Já, padouch 2

• slovenský

Ja, zloduch 2

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA / Francie / Japonsko, 2013, 98 min

Moc příjemný překvapení a nejzábavnější animák tohodle roku. Ani Croodsovi, ani Příšerky, na které jsem se dlouho těšil, co se týče srandy na Grua s partou mimoňů nestačili. Opravdu jsem se smál takřka po celý film. V mnoha případech se sice jedná o ten nejjednodušší humor, kde někdo někam spadne nebo vrazí, ale zde je to uděláno tak bravurně, že se tomu smějou i dospělí. No a mimoňové, to je kapitola sama pro sebe. Kde kdo může vyčítat jednodušší animaci, ale za mě říkám, že má svoje kouzlo a naopak je hlavní předností filmu...100%...[13.07.2013_Kino Šumava_Klatovy](13.7.2013)

svěží a zábavná podívaná, která sice postrádá kvalitnější zápletku a de facto jen recykluje všechno to, co fungovalo v prvním díle, ale vše vynahrazuje vtipem stojícím chtě nechtě především na geniálních Mimoních, kteří naplno využívají každou vteřinu, kdy jsou na plátně, a ani jednou nezklamou.. někomu to přijde infantilní (jak tady čtu), ale mě tihle žlutí pitomci prostě baví.. slabší 4*(30.7.2013)

Musím se přiznat, že se mi to líbilo ještě víc, než první díl (to ovšem může být způsobeno tím, že jsem ten první viděl s dabingem). Nicméně Gru a jeho minioni jdou opět do akce a já se vážně skvěle bavil. :) Autoři si dali záležet na spoustě výborných gagů, které vás prostě rozesmějí. "I really hate that chicken!"(4.11.2013)

Já, padouch 2 = Já, Mimoň 1! "Oddaní přisluhovači" s vizáží žlutých tic taců si to definitivně urvali pro sebe, jejich nekonečně přívaly gagů rozechvějí bránici jako když Jimi Hendrix udeří do strun kytary. Příběh vaří z vody, ale já se většinu filmu fakt bavil, takže mimoňovské tři hvězdičky :) 76 miliónů dolarů(rozpočet)/906 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(30.10.2013)

Nasmál jsem se, pěkná animačka, ale chybí tomu ještě nějaký kousek, abych v tom viděl něco víc. Mimoňové jsou perfektní, vlastně na nich celá dvojka stojí. Můj názor je takový, že jde o další druhý díl, který nepředčil jedničku a jen sosá z úspěšnosti prvního dílu. Tady nejde sice o nic špatného, jako tomu bývá v jiných případech, ale nastavenou laťku druhý padouch nepřeskočil, ani na ní nedosáhnul ;)(14.11.2013)

• - Spoiler: Když je nám poprvé představen Eduardo/El Macho, objedná si koláčky s mexickou vlajkou. Poté si rozepíná košili, aby ukázal své tetování mexické vlajky. Ke konci filmu, když si oblékne svůj kostým padoucha, většina jeho hrudníku je vidět, ale už bez známky tetování. (Mrs.Blue)

• - Na pracovní stanici Dr. Nefaria jsou připevněné fotky, na kterých je možné vidět Dr. Nefaria na pláži. Tento obrázek měl Gru nastavený jako pozadí svého mobilního telefonu v prvním filmu. (MultiTobi)

• - Kristen Wiig sa vrátila do pokračovania filmu, ale prepožičala hlas inej postave ako v prvej snímke. (stefi7773)