Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Padouch Gru se polepšil, snaží se žít jako spořádaný otec tří adoptovaných holčiček. S doktorem Nefariem rozjel výrobu džemů, které jsou zatím dosti odporné chuti. Jednoho dne si ho povolá na pomoc šéf Antipadoušské ligy. Svět ohrožuje nový terorista, který ukradl látku, která mění cokoliv živého na zabíjející a nezničitelné monstrum. Gruovi se do toho moc nechce, když ale zjistí, že doktor Nefario od něj odchází hledat lepší práci, tak souhlasí. Jenže to nebyl jediný problém, kterému musel čelit. Nejstarší dcera Margo začíná pokukovat po chlapcích, zatímco nejmladší Agnes by k taťkovi ráda sehnala také nějakou tu mamku. A ke všemu se záhadně ztrácejí malí Mimoňové. Gru bude muset zmobilizovat všechny své padoušské schopnosti a spolu s tajnou agentkou Lucy Wildeovou odhalit, co za tím vším vězí. (TV Nova)

(více)

Videa (25)

Trailer 4

Recenze (719)

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - To zajíci obvykle nedělají......... Tak jsem se vlastně zasmál až někdy ve 35 minutě. Mimoň a scéna se slepicí. To se povedlo. CITÁT - Hele ta slepice se asi zbláznila........ Hlavně konec té scény jako vejce vejci scéně Vetřelec. U hasičské scéně jsem zase brečel smíchy. Půl hodiny nic moc příběh, ale pak se to konečně rozjelo. Začalo to být peklo. Je v tom několik filmových vykrádaček jako jsou Vetřelci, Světová válka Z a podobné, ale působí to příjemně a vřele. Přijde i modrý Hulk. CITÁT - Hééééé, opičí se!!!...... "Skoro" závěrečná píseň mě dojala. CITÁT - Můžu být první, kdo řekne FUJ!!!!.... Další škopek srandy přinášejí závěrečné titulky. Tak si tu jízdu užijte. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Nie je to taký silný komediálny zážitok ako by možno niekto očakával, ale presto všetko je to ďalšia rozprávka, ktorá si minimálne jemne nadpriemerné hodnotenie URČITE zaslúži. Dejovo síce nie najsilnejší príbeh, hlavné postavy taktiež pokrivkávajú, ale deťom sa to bude páčiť na 100%. Celú kvalitu snímku "ťahajú" mimoni. Tie "kinderka" proste nemajú chybu a druhé pokračovanie sa oplatí vzhliadnuť HLAVNE vďaka nim. ()

Reklama

Hild 

všechny recenze uživatele

Objektivně asi tak za tři, jenže když já se v kině tak skvěle bavila. Mimoni táhnou celý film, vše kolem je jen nutná výplň. Já, padouch 2 vlastně nic nového oproti předchozímu dílu nenabízí, jakmile Mimoni na chvíli zmizí ze scény, tak člověk nějakému příběhu absolutně nevěnuje pozornost a jen čeká, kdy se zase Mimoni objeví. Tohle určitě nebude stačit všem, ale já jsem měla opravdu záchvaty smíchu, pro mě jsou to asi nejzábavnější animované postavičky vůbec a moc se těším na jejich samostatný film, věřím, že bych se totiž klidně dokázala dívat hodinu a půl na to, jak se prochází lesem. Už chci mít doma DVD. ()

Beastmaster4 

všechny recenze uživatele

Nasmál jsem se, pěkná animačka, ale chybí tomu ještě nějaký kousek, abych v tom viděl něco víc. Mimoňové jsou perfektní, vlastně na nich celá dvojka stojí. Můj názor je takový, že jde o další druhý díl, který nepředčil jedničku a jen sosá z úspěšnosti prvního dílu. Tady nejde sice o nic špatného, jako tomu bývá v jiných případech, ale nastavenou laťku druhý padouch nepřeskočil, ani na ní nedosáhnul ;) ()

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Paradoxně malinko slabší dvojka, kde se náš padouch vrací se svou mini armádou mimoňů, aby tentokrát bojovali proti zlu, dosáhla u diváků větších ohlasů. Já si to opět parádně užil. Malé nedostatky jedničky zde nahradily zase jiné, ale jinak to vyšlo opět nastejno. O hlavní zábavu se opět starají malí žlutí dvoukaloričtí poskoci, kteří jsou bezesporu hlavním tahákem obou dílů. Nezbývá, než vřele doporučit fanouškům animovaných filmů. 90% ()

Galerie (64)

Zajímavosti (24)

  • Severoamerické tržby byly 368,1 milionu amerických dolarů, celosvětové 970,8 mil. (NIRO)
  • V originálnom dabingu musí Lucy (Kristen Wiig) odletieť do Austrálie, v českom dabingu však odletí do Francúzka (Raketoplan)
  • Ve filmu jsou zmíněni filmová série Mission: Impossible a herec Bruce Willis. (Zix.)

Související novinky

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

Dnes odpoledne vyhlásila Akademie filmového umění a věd (AMPAS) ústy své prezidentky Cheryl Boone Isaacs a herce Chrise Hemswortha nominace na Oscary pro letošní rok. O prvenství v počtu nominací … (více)

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (více)

71. Zlaté glóby - nominace

71. Zlaté glóby - nominace

12.12.2013

V odpoledních hodinách našeho času vyhlásila Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu nominace na 71. Zlaté glóby. Největšími favority se staly se sedmi nominacemi filmy 12 let v řetězech a… (více)

Reklama

Reklama