Soukromé neřesti

• USA Private Parts (více)

Říká, co mu na jazyk slina přinese. Dělá věci, které si jiní bojí jen představit. Nemá žádné zábrany a z cenzury mu naskakuje husí kůže. Je nejúspěšnějším rozhlasovým moderátorem světa, má vlastní televizní show, knihu a teď i svůj film, ve kterém si zahrál sám sebe. Fenomenální Howard Stern si celý život léči komplex z toho, že má něco o něco menší, než ostatní. Ale ani to mu nezabránilo provést první „live" striptýz a virtuální soulož ve studiu seriózního rádia. Howard Stern je tady, aby vás královsky pobavil. (Bonton Home Video)

babuška

houvárd je hovád, jo parádní muzika, orgáč na repráku, kozy ve studiu..........a dálší, jen mi trochu chybí herecké výkonx, přijde mi to tošku křečovité. ()

ledger

Zábavný film. Stern mě fascinuje, je to hodně zajímavá osoba. Jenom jsem některým věcem tak úplně nevěřila :-) Ale to je jedno! ()

Erieril

Velmi dobré herecké výkony. Velmi zajímavý životní příběh a obsazení samotného Howarda Sterna v hlavní roli. ()

sun.eagle

Je to PRDEL, je to upřímné, a je to aktuální. Takových Sternů by naše česká společnost, at už v médiích ale hlavně v politice potřebobala alespon 10. Nevím do jaké míry film odpovídal skutečnému životu Sterna a do jaké míry to tvurce trochu okořenil ale pokud je alespon polovina z toho pravda tak Stern je fakt KING. EéééééééééééééNBíCí. Hvězdu navíc jsem dal kvůli Muzice která se filmem jakoby nic prolíná. ()

enterama

CT 1 mi ponukol pribeh jedneho cielavedomeho umelca , ktory aj ked obcas na hranici moralky sledoval svoju vlastnu ocistu ducha. Vzdy je dolezite vediet a verit si , ze to co a za cim idete je spravne ()

Umělec

Zajímavé. Nevím, jestli je to pravda nebo ne, ale je zajímavé sledovat člověka,který prosazuje takové nekomformní názory. Současně ale chápu i jeho okolí, že asi není jednoduché ho akceptovat... Docela mně to zaujalo, váhám mezi 3 a 4, dávám 70%. ()

mrtvejbrouk

Proč není v hercích filmu jméno Robin Quivers, když tam měla velkou roli? Není to první film, kde nemohu najít herce který hraje ve filmu, ale není v uveden v sekci Hrají. Film je výborný, líbí se mi jak je hlavní hrdina věrný své manželce. P. Giamatti hezky hraje. A právě Robin mě nadchla, ale bohužel na CSFD o ní nic není. To je škoda. ()

Sejkorka

No, skoro bych dal 5*, je to tak 85 %. Trochu to připomíná Andy Kaufmana v Muži na měsíci (ale ten má smutný závěr). Tohle je veselé až do konce, včetně závěrečných titulků s Poblijonem. To, že spousta lidí (nejen herců, hudebníků apod.) hraje sebe sama jsem zjistil až po zhlédnutí. Jako mnozí v komentářích jsem o Howardu Sternovi nikdy před tím neslyšel. V tom tkví jeden z důvodů, proč si rozsiřovat filmotéku o (pokud možno) kvalitní filmy. Tenhle k nim rozhodně patří. Jen by mě zajímalo, zda ten koncert AC DC byl skutečně zorganizován Howardem, nebo to je pouze součást scénáře. ... Hudba ve filmu, jak jinak, skvělá. ....PODRUHÉ 10-11-23 stále vysoká úroveň, 4* , 75% Moje povědomí o hercích se zvedlo natolik, že vím kdo je Jenna Jameson a Janine Lindemulder. ()