Soukromé neřesti

• USA Private Parts (více)

Říká, co mu na jazyk slina přinese. Dělá věci, které si jiní bojí jen představit. Nemá žádné zábrany a z cenzury mu naskakuje husí kůže. Je nejúspěšnějším rozhlasovým moderátorem světa, má vlastní televizní show, knihu a teď i svůj film, ve kterém si zahrál sám sebe. Fenomenální Howard Stern si celý život léči komplex z toho, že má něco o něco menší, než ostatní. Ale ani to mu nezabránilo provést první „live" striptýz a virtuální soulož ve studiu seriózního rádia. Howard Stern je tady, aby vás královsky pobavil. (Bonton Home Video)

Pekisan

Pripada mi to ako snaha Sterna presvedcit vsetkych, ze Stern nie je ziaden uchyl, rasista, antisemitista, protigay a neviem co este vsetko ale, ze si len proste robi srandu zo vsetkeho co mu pride na rozum a hlavne na jazyk. A ze ta sranda je toho najhrubsieho zrna. Nechapte ma zle. Howard je urcite v nazivo mega, ale film az tak velmi nie. Soundtrack vsak musi byt skvela vyberovka rockovych hitov rokov minulych. ()

Tiiso

Víte proč jsem film dodíval do konce? Jelikož jsem byl zvědavý jak to bude dál. Tato věta je replikou použitá z filmu. A má odpověď je více než pravdivá. Dá se řící, že snímek mě nezaujmul až tak svou kvalitou příběhu, jako spíše tématem v něm obsaženým. Snímek splnil záměr tvůrců. Jelikož chtěli vyprávět o člověku, jehož projev zaváněl poněkud nekonvečním způsobem. A nekonvenčnost to je to o co tu kráčí. Chování pana Sterna přinejmenším zaujme. Někoho více někoho méně. Někdo se jeho vyprávění směje, druhý spíše křižuje. Ve mě vzbudil pocity rozporuplné a ne lehce zařaditelné. V začátku filmu se mě hlavní hrdina jako člověk líbil a choval jsem k němu určitou náklonost. Ta s přibývajícím časem mizela. Ne proto jak se Howard uměl chovat a jak nestydatě dokázal ve svém pořadu, poukazovat na rozličné témata. Nejsem žádný puritán, a styl konverzace až na několik vyjímek nebyl až tak šokující. Svět pomalu a jistě hrubne a dnes už nás jen tak něco nevyvede z míry. Ale spíše proto, kam člověk musí zajít aby na sebe strhnul pozornost. Je smutné, že jedinec musí začít ostatní šokovat obscéností aby mohl vyjadřovat své myšlenky a postoje. Svět blázní a tento film to jasně dokazuje. Pokud člověk chce hovořit k veřejnosti, tak aby zaujmul je nucen krkat, prdět, pouštět hrubá slova a na veřejnosti souložit. Celá tato záležitost je jasným senzorem kam společnost spěje. Tudíž Stern jak ve filmu tak i v osobním životě splnil to co si předevzal, a i přes jeho nedostatky, ( kdo je nemá ), nedává svému okolí moc na výběr. Prostě ber nebo nech být. Alarmující může být poselství snímku, které je hlavně v samotném závěru filmu, kde přes všechny úskalí vidíme hlavního hrdinu, že k štastnému konci přece jen došel a navíc vydělal i nějaký ten peníz.. Snímek je natočen v dobré atmosféře a v solidním tempu. Jeho děj sice velkým kalupem spěchá ke konci, ale u autobigrafie je takovéto ztvárnění vlastně nutnost. V jiném případě by minutáž projekce rostla a rostla. HLavní postava se chovala velmi přirozeně a byla dobře uvěřitelná. Hodnocení někde mezi třemi a čtyřmi hvězdami. ()

nula87

Není to žádný zázrak ve smyslu filmového příběhu a stylu vyprávění, nehledě na to, že Stern si mnoho věcí přiohýbá ke svému prospěchu, ale rozhodně se na mnoha místech pobavíte. 65% ()

Kubi21

Tohle je opravdu nářez. Nemá cenu z mé strany cokoliv psát. Pokaždé když se na to dívám, tak mi vynechává bránice a kroutím hlavou, co si všechno Howard "hovado" Stern dovolí. Orgasmus v přímém přenosu je nezapomenutelný. ()

fimler

Začátek bezva, průběh vcelku nuda, konec super. Jak mám hodnotit? Nejspíš dám 3 hvězdy, protože to zase na červenou barvu nemá. Jinak taková oddechovka, pokud máte rádi hlavního představitele budete se bavit, ale mě byl už od začátku protivný. Ostatní herce jsem nijak nezaznamenal, neměli prostor a ani něčím zajímavou roli. Čekal jsem víc, možná proto jsem byl zklamaný. Lepší bude jít do filmu úplně naslepo a třeba vás překvapí. ()

Manas50

Netradiční autobiografický film o šíleném americkém radiovém moderátorovi, kteréhe by jistě spousta lidí včetně mě ocenila i v naších rádiích. Hlavní hrdina Howard Stern nám vypráví svůj životní přiběh, od malého kluka až k populárnímu originálnímu moderátorovi, je tu spoustu vtipů, nekteré jsou sice slabší, ale u vetšiny z nich dostávala moje bránice pěkně zabrat. Herecky je to taky výborné, když bereme v úvahu že všechny postavy, až na Howardovu manželku a šéfy, byli moderátoři hrající sami sebe. Také mě potěšilo, že se ve filmu mihnou mojí hudební oblíbenci Slash, Ozzy a skupina AC/DC. 85% ()

Ajay

Rozhlasový moderátor co si nebere servítky, silný kafe pro americké puritány :) Zaslouží si víc takovejch !!! ()

tomino28

Skvěle natočený film o jednom člověku, který od začátku do konce šel za svým cílem. Místy to měl lehčí, místy komplikovanější, ale nikdy se nevzdal. A pokud se mu nějaký parchant připletl do cesty, neváhal ho vyfakovat jak se patří. Scény, kde se Stern střetává s Paulem Giamattim jakožto programovým ředitelem jednoduše nemají chybu! ()

joywork

I když si nemyslím, že největší zábavou musí být používání vulgarit a sprosťáren, tak ve své době jsem pruderní Americe Howarda přál. Dnes již je možné vše,pokud to hodí nějakej šesták. ()

kotrlak

Howard Stern je kontroverzní osobnost. Četl jsem knihu 'Private parts', viděl jsem film, ale hlavně jsem sledoval jeho pravidelný pořady v am. televizi a poslouchal každodenní ranní pořady v rádiu. Stern nikdy nezachovával žádnou hranici "kde končí sranda", jeho humor absolutně bez skrupulí byl pro někoho silně ofenzívní, napr. si pamatuju když si pozval do studia několik decentních nic netušících Japonců a připomněl jim Hiroshimu a Nagasaki výrokem: "We kicked your ass". Já osobně s tímhle nemám problém, v rámci svobody slova si může kdokoli kdákat co chce (v posocialistickým Česku a v EU samozřejmě ne). ALE - Stern (a podle mě i S.B.Cohen) si tyhle úlety může dovolit hlavně protože je Žid a tím pádem "chráněná zvěř". Sice dostal párkrát jeho pořad pro svou rasovou, indecentní a jinou rétoriku vyhazov ze studia a neprodloužili mu kontrakt, ale hlavně - Stern pohádkově vydělal. ()