poster

Tajný projekt (TV film)

 • USA

  Flesh Wounds

Sci-Fi

USA, 2011, 81 min

Režie:

Dan Garcia

Kamera:

John Lands
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vegetol.mp
  odpad!

  Jestli tohle stálo 2,5 milionu dolarů, tak to fakt nevím, kam je páni filmaři vrazili. Jinak jde o milionkrát vylouhovaný čajíček z Predátora, říznutý troškou Univerzálního vojáka. To, že tvůrci vykrádají Predátora, až zas tolik nevadí, ani Predátor nebyl původní. Co ovšem vadí, jsou strašlivé dialogy, které působí dojmem, že někdo projel dětské žvásty ze hry na vojáky Google překladačem. Všichni se vůči všem pořád vymezují, padají hlášky, že tohle komando je ze všech nejlepší, přitom se Sorbo a jeho banda potácejí nazdařbůh džunglí jako děcka na školním výletě. Největší švanda ale přichází ve chvíli, kdy se hlavní příšerák, jehož IQ má být za hranicí lidské představivosti, nechá nachytat jako malé děcko, nebo spíš jako naprostý idiot bez mozku. Režisér Dan Garcia je obyčejný fušer, který by si měl vzít příklad z Jima Wynorského nebo Freda Olena Raye. Ti by z podobné zápletky dokázali udělat o poznání explozivnější materiál.(5.1.2013)

 • beso74
  *

  A je to tu zas. Ďalšia jednotka sa vydáva kamsi do stredoamerického pralesa, aby potrestala útok na svoju "vedeckú " výpravu. Ale ako to už od dôb Predátora býva pekným zvykom, aj keď zmasakrujú nič netušiacich partizánov, vinník tragédie ostáva nepotrestaný a dokonca má chuť sa s nimi trošičku pohrať, rozohrá hru na mačku a myš, v ktorej myš nemôže dopadnúť ináč ako veľmi škaredo. Pridrbané hlášky, otrasné herecké predstavenie, nanič efekty a na konci veľukážka amerického patriotizmu, ktorú som si pustil niekokokrát, aby som odhalil možnú iróniu a potom som to pochopil, tvorcovia to spravili geniálne, irónia totiž spočíva v tom, že oni to mysleli vážne... :D(28.2.2012)

 • Campbell
  **

  Tak trochu film ve stylu Predator se Sorbem? Co jsem od toho čekal? Akční nálož která se ani na vteřinu nebude brát vážně. A sakra ona se bere hodně vážně, ale na druhou stranu se mi tu líbilo že je tu fakt dostatek akce a munice se nešetřilo. Sice po půlce filmu film padá do honu na kočku a myš a divák málem usne, ale film jsem dokoukal prakticky bez mrknutí. Jen škoda že film je tak debilní co se dialogů týče. Sorbo neustále chrlí srajdy typu "Jsou to mí muži" a to mě neskutečně rozesmívá. Stejně jako když všichni vojáci hrají na strašně drsný chlápky a při tom jdou úplně v pohodě na odstřel. Navíc mi dost vadilo že hlavní hajzl je prakticky nezranitelnej. Nečekal jsem moc a moc jsem nedostal ale aspoň jsem se nenudil.(15.12.2012)

 • MickeyStuma
  odpad!

  V podstatě se jedná o mockbuster a není těžké uhodnout k čemu. Kosmetické úpravy určitých detailů a přidání citací či přímo scén z jiných filmů už je jen třešničkou na dortu. Nebo si tu opravdu nikdo nevšiml například úryvků ze snímku ´Rambo 2´ ? Jako obvykle, od televizní společnosti nelze očekávat takový rozpočet, aby to k něčemu vypadalo. A tak se opět jedná o naprosto katastrofální příšernost. Spousta nelogičností a potrhlých dialogů předčí veškerou amatérskost. Ale když chce televize ušetřit za práva nesporně kvalitního filmu, co jiného se dá dělat. Otázkou je, kdo se na tohle bude dívat a považovat to za filmový skvost.(12.7.2016)

 • Mikeczcz
  odpad!

  Pro pána krále, něco tak hrozného jsem už hodně dlouho neviděl. Prostřihy jako vykradené z 20 let starého dokumentu BBC. Záporáci snad ještě míň uvěřitelní než Sorbova bandička tupců. Nemůžu se zbavit pocitu, že se natáčelo u režiséra za domem. Jediné smysluplné využití by mohlo být na týrání vězňů v barmských věznicích. Fuj!(1.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace