Já, padouch 2

Despicable Me 2

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný / Krimi / Komedie / Rodinný

USA / Francie / Japonsko, 2013, 98 min

• johnn333

Bondovka pro děti, ve který veškerej humor tvoří prdění, padání, krkání a to, že se někdo jmenuje Zadek. Navíc mě nepříjemně překvapilo, jaký minimum stopáže tvůrci věnovali zápletce s novým superpadouchem - ta je jakoby jen otravným přítežkem k trapným gagům s Mimony a Gruem, kterej hledá lásku a peskuje dceru, že dělá to samý. Děti na novinářský projekci na konci tleskaly. Fakt vůbec nevim čemu. 40%(21.6.2013)

Nie je to taký silný komediálny zážitok ako by možno niekto očakával, ale presto všetko je to ďalšia rozprávka, ktorá si minimálne jemne nadpriemerné hodnotenie URČITE zaslúži. Dejovo síce nie najsilnejší príbeh, hlavné postavy taktiež pokrivkávajú, ale deťom sa to bude páčiť na 100%. Celú kvalitu snímku "ťahajú" mimoni. Tie "kinderka" proste nemajú chybu a druhé pokračovanie sa oplatí vzhliadnuť HLAVNE vďaka nim.(12.7.2013)

,,ZTRACENÝ SÉRUM JE PĚKNÝ SVINSTVO…“ /// Gru se zamiloval, a tak si nevšiml, že mu mizej Mimoňové. Taky malý Margo se zachtělo …, ach jo, budu si muset zvyknout, že i v animácích to bude samá láska. Kdyby aspoň… ne, von ani ten příběh není žádný terno. Hajzl není děsivej a Dru bejval vtipnější. Mimoni blbnou jako Teletubís a nejzákeřnější postavou je slepice. Asi proto my starší budem zklamanější. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Páč animák bez lásky, není animák. 2.) Chyběj mi Teletubbies! /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne(23.10.2013)

Nejlepší byla ta kindrvajíčka. Bez nich by to bylo jako Laurel bez Hardyho, jako Abbott bez Costella, jako Procter bez Gambla nebo jako Ren bez tý debilní kočky, co nalepuje soply pod stůl a sbírá náplasti od roku 62. Celé je to lehce špionážní, jinak docela veselé, složené z neustálých gagů zmíněných kindrvajíček. Ta k srdci přilnou více, než kterákoliv jiná hlavní postava a příběh tak postrádá hlavního hrdinu. Záporák El Macho byl bezkonkurenčně nejlépe napsaná figura. Pro děcka pestrobarevný úlet do fantazie, pro dospělého velmi, ale opravdu velmi mírná zívačka. Dobrý animovaný film.(4.7.2013)

Tolik barev, výbuchů, bleskových hlášek a mimoňských vykutálených eskapád, že mírnějším povahám musí jít hlava kolem ještě teď. Přeřadit po tomhle na běžnou tvorbu, kde se pozvolna tvoří zápletka, vyžaduje jít tak o čtyři rychlostní stupně dolů. Jenže právě za to, že v tomhle kolotoči všichni přítomní nezadusí sebe ani diváky, musím jít v hodnocení nakonec do plných. Nějakou dobu mi trvalo si na žlutou lavinu opětovně zvyknout, ale už při Gruově plíživém tanečku jsem slzel smíchy a při finální boy band vsuvce cítil, že tohle zkrátka nejde nemilovat.(7.12.2014)

• - Mimoně dabují samotní režiséři. Ti mluví španělsky, italsky, francouzsky i anglicky. V českém dabingu propůjčil mimoňům svůj hlas režisér českého znění Zdeněk Štěpán, stejně jako v předcházejícím díle. (prochy95)

• - V originálnom dabingu musí Lucy (Kristen Wiig) odletieť do Austrálie, v českom dabingu však odletí do Francúzka (Raketoplan)

• - Původně měl hlavního padoucha namluvit Javier Bardem, později ale z projektu vypadl. (Freshoun)