Po roční známosti požádá Tom Violet o ruku. Ona souhlasí, avšak ani jeden z nich v tu chvíli ještě netuší, že jejich vysněná svatba je dál, než by se zdálo. Violet dostane nabídku na dvouletou stáž daleko od jejich domova a Tom, který jí chce být nablízku, opouští místo asistenta šéfkuchaře, kde měl být brzy povýšen, jen aby podpořil svou nastávající v jejím kariérním postupu. Po příjezdu do Michiganu se všechno začíná pomalu hroutit. Zatímco Tom je nucen pracovat ve fast-foodu a jeho životní sny se rozpadají v prach, Violet si užívá nové místo ve skupině vedené šarmantním profesorem Childsem. Frustrace na obou stranách přibývá, svatba se stále odkládá, netrvá dlouho a pár se rozejde. Přesto je osud svede opět dohromady... (TV Nova)

habertek

No film je spíš tak na lepší 3*, ale 4* tenhle film má pro skvělé obsazení hlavních dvou postav:) Oba tyto herce mám rád a film jako celek byl dobrý i když trošku zdlouhavý, ale za shlédnutí to určitě stálo!:) ()

mirkath1

No fakt je, že mohli vypustit tak 20minut a bylo to super :) Vzhledem k tomu, že opravdu snaha o trochu jinou komedii docela vyšla konec dobrý-všechno dobrý. ()

l.enik.c

Tyjo, nestačila jsem počítat, kolikrát se ta svatba vlastně odložila a kolik pohřbů mezitím proběhlo. Kdyby to bylo ještě trochu bláznivější, tak řeknu "typická ztřeštěná komedie", kdyby to bylo trochu normálnější, řeknu "typická romantická komedie". Ale ono to tak nějak nebylo ani jedno a moc nevím, co si myslet. Podívat se na to ale dalo, zasmát místy taky, ústřední dvojice sympaťáci, i když k sobě mi úplně nesedí. Oceňuji, že se film dotkl poměrně závažných vztahových témat, jež řeší spousta párů a zhostil se jich poměrně solidní formou. Kdyby to bylo o trochu kratší, bylo by to možná perfektní. ()

Tominni

Taková hollywoodská romantická komedie, kde se dvojice stále nemůže dostat ke svatbě - kvůli řadě různých překážek. Celkem to mezi Jasonem Segelem a Emily Blunt funguje, ale nevybočuje to ze zaběhnutých kolejí. Líbilo se mi lovecké období Jasona Segela a střelba z kuše na tetu, jinak ale takový průměr. ()

curil

Průměrná americká komedie s obehranými vtípky a předvídatelnými situacemi ve vztahu dvou hlavních postav. Stejně tak asi těžko překvapí některého diváka konec příběhu, který nebudu prozrazovat, jak je jindy mou slabostí. Kladem filmu jsou výkony J. Segela a E. Bluntové, kterou mám čím dál raději. Jejich špičkování v dlouholetém vztahu ale také začne po určité době nudit. Nevím, který muž by obětoval slušně rozjetou kariéru v jednom z nepříjemnějších měst Států za úspěch svojí snoubenky v nejistém zaměstnání na univerzitě v neatraktivním prostředí. Jak se ukáže, Tomova oběť není adekvátní vzájemné lásce, která podle mého názoru i přes sňatek skončí nakonec rozchodem, nerovná dvojice. ()

micka999

No... Romanťáky fakt žeru, ale tohle, napříč tomu jak trailer vypadal dobře to bylo vážně velké zklamání. Celý film nebyl o ničem jiném než: "poojď miláčku, přestěhujeme se tam, néé lásko zůstaneme tady, no dobře, přestěhujeme se, ale nejsem šťastný, ale jsem, ale ne...." . No taaaak... Co to mělo být?! ()

g3rtrud

Keby som mal hodnotiť objektívne tak 4*. Ale 2 hodiny a 11 minút je na takýto druh filmu pre mňa proste priveľa. Inak je to príjemná komédia s dobrým obsadením a happy-endom ktorý je jasný už asi od prvej scény. ()

lobo87

Znesiem Stollera, Segela mám celkom rád, Emily považujem za krásnu a veľmi talentovanú herečku, všetky vedľajšie postavy boli veľmi dobre obsadené, ale napriek tomu mi tu chýbala nejaká ingrediencia, niečo, čo by film vytiahlo z priemeru. Potenciál na to bol, ale Stoller výrazne prepálil minutáž. Možno to bol ten problém... 60% ()

strundik

Jako vždy výborný Jason Segel a nádherná Emily Blunt, ale to je bohužel všechno, dvouhodinové čekání na něco, co odhadnete už z názvu filmu (originálního, ne českého pokus-překladu) ()

fimler

Blbost.....velmi dlouhá blbost.Zabití času tím špatným způsobem, ale kvůli Emily Blunt jsem přidal ještě jednu hvězdičku takže 3* s odřenýma ušima! ()

Brock

Nekdy min znamena vic, film doplaci na snahu byt za kazdou cenu nejak originalni. Pryc jsou casy, kdy jsme se smali, kdyz nekdo rekl prdel, nebo spadl na zem. Tuhle roli ted prevzali cesti radoby stand-uperi. ()

diccon

Nakonec prijemny prekvapeni. Po hodnoceni zdejsiho klubiku politicky korektnich snobu, ktery se krizujou nad pokleslymi humory jsem se skoro bal, ale jako vzdycky to byla blbost. Suma sumarum se jedna o prijemnou romantickou komedii, ktera je sice trochu delsi, ale neni to samoucelny a dava to smysl. Nudit se nebudete. Peknej film na sobotni vecer - vezmete svoji holku, natahnete se spolu na gauc, otevrete lahev vina a nebudete litovat. ()

megajalec

Emily to so Segelom sekne, príbeh postavený na zaujímavých premisách, ale brutálne rozťahaný a dlhý. A navyše ani vtipný nie je. Niekedy som mal pocit, ako keby umelo tvorcovia naťahovali a pridávali ďalší zvrat alebo "barličku", aby mohli film predĺžiť. ()

TonyHawk94

Joj, veľmi ťažké hodnotenie... Film má kolísavý príbeh. Niekedy sa naberie viacej na obrátkach, niekedy skoro vôbec. Príbeh je síce dosť priamočiaro daný (a to je dobré). Je to taká romantická ne-komédia - komediálne časti mi moc vtipné neprišli, dramatické boli moc slabé na to, aby vyvolali nejakú emóciu. Výprava vynikajúca (Emily Blunt krásna a skvelá, potešili aj Kevin Hart, Alison Brie a aj herecký Kim a.k.a. Randall Park), ale len toto nestačí... Za mňa osobne - vôbec najkrajšia a najlepšia časť bola asi v posledných 20-30 minútach, kedy mi viaceré časti pripomenuli oné slávne dvojminútové rande, a to bolo skutočne super. V celkovom vyznení to nemusí pôsobiť silno, hoci, zanecháva to na konci veľmi príjemný dojem, a to po dopozeraní filmu je niečo, čo chcete mať. S hodnotením stále lavírujem, lebo je to medzi 2* a 3*, a niekedy mi to viacej ide na 2, inokedy na 3. Prižmúrim jedno oko.. Inač 50%... ()

spacowa

Pro mě tedy naprosto skvělá podívaná! miluju Jasona Segela a jeho humor. Nevím, jestli bych byla tak nadšená v kině, ale doma v posteli jsem se upřímně zasmála a ukápla i slzička. Ano koec velké cliché ve svatebním kočáře, ale víte co? na mě to prostě pořád funguje :) ()

Jamall

V romantických filmech je základem dobrá a fungující ústřední dvojice a tento film ji má. Z fleku bych napálil čtvrtou, ale dynamiku zabíjí utahaný prostředek, 124 minut je prostě celkem dost. Jinak je tu vše, co od romantického filmu očekávat. ()

rigby

Obyčejný film o obyčejných lidech. Je tak obyčejný, že vlastně nemá ani čím zaujmout. Prostinký a jednoduchý příběh, který není moc dobře autorsky uchopený. Divák se chvílemi ztrácí ve zbytečném balastu. Kdyby se to sestříhalo na polovinu, dalo by se na to už koukat a možná by si to zasloužilo i tři hvězdičky. Takto 2- ()

Stuck

Dlouhé, ohrané téma podané ve stejném hávě, bez nápadu a myšlenky, kdyby nebylo pár vtipných okamžiků a Jasona Segela, tak nedokoukám. Přes dvě hodiny rozebírání zápletky, která nemá šťávu.. Proč ? ikdyž je to ohrané, tak to jde natočit nově, svižně, vtipně a zajímavě.. ()

david666

Asi tak první polovinu filmu jsem si říkal, že se bude asi jednat o trošku jinou romantickou komedii, než na které jsme zvyklí. Navíc Emily Blunt je moje oblíbená herečka a Jason Segel je taky sympaťák. Jeho přeměna v burana z venkova je skvělá a i místní postavičky se povedly. Škoda jen, že poslední půlhodinka trošku film zazdila. Ale i tak se jená o nadstandard a já díky zmiňované Emily nakonec dávám o * navíc. ()