Vincentův svět

USA, 2015, 104 min

Doug Ellin

Doug Ellin, Rob Weiss

Steven Fierberg

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Billy Bob Thornton, Jeremy Piven, Haley Joel Osment, Emmanuelle Chriqui, Emily Ratajkowski (více)

V dlouho očekávané filmové verzi cenami ověnčeného úspěšného seriálu kanálu HBO Vincentův svět se opět sejdou herci z původního seriálu, v čele s Kevinem Connollym, Adrianem Grenierem, Kevinem Dillonem, Jerry Ferrarou a Jeremym Pivenem. (Freeman Ent.)

Trailer 3

salisbury

Můj mozek nebyl nikterak zatížen seriálem Vincentův svět a proto pln neznáma vkročil do této filmové prskanice. Již z počátku dávnověku jsem vytušil, že se nudit nebudu a zejména Jeremy Piven mi před očima vybrousil herecké ambice. Haley Joel Osment nám z Šestého smyslu povyrostl na všechny strany, ale naštěstí s ním povyrostlo i herecké cítění, kterého měl na rozdávání. Skvělé a velmi vtipné byly štěky okoukaných hereckých hvězd. Neeson byl parádní, snad jen kvůli němu to dám znova. Dle mé skromnosti si myslím, že se film povedl a já jsem si prožil nahlédnutí do světa pana Vincenta se stálým úsměvem na rozpraskaných rtech. ()

luka4615

Seriál jsem neviděl, tudíž mé dojmy pramení primárně z tohoto filmu. Jediné čím se tento film může chlubit je velké pozlátko, pod jehož pokličkou se až na pár vydařených hlášek neskrývá zhola nic. Sice potěší camea některých hvězd (Liam Neeson, Ronda Rousey), nicméně i to filmu Entourage nějak zvlášť nepomůže. PS: Jeremy Piven je vážně řízek! „Hey Schindler, leave no Jew behind!“ ()

Visáč

Seriál poznám len zbežne a prišiel mi vtipnejší. Film je ako prebytočný reunion rockovej kapely s extrémne nevýrazným frontmanom. Banda pokrčených štyridsiatnikov si cez obohrané rádoby-vtipné eskapády (fapping Kevina Dillona goes viral, Ronda Rousey dá chlapovi na budku...) dokazuje, že ešte na to majú. Keby som bol citovo zaangažovaný fanda, asi by na to bol smutný pohľad. Zvlášť keď viete, že ten prepálený luxus hypujúci scenériu svedčí viac áčkovym hviezdam v cameách ako hlavným protagonistom - TV hercom druhej kategórie. ()

Fr

„PAMATUJEŠ TOHO FOTBALISTU Z KOLUMBIE, KTERÝHO POVĚSILI ZA PTÁKA POTOM, CO NEDAL VÍTĚZNEJ GÓL? TAK TAM MÍŘÍME, KDYŽ TEN FILM PROPADNE. VINCE SE Z TOHO NEVZPAMATUJE, ANI JÁ, ANI TY…“ /// Film pro filmový fanoušky, milovníky žhavejch koček a ty, co rádi poslouchaj kecy vo píchání. Že by to byla extra prdel to ne. Spíš takový úsměvný, ale hlavně – POZITIVNÍ! Navíc jsem překvapenej, kolik lidí je ochotný vzít „cameo“ a udělat si ze sebe prdel. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se do Hollywoodu. (jak na návštěvu? Hrát vole!) 2.) Tenhle seriál mi nic neříká. 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

castor

Přiznám se, že jsem vůbec netušil, že nějaký seriál existuje. Protáhnout bizarními zákoutími dnešního Hollywoodu jsem se přesto rád nechal zlákat, jenže jsem se toho až tolik nedozvěděl. Tedy jestli vůbec něco. Asi neumím číst mezi řádky. Paří, nadávají nebo plkají o ženských i zedníci, úředníci nebo třeba policajti. Všude se kroutí polonahé nebo rovnou nahé ženštiny, řeší se tu tak trochu umělé problémy party extrémních přátel od filmu, jenže v mých očích dramatické linky prostě nefungovaly. Dialogy jsou místy úderné, stejně jako místy nudné a hloupé, mnohé situace jsou naivní, některé štěky řady filmových hvězd potěší. Stejně jako ten kluk, co vidí mrtvé lidi. Vyzdvihl bych i Jeremyho Pivena, extravagantní zuřivé cosi, které se musí líbit. Navrch je důkazem, že aspoň u někoho fungují emoce, protože ostatní mi nepřišly jako postavy z masa a kostí. Obecně mi ta poetika moc neseděla, asi to bude fakt tím, co píšu v první větě. ()

• Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)
  • Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)
  • V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

Související novinky

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

31.10.2015

Billy Bob Thornton se momentálně vůbec nefláká. Loni se objevil v Downeyho Soudci nebo v seriálovém Fargu a letos se po Vincentově světě zastaví ještě v kriminálce London Fields a politickém dramatu… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Liam Neeson nedávno prohlásil, že hodlá zhruba do dvou let seknout s akčními rolemi. Koneckonců už mu je 62 a nemá fyzičku jako třeba Stallone, není tedy divu, že se pomalu přesouvá k o něco… (více)

Boardwalk Empire čeká film?

Boardwalk Empire čeká film?

03.01.2015

U HBO začínají mít zálusk na převádění seriálů na velké plátno. Sex ve městě se dočkal dvou filmů, letos v červnu zkusí štěstí Vincentův svět a již několikrát jsme slyšeli úvahy o tom, že by… (více)