Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Padouch Gru se polepšil, snaží se žít jako spořádaný otec tří adoptovaných holčiček. S doktorem Nefariem rozjel výrobu džemů, které jsou zatím dosti odporné chuti. Jednoho dne si ho povolá na pomoc šéf Antipadoušské ligy. Svět ohrožuje nový terorista, který ukradl látku, která mění cokoliv živého na zabíjející a nezničitelné monstrum. Gruovi se do toho moc nechce, když ale zjistí, že doktor Nefario od něj odchází hledat lepší práci, tak souhlasí. Jenže to nebyl jediný problém, kterému musel čelit. Nejstarší dcera Margo začíná pokukovat po chlapcích, zatímco nejmladší Agnes by k taťkovi ráda sehnala také nějakou tu mamku. A ke všemu se záhadně ztrácejí malí Mimoňové. Gru bude muset zmobilizovat všechny své padoušské schopnosti a spolu s tajnou agentkou Lucy Wildeovou odhalit, co za tím vším vězí. (TV Nova)

(více)

Videa (25)

Trailer 4

Recenze (719)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $76miliónovTržby USA $368,061,265Tržby Celosvetovo $974,758,842Tržby za predaj Blu-ray v USA $115,116,244 //počet predaných kusov 5,654,417Tržby za predaj DVD v USA $131,184,869 //počet predaných kusov 7,534,068║ za málo peňazí veľa muziky, je to fakt sila ostatné animačné štúdia potrebujú dvakrát také rozpočty ako tento počin a aj tak im to v komerčnom merítku nie je moc platné, pokračovanie nezaostáva ničím za predchodcom a ešte viac nám ponúkne uletených Minionov, dokonca fialový zombii Minioni dávajú na prdel ubehaným zombii zo Svetovej vojny Z, zábavnosťou to krásne srší, animačne skvelá práca, tradične podarený Slovenský dabing, len o niečo málo viac ma tento rok 2013 dostali Krúdovci /videl v kine 3D verziu: 95%/ __moja recenzia ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Tolik barev, výbuchů, bleskových hlášek a mimoňských vykutálených eskapád, že mírnějším povahám musí jít hlava kolem ještě teď. Přeřadit po tomhle na běžnou tvorbu, kde se pozvolna tvoří zápletka, vyžaduje jít tak o čtyři rychlostní stupně dolů. Jenže právě za to, že v tomhle kolotoči všichni přítomní nezadusí sebe ani diváky, musím jít v hodnocení nakonec do plných. Nějakou dobu mi trvalo si na žlutou lavinu opětovně zvyknout, ale už při Gruově plíživém tanečku jsem slzel smíchy a při finální boy band vsuvce cítil, že tohle zkrátka nejde nemilovat. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ZTRACENÝ SÉRUM JE PĚKNÝ SVINSTVO…“ /// Gru se zamiloval, a tak si nevšiml, že mu mizej Mimoňové. Taky malý Margo se zachtělo …, ach jo, budu si muset zvyknout, že i v animácích to bude samá láska. Kdyby aspoň… ne, von ani ten příběh není žádný terno. Hajzl není děsivej a Dru bejval vtipnější. Mimoni blbnou jako Teletubís a nejzákeřnější postavou je slepice. Asi proto my starší budem zklamanější. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Páč animák bez lásky, není animák. 2.) Chyběj mi Teletubbies! /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Druhý Padouch se povedl, ale mám určitou obavu o případný třetí díl, protože s větším rozpočtem (i ambicemi) a snahou o přehršli vtípků téměř za každou cenu se jaksi vytratil příběh. V tomhle žánru netřeba trvat na nějaké originalitě, ale aspoň rámcově by "to" smysl dávat mělo. Kjůt Agnes, láskyplná týnka Margo a zoufale jen do počtu jsoucí Edith, budují s naprosto tradičním způsobem praštěnou agentkou Wildeovou sice prostinkou, ale aspoň nějakou zápletku z ranku rodinné zábavy, takže potud dejme tomu. Ale to hlavní, a sice hledání padoucha (ne Padoucha), je opravdu jen sled izolovaně vtipných scének. "Problém" je ovšem v tom, že jsou - samozřejmě hlavně díky Minionům a jejich z x jazyků i nejazyků spatlané řeči - většinou buď hodně srandovní nebo stojí za pozornost z hlediska akčního a parodického. World War Z, ale i Star Wars: Epizoda 2, jsou v některých záběrech naprosto evidentní. Autoři se nicméně na dnes už kultovní Miniony (ano, kultovní, vezměte si ta kvanta "emotikonů", vlastní krátké filmy a zřejmě i připravovaný film vlastní) evidentně spoléhají víc než je zdrávo. A jelikož nechat vedlejší postavičky, aby vykompenzovaly nedostatky toho, co chybí v základní výbavě, je nefér, nemůže Despicable Me 2 dostat víc než jednička, i když asi u nás v rodině nebudeme ode dneška říkat "zmrzlina", ale "gelato";) 70% ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tentokrat se tu jako v pripade prvniho dilu nekona nejaky polepsovani, protoze hlavni hrdina uz je ultimatni kladas a fotrik, takze celou dobu to jede na takovy rodinny urovni, ale nastesti bez nejakyho zbytecnyho poucovani a film se snazi jen pobavit, coz se mu dari slusne. Oproti prvnimu dilu je film daleko akcnejsi, ma i o kus smysluplnejsi zapletku, animace i hudba opet na vysoky urovni, ale vetsina foru je tu zbytecne infantilnich, coz je dany tim, ze vetsinu obstarava parta mimonu. Nicmene tech 90 minut dokaze film zabavit naprosto bezproblemove a utece jako nic. ()

Galerie (64)

Zajímavosti (20)

  • Na zmrzlinářském autě, které unese mimoně, je obrázek Dr. Neffaria. (MakiMaki)
  • Když Dr. Neffario pracoval pro Grua, měl na rukavicích žluté písmeno G. Když však pracuje pro El Macha, má na nich červené M. (MakiMaki)
  • Na motivy filmu byla vytvořena mobilní hra „Despicable Me: Minion Rush“, kde byly přidány lokace filmu Já, padouch 2 a i ty původní z Já, padouch (2010). Po vydání Já, padouch 3 (2017) byly přidány poslední 3 lokace, a tím se ukončily velké aktualizace. Ty novější se už jen zabývají chybami a speciálními misemi. (Petr.Penicka)

Související novinky

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

Dnes odpoledne vyhlásila Akademie filmového umění a věd (AMPAS) ústy své prezidentky Cheryl Boone Isaacs a herce Chrise Hemswortha nominace na Oscary pro letošní rok. O prvenství v počtu nominací … (více)

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (více)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (více)

Reklama

Reklama