Absolventi jedné střední školy mají dnes šťastný den, právě složili svoji zkoušku dospělosti. Dost velký důvod k oslavě, a to ne jen tak k ledajaké. Chce to velký mejdan, který si každý užije po svém. Kenny Fisher jde na večírek s jediným cílem, chce skoncovat se svým panictvím. Netuší ovšem, že nedopatřením zůstane celý večer zavřený v koupelně se svou kamarádkou z dětství Denisou. Holky se baví o tom, že se Amanda po čtyřech letech rozešla s nafoukaným školním krasavcem Mikem, některé Amandu litují, jiné jí to přejí. Jen Preston je na vrcholu blaha, protože svou půvabnou spolužačku tajně miluje od první chvíle, kdy vstoupila do třídy. Večírek na rozloučenou probíhá jinak, než si všichni představovali. (TV Nova)

filmmovier

Jennifer Love Hewit… v tomhle filmu je opět neskutečně supersexy, roztomilá, překrásná, úchvatná a fantastická. A úplně každej se jí tady snaží sbalit, což se vůbec nedivím. Jak může být někdo tak krásnej, jako ona? Vážně jí to sluší a vydržel bych se na ní dívat úplně celý den, i kdyby hrála ve špatném filmu, což jsem tak nějak čekal, že tenhle film bude. Čekal jsem přinejlepším veleprůměrnou teenagareskou komedii, ale dostal jsem mnohem víc a to plné hodnocení je rozhodně zasloužené. Scénář je naprosto báječný, má spoustu fajn nápadů (představovací medailonky, závěrečné dovětky, výborně natočený úvodní flashback) a navíc je fakt ohromně vtipný a zábavný, humor je povětšinou inteligentní, rozhodně nejde o fekální komedii typu Prcičky, což je rozhodně dobře. A navíc to obsazení! To obsazení... jedna velká budoucí hvězda vedle druhé, ať už na větším prostoru či jen v jediné scéně. A Seth Green je tady naprosto, ale naprosto fantastický a totálně nejlepší ze všech. A ten závěr je moc fajn. Tuhle vynikající komedii jsem rozhodně neviděl naposledy a příště už na ní rozhodně nebudu koukat jen kvůli Jenn Love, ale protože je fakt naprosto výtečná. 100%. ()

lennyd

Blíží se konec školního roku, a s tím i poslední letošní spářka. Každý se na konec střední školy chystá svým způsobem, Mike Dexter se rychle rozchází se svoji holkou Amandou (aby si na vejšce mohl pořádně užít),Preston se snaží naopak Amandu sbalit, Kenny se zas chystá na mejdan se seznamem nejhezčích holek na škole aby si už také vrznul. Prostě typické problémy americké omladiny. Jak celý film dopadne je jasné asi po dvou minutách, takže zbytek filmu se můžete jen "bavit" jak vám váš předpoklad krásně vychází... Další ze spousty teenagerovských komedií, která snad zaujme jen krásnou Jennifer Love Hewitt, a docela cool Sethem Greenem... Pokud je vám kolem 17, přičtěte si libovolný počet hvězdiček :) ()

VanTom

Nečekaně příjemná, lehce uvědomělá zábava čekala na tomto velkém pomaturitním mejdanu, kondenzátu teenagerských komedií, kde se mezi tucty roliček známých tváří proplétaly linky několika postaviček (vyznat se dávné lásce, rozejít se?, poprvé zasexovat, pomsta nerdů). Ze spousty NEfekálních fórků k trapárnám sklouzl jen zlomek, naopak střízlivý, pohádkově romantický závěr (i díky krásné Jennifer) nakračoval ke 4. hvězdičce. ()

Luff

To bylo tak super! Videla jsem to náhodou na nocni v praci a zaujalo me to na prvni pohled. Tolik znamych tvari. A absolutně nenudnej děj filmu. A ten konec? O muj boze. Tak blbej úsměv jsem snad mela naposled kdyz jsem se zamilovala do sveho pritele. Aaaaa! Nadhera. Vtipny. Romanticky. Priblbly. Pubertacky. Kouknu znovu! ()

aLPaC

Včera jsem tu hanil o rok starší teen comedy "Trojská válka". Tohle je úplně jiný kafe. Zábavný, na daný žánr ne tak předvídatelný (sblížení geeka s fotbalovou hvězdou) a se spoustou mladých budoucích ne snad hvězd, ale hvězdiček (nejvíc vyčnívá magor Seth Green). V rámci žánru rozhodně nadprůměr. Jisté čtyři hvězdy. ()

MickeyStuma

Teenagerovská pařba, jaká tady ještě nebyla. Tolik různých a hlavně všestranných postav aby divák v jiných podobných filmech pohledal. Každý by tu svůj charakter jistojistě našel. Snímek pojednává o jednom ohromném promočním mejdanu absolventů střední školy, jak to celé probíhá a co všechno se tam děje. Film kypí energií, veselou náturou a mladé nerozvážnosti. Po herecké stránce spousta známých tváří a každý má ve své roli to své. Excelentní snímek nemající jedinou vteřinu nudnosti. Pobaví a ledasco i připomene. ()

Dillon

Tento mejdan nebyl zas až tak špatný. Sice z něj srší spousty tuctových a trapných hlášek a herecké výkony nejsou z těch nejlepších, ale na první podívání jsem se bavil. A o to více, že jsem jej poprvé viděl den své úspěšně složené maturity. ()

prasokote

Neuvěřitelné, kolik později známých herců je v tomhle filmu nacpáno. Ale jinak nic převratného, co by tu ještě nebylo. Nicméně v tuto chvíli jsem potřebovala zrovna něco takového. ()

DadysGirl

Čím byl doktor Cullen za mlada?! jak vypadala Riley na střední?! A taky jste měli ve třídě spoustu divnejch lidí? Slabá teenage comedie o jednom večírku, který samozřejmě změní život všem... Plusový body za postavu toho šprta co se konečně projevil :) ()

DonBraso

Podprůměrný mejdan,kde jediný co chlap ocení,je JLH,pro někoho možná solidní humor,kde chybí různé sexuální narážky na všechno,tuny prdů a keců o vagíně.Možná právě proto,je to tak normální,až je to moc nezajímavý o jedný párty,kde se frajer vykašle na Amandu krásnou to holku,po který šáhne Jen,co jí napíše dopis.Tímto je konec,do kterýho se vleče ještě koumák,co si chce konečně vrznout a plno nezajímavých teen ksichtů,který znáte odjinud. ()

waltosin

Vidět hvězdy, kteří ted mají svůj věk, když byli mladí to je švanda :D příjemný a zábavný mejdlo s nádechem romantiky. :) 60% ()

dudo24

Oh zlaté deväťdesiate, strašná nostalgia ma chytá pri týchto na hlavu postavených romantických komédiách. Nič svetoborné, až tak moc som sa nenasmial, ale prečo nie, zabavil som sa. Jennifer bola neskutočne nádherná. ()

CrashONE

Nevadí mi filmy, které se odehrají za určitou časovou dobu. V tomto případě za jednu noc. Ovšem zde...Zde bylo něco špatně. Kluk je zamilovaný 4 roky do krásné a oblíbené holky, která o tom netuší...bla bla bla, staré, klasické americké klišé s velkým Happy Endem. Nevadí mi šťastné konce, ale tohle bylo příliš i na mě. Dívka si přečte dopis a najednou najde svou spřízněnou duši? A během dalších minut se ještě dozvíme, že je to právě ona, snad jako jediná na celé škole ,která neví, do koho se právě "zamilovala".... Ale notááák! Jedna hvězda za film, který na odpad není a druhá hvězda za Jennifer. Jinak celkově... film o ničem. ()

Pythonator

Další teenagerská USAtlanina plná vylízaných ozdob americké budoucnosti. Opět mnoho zajímavých frků a ještě více trapnosti. Zábava to je, což o to... ale taky je to neskutečně blbé. Jediné pozitivum bude asi ta sličná děva Jen Láska Jůůůvit. ()

soukyd33

Pubertální komedie s trochou romantiky. Závěr filmu je až dojemný Poslední scéna je blbost. Vyznání lásky bylo krásné doznání. Hlavní borec na škole zůstal idiotem. Hvězdiček 3 ()

Zu162

Ano, tohle je teenagerovská komedie, jen je trochu jiná než ostatní komedie podobného typu, jako třeba Prcičky nebo Bulšit. Tyhle všechny komedie jsou plné sexu, roztleskávaček, hvězd sportovních týmů, alkoholu a trapných situacích nejlépe za záchoda. Ale mají nějaký smysl? Poslední mejdan toho taky trochu má, ale zároveň je o něco duchaplnější a o dost zábavnějsí. ()

sun.eagle

Hodnotím s notnou dávkou nostalgie, protože tuhle komedii jsem si půjčil ve videopůjčovně na VHS, a asi hlavně kvůli Jennifer Love Hewitt, ze které byli tenkrát po Tajemství loňského léta všichni paf. Je to typická teen komedie z éry před Prcičkama, a je až zarážející kolik budoucích hvězd tu hraje. ()