Vincentův svět

• slovenský

Vincentov svet

Komedie

USA, 2015, 104 min

Komedie ze zajímavého prostředí hollywoodských studií. Platí, že si film užijete tím více, čím více znáte filmů a herců. Narážek, odkazů a cameí známých tváří si užijete dosyta. Tato exkurze do současného Hollywoodu je také hlavní devizou filmu. Neviděl jsem seriál, což je samozřejmě handicap, protože postavy teprve poznáváte. Každopádně mě zápletky ústřední čtveřice moc nezaujaly. Nejlepší je tak suverénně producent Ari, který hlášky sází kulometnou kadencí. Suma sumárum průměrná komedie, která zaujme především netradičním prostředím. Poučení: Schindler válí! :-)(18.6.2015)

• vteco

Vincentův svět se celých 104 minut vezl na překvapivě svižné vlně a své tempo příliš neztrácel. Kde ovšem film nestačil bylo v přiblížení postav, do kterých nebylo možné se nějak více vžít či je blíže pochopit. Další výtka směřuje ke vtípkům, které jsou vesměs suché, až na pár příjemných výjimek. Záchrana v podobě jednoho camea za druhým byla vzhledem k jejich kvalitě nedostatečná. Podprůměrná a zapomenutelná komedie se slabším příběhem. [40%] | 4. ČSFD FV(22.8.2015)

• Icefist

U mě by tvůrci dostali Zlatý Globus- tvůrci traileru. Ten totiž zase jednou sliboval o mnoho víc, než divák ve finále dostane. Protože když to vezmu kolem a kolem, tak se celá stopáž pro mě osobně smrskne do pár slušných hlášek (ze kterých už si ale nevybavím žádnou konkrétní), skvělého Pivena (tady vážně klobouk dolů) a HROMADU cameo rolí (na kterých není moc co zkazit). Tudíž když se vrátím na začátek- na základě traileru jsem čekal nářez, ve skutečnosti jsem však dostal průměr. A tentokrát se udržím a v hodnocení ani uměle nepřidám za překrásnou Emmanuelle Chriqui. 50 % Oblíbená část- schůzka E v restauraci(10.9.2015)

"Hey Schindler! Leave no Jew behind!” [Bomba prostě.] K filmu... 1) Možná dám šanci seriálu. Jelikož se v Hollywoodu poměrně slušně orientuju, byla jsem z některých hvězd a hvězdiček vyloženě nadšená. 2) Co je to s tím Thorntonem? Je tak hubený, že vypadá jak hlava na klacku.:-/ 3) Už druhý film během necelých dvou let, ve kterém se mi líbil Haley Joel Osment. Unikl osudu (některých) dětských hvězd a překvapivě válí. Jinak jako celek je "Vincentův svět" taková příjemná klučičí pohádka.;-) Kéž by měly podobné kino zakončení všechny seriály... 3,5*.(18.6.2015)

Nic jsem nečekal a taky jsem moc toho nedostal. První půlka je spíš jako blbej vtip, kde nic nedává smysl a komedii to nepřipomíná ani náhodou. Poté to trochu dostává lehké kontury a občas se objeví i humor, ale to prostě moc hodnocení nahoru nevytáhne. Je pravda, že jsem seriál, ale vůbec neviděl tak hodnotím čistě s nadhledem a toto je odfláknuté.(18.6.2015)

• Jerry Ferrara

• - Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

• - Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)