poster

Tajný projekt (TV film)

 • USA

  Flesh Wounds

Sci-Fi

USA, 2011, 81 min

Režie:

Dan Garcia

Kamera:

John Lands
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • beso74
  *

  A je to tu zas. Ďalšia jednotka sa vydáva kamsi do stredoamerického pralesa, aby potrestala útok na svoju "vedeckú " výpravu. Ale ako to už od dôb Predátora býva pekným zvykom, aj keď zmasakrujú nič netušiacich partizánov, vinník tragédie ostáva nepotrestaný a dokonca má chuť sa s nimi trošičku pohrať, rozohrá hru na mačku a myš, v ktorej myš nemôže dopadnúť ináč ako veľmi škaredo. Pridrbané hlášky, otrasné herecké predstavenie, nanič efekty a na konci veľukážka amerického patriotizmu, ktorú som si pustil niekokokrát, aby som odhalil možnú iróniu a potom som to pochopil, tvorcovia to spravili geniálne, irónia totiž spočíva v tom, že oni to mysleli vážne... :D(28.2.2012)

 • mosnak
  odpad!

  Nechutná vykrádačka skvělého Predátora s Arniem! Kevin Sorbo v tom filmu vypadá jak rozteklá hromada ochablého svalstva,která vede svou jednotku do pralesa,aby zabila cosi... neviditelného (nějakého robotického vojáka,který se je snaží kuchat jako Predouš). Nejlepší scéna filmu je; "...počkejte,v těch stromech něco je!" Kevin; "...a co?", voják: "...nevím,asi to byl planý poplach!"... 0%(17.10.2011)

 • vegetol.mp
  odpad!

  Jestli tohle stálo 2,5 milionu dolarů, tak to fakt nevím, kam je páni filmaři vrazili. Jinak jde o milionkrát vylouhovaný čajíček z Predátora, říznutý troškou Univerzálního vojáka. To, že tvůrci vykrádají Predátora, až zas tolik nevadí, ani Predátor nebyl původní. Co ovšem vadí, jsou strašlivé dialogy, které působí dojmem, že někdo projel dětské žvásty ze hry na vojáky Google překladačem. Všichni se vůči všem pořád vymezují, padají hlášky, že tohle komando je ze všech nejlepší, přitom se Sorbo a jeho banda potácejí nazdařbůh džunglí jako děcka na školním výletě. Největší švanda ale přichází ve chvíli, kdy se hlavní příšerák, jehož IQ má být za hranicí lidské představivosti, nechá nachytat jako malé děcko, nebo spíš jako naprostý idiot bez mozku. Režisér Dan Garcia je obyčejný fušer, který by si měl vzít příklad z Jima Wynorského nebo Freda Olena Raye. Ti by z podobné zápletky dokázali udělat o poznání explozivnější materiál.(5.1.2013)

 • Jaki85
  odpad!

  ??? Wtf ??? takovouhle "sračku" už sem vážně dlouho neviděl...no vlastně sem ji po prvních 5 minutách proklikal během dalších 10 minut až na konec...Docela by mě zajímal rozpočet téhle parodie na predátora....pokud nechcete úplně zbytečně promrhat hodinu a půl svého života vyhněte se tomuhle filmu (dá-li se to vůbec filmem nazvat) hodně velikým obloukem...(16.10.2011)

 • Mikeczcz
  odpad!

  Pro pána krále, něco tak hrozného jsem už hodně dlouho neviděl. Prostřihy jako vykradené z 20 let starého dokumentu BBC. Záporáci snad ještě míň uvěřitelní než Sorbova bandička tupců. Nemůžu se zbavit pocitu, že se natáčelo u režiséra za domem. Jediné smysluplné využití by mohlo být na týrání vězňů v barmských věznicích. Fuj!(1.1.2013)