jsem ho doteď neviděl? Film stojí na Bebelových parádních kaskadérských kouscích - a že jich je a ten závěr ! - a na komiksově dokonalé krásce Raquel Welch. To mi však tentokrát na 5* nestačilo. Po shlédnutí musím konstatovat, že Zvíře pro mne nejlepším Belmondovým filmem není (70%), i když v žánru komedie samozřejmě nadprůměr. Děj je jenom vata a legrace kolem Bruna nebo sociálního úřadu mě nebrala. Holt jsem u belmondovek zvyklý na jinačí, příběhovější těsto. ()

Bones!

Snad moje nejoblíbenější komedie s J.P. Belmondem, perfektně ztvárněná role kaskadéra, k tomu navíc zdatně sekundující "božská Raquel"...:-) Vskutku skvělá podívaná plná úžasných grimas a vtipných hlášek! ()

L_O_U_S

Příjemná komedie s fajn gagy. Nejlepší scénou je natáčení pádu ze schodů. "Omyl. Ještě jsem nezapálil svou poslední cigaretu." (249.) ()

Skip

Michel Gaucher je zvíře a nejlepší kaskadér na světě a Bruno Ferreri je exkluzivní 4% herec, to vše v Belmondovském balení a k tomu krásně esteticky prsatá Raquel Welch. Sečteno, podtrženo vynikající komedie. ()

Vědma

Dokonalá komedie. Belmondovi dvojrole sedí, to dokázal už v Muži z Acapulca, kterého mám ale přece jen o krapínek radši. Ale stejně je to dobrá zábava, která nezestárla. ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch