Vincentův svět

Scénář:

Doug Ellin, Rob Weiss

Kamera:

Steven Fierberg

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Billy Bob Thornton, Jeremy Piven, Haley Joel Osment, Emmanuelle Chriqui, Emily Ratajkowski (více)

V dlouho očekávané filmové verzi cenami ověnčeného úspěšného seriálu kanálu HBO Vincentův svět se opět sejdou herci z původního seriálu, v čele s Kevinem Connollym, Adrianem Grenierem, Kevinem Dillonem, Jerry Ferrarou a Jeremym Pivenem. (Freeman Ent.)

Tomy_Reardon

Bylo to takový, občas vtipny, obcas suchy, obcas sem skoro usnul, pak sem se probral, a pak zase usnul, diky obsazeni to tomu dalo malej smrnc.. Byl tam ten typ hlasek co me bavi, mohlo jich tam byt vic, ale kdyz to vezmu kolem a kolem v tom filmu slo o nic!!! Samozrejme klasickej stupidni American Happy End!! Proste vsichni prachaty a spokojeny.. Nic moc no.. Film na kterej si za rok nikdo nevzpomene!!! ()

Los_Angelos

Říkáte si "4 hvězdy, zbláznil se ? " .. Souhlasím, když se to porovná s jinýma čtyřhvězdovýma klasikama, měl by Vincentův svět dostat 3 kousky. Ale na druhou stranu, fanoušek seriálu Entourage dává jasných pět ..... Všechny postavy ze seriálu tady excelujou, hláška střídá hlášku, kozičky střídaj kozičky, jedno cameo lepší jak druhý ... Prostě Entourage převedený na velký plátno se hodně povedl, navíc Jessica přidá kukuč, Liam fakáče, Gary šílence, skvělá vedlejší rolička pro Lindu, Osmente, seš to vážně ty ? Wahlberg (podle kterého se údajně celý seriál psal) se tu mihne i se svýma roztleskávačkama .. Frasier jde stylově rovnou od psychiatra .. prostě Hollywood v celé své kráse. Jo, 4 hvězdy a dobrou noc. ()

JenomDominik

Musel jsem hodně přimhouřit oči abych dal 4* ale mě se film líbil, jen mu prostě plno věcí chybělo. Nakonec je to prostě celkem vtipná, zajímavá Hollywoodská komedie, s dobrými herci, nic extra ale ani nic špatného, pár scén ale bylo super a myslím, že si film zaslouží 70%. :) ()

Ironhead

Takova muzska variace Sexu ve meste, aneb povrchnost, luxus a bulvar v prvni rade... Sve divaky si to asi najde, ale jinak fakt bida... ()

bonovox

Dosť dobré, ale ešte viac som sa bavil pri napr. pri This is the End. Dej kvalitne odsýpa, cameá sú dostatočne vtipné (hlavne Neeson). Po tomto by som si rád pozrel aj seriál... ()

zigy

Nablýskané hollywoodské prostředí plné celebrit a frajerů (a pěkných frajerek..)je sice atraktivní, ale filmu by prospělo více humoru a hlavně pořádný scénář, ne jen chaos. ale občas jsem se zasmál. ()

StereoHearts

Seriál som nevidel, no do príbehu sa dalo pekne dostať aj bez toho. Vcelku sympatický herci, no na to že je to iba komédia, mohlo byť viac vtipnejších scén, ale dalo sa zasmiať, taký priemer. Videné v kine - 50% ()

CaptAnne

Veškerý působení na diváka je tady postaveno na tom, že pupkatí televizní diváci či sociálové, co chodí tak akorát zadarmo na čsfd projekce (yeah) si přičichnou k velkému světu Hollywoodu a zírají, kolik mají v té továrně na sny holek, drog a příležitostí, a jak tam stačí bouchnout pěstí do stolu a dostanete, co chcete. Jednu hvězdičku za to, že jakmile se smíříte s tím, že prostě koukáte na špatnej film, je to celkem sranda, a druhou nakonec přidám za Jeremyho Pivena, protože má dobrý jméno a protože na jeho bouchání pěstí do stolu (a do obrázku s kočičkou nebo štěňátkem nebo co to bylo) bych mohla koukat pořád. ()

jizvoun

Viděno druhý den filmového víkendu. Nemám k tomu nic, prostě mě to nesedělo, podobným filmům se vyhýbám. O chlup lepší než Špión. ()

Moredogs

Ešte pred pozretim som sa obaval že ked som nesledoval serial tak budem mimo ale to na zažitok z filmu nemalo žiaden dopad, Zabavny film a dost zaujimavy za mna 5 ()

gael83 odpad!

5 kámošů pracujících ve filmovém průmyslu neustále drbajíc si své chlastem a fetem zatrofované koule! Kam se ztratil vtip a nadsázka? Co udělá koks s mozkem. Tohle může dojmout akorát teenagery se slepeným spodnim prádlem a uhrama!! ()

dudel3333

Camea cca 150 hollywood stars,hlavné postavy nesympaticke,k tomu tie nesympaticke postavy dokola sexuju,nuda,zábava na bode nula to je stručne zhrnutie filmu......serial som nevidel a po zhliadnuti tohto filmu ani vidieť nechcem ()

fabregas1

Moc ukecané. Někdy se tomu dalo zasmát, někdy jsem se věnoval spíše tabletu nebo telefonu, Taková reklama na krásný život, realita je poněkud jiná :) ()

jakubesd1

Ako to len napísať . Po zliahnuti filmu mi príde ze tento film musím brať ako úlet . A to nie len taký ako filmový ale aj úlet hollywoodskeho priemyslu . Komédia bola skor len slabo hereckou predvedenou vecou. To sa nedalo nazvať herectvo, ale rozprávanie sa pred kamerami. Takže asi tak . PS .. na komédiu je to strašne slabé a obohrané . Do budúcna pritvrdit 50% ()

chemo

nudný, zbytočný, skoro nepozerateľný film bez hereckých výkonov (jediný pozerateľný je Ari v podaní Pivena). Pozrite si radšej Swingers ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

31.10.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Boardwalk Empire čeká film?

Boardwalk Empire čeká film?

03.01.2015

U HBO začínají mít zálusk na převádění seriálů na velké plátno. Sex ve městě se dočkal dvou filmů, letos v červnu zkusí štěstí Vincentův svět a již několikrát jsme slyšeli úvahy o tom, že by… (více)