Let’s Dance: Revolution

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc. (oficiální text distributora)

Cllara

Děj nudný, ohraný a snadno předpovídatelný založený na základě jako každej Let´s Dance. 2 hvězdičky za naprosto úžasné taneční vystoupení například v galerii a vybranou hudbu k tomu. ()

mmiri

za hodně povedené taneční scény si tento film zaslouží o hvězdičku víc jak třeba Let´s dance 2. Já osobně mám tento typ filmů ráda, většinou scénař je takový prvoplánový, i tento byl takový nic moc, ale ta choreografie mě fakt dostala, na tom někdo hodně zamakal. Palec nahoru ! ()

hajner

Táto časť ma bavila asi tak ako predošlé dve dohromady. Tomu odpovedá aj moje hodnotenie. Na hlavnú ženskú predstaviteľku sa síce pozeralo výborne ale jej epileptické tanečné kreácie mi vyčarovali úsmev na tvári. Hlavný hrdina solídny a tanečné scénky hoc skvelo prepracované ale absolútne nezrealizovateľné(určite nie ako tajný projekt v múzeu atď) Pozeralo sa na to fajn akurát som mal dojem, že tanečné kreácie postupom času ako šiel film strácali na atraktivite. Úvodná sekvencia splnila svoj účel dokonale. Získala si moju pozornosť. ()

Neferttiti

Skvělej taneční film,podle mě jeden z nejlepších.Sice jak to u těchto filmů bývá,příběh o ničem,ale přesto se tenhle dost liší od ostatních a to v úžasně propracovaných originálních tanečních číslech.Obzvlášt bych vyzdvihla scénu v Galerii.Mě film nadchl :-)) ()

Mory

Po dlouhý době taneční film s dobrým příběhem, velmi dobrá choreografie s efekty, dobře natočené scény. Zatím nejlepší díl této série. :) ()

Jeldi

To že ve filmu jde o stejné klišé už pomíjím. Taneční scény jsou velmi promakané a když přehlédnu drobné přejmenování Moose na Lose tak solidní 3 hvězdy :) ()

Lukes777

Perfenktně natočené za sebe si myslím že je to zatím nejlepší od step up 1 ty dva byli dobré ale ne jako tenhle. Mě osobně zaujala choreografie, hudba a styl tance laděný s oblečením moc se líbilo dávám plný počet :) ()

VarGi13

Pre mňa jednoznačne najlepšia časť Step up-u ktorú som videl. Scéna z galérie na mňa zapôsobila až tak, že som mal otvorené všetky otvory na mojom tele. ()

yamaha

ten najlepsi step up zo stvorice... uzastna choreografia, mladi a energiou nabiti tanecnici... proste super... seriu step up mam rad aj hlavne kvoli pesnickam ktore su pouzive v ich filmoch... a presne preto ma to tak bavi... uzastna choreografia +ta najlepsia hudba+ zivotaschopnost hercov = STEP UP!!! ()

bezchli

Výborné taneční scény a ukázka amerického životního stylu a rozdělení, lidí na sociálně slabší a silnější. Scénář a dialogy bohužel slabší. Ale zážitkem a největší náplní tohoto firmu je hudba a tanec a to se povedlo. Výborné propojení postav z předchozích dílů při tréninku a závěrečné scéně. ()

ASSteroid

Celkově bych řekl, že to byl lepší Step Up než předchozí, obzvláště choreografie se mi dost líbila. Jediné, co musím s lítostí konstatovat, že to bylo dost předvídatelné a Final Dance byl ze všech jejich tanců z mého pohledu nejnudnější..Ale kvůli tanci v Art Gallery tomu přidávám hvězdu navíc. ()

Joe1998

Opravdu vinikající kousky! Tohle jsem ještě nikde jinde neviděl. Opravdu mě to zaujalo a obdivuji to, co dokázali. Líbí se mi, že to udržuje nějakou spojitost s pčedchozími díli. ()

andy60

S takovouhle naivitou jsem se už dost dlouho nesetkal. Celý příběh by se dal vystihnout jednou větou - parta tanečníků si myslí, že když budou poskakovat do rytmu, změní svět. Jediné, co tím změnili byla moje zpočátku dobrá nálada. Už jen chybělo, aby ten zazobaný podnikatel v závěru prohlásil, že na peníze kašle a radši se dá taky na hip-hop, a šlo by to fakt do odpadu. ()

balon

Choreografie byla opravdu dechberoucí, hudba nabitá energií, opravdu skvělý film.Jak někdo může špatně hodnotit, té vynaložené práce.. ()

machopoltar

film je urceny pre teenagers,,pre mna nie zla tanecna choreografia,,,,,hudba je tahun tochto filmu cez dobru electroniku , radiohead az po cinematic orchestra,, pribeh filmu je automaticky Becko- klasicka us sablona ,,,, ()

BR23 odpad!

Dalšia hovadina. To je tak zlé až je mi zle od žalúdka. Ani nebudem plytvať dalšími slovami. ()

jeziska

Děj o ničem, to si nemusíme říkat, ale dávám 4 hvězdy za skvělý taneční scény, které se střídaly jedna za druhou a kvůli kterým jsem si film pustila. Tančení v muzeu a závěrečná taneční scéna byli úžasné ;) ()

viper65

Tvorcovia zdá sa stavili v tomto prípade na istotu: Dobre premysleý film, ktorý vásdostane vďaka skvelej choreografii a nepustí až dokonca. Navyše herci sú skúsení a na prvý pohľad veľmi talentovaní tanečníci. Je vhodný tak pre dospievajúcich ako aj pre dospelých pracujúcich s mládežou. Pri jeho pozornom sledovaní sa totiž môžte inšpirovať do tanečnej školy, či CVČ . Prekáža mi len zápletka(bohatý otec nesúhlasí s výberom profesie svojej dcéry a vlastne ani s ľuďmi s ktorými sa stretáva a chce tomu, stoj - čo stoj zabrániť(toto vracia film námetom do roku 1987= Hriešny tanec) len čisto kvôli tomu dávam hodnotenie: *** inak by to bolo ešte o 1 viac. ()