Viděno během Challenge Tour - Filmový lov: Úkol číslo 16 - film, u nejž bys chtěl, aby byl příběhem Tvého života. Jeden dlouhý díl milovaného seriálu určený téměř výhradně fanouškům seriálu, ostatní se sice dobře zorientují, ale nemohou pochopit jednoduché finesy, narážky, celkovou poetiku a historii jednotlivých postav. Jako vždy na sebe strhává největší pozornost Ari Gold, ta postava byla Jeremy Pivenovi ušita na tělo a bez jeho cholerických záchvatů to nejde. Stará dobrá čtyřka přátel nás nezklame a asi ani nepřekvapí. Liam Neeson, Jessica Alba a další zástup známých jmen ze všech možných oblastí lidského života jsou třešničkou na mimořádně povedeném dortu. Ale nezapomínejme na toho, díky němuž Entourage vůbec vzniklo - Marku, díky, díky, díky !!!!(4.7.2015)

Dôstojné ukončenie jedného z najlepších súčasných seriálov. Ellinov a Wahlbergov náhľad do sveta hviezd, filmov a high class života v podaní najlepšej party kamošov aká sa kedy zjavila na obrazovkách, alebo na filmovom plátne. Entourage mám rád, kvôli skvele vyváženým vtipom, pohodovosti a správnym hodnotám, ktoré chalani a často krát aj ich nežné polovičky vyznávajú v inak skazenom svete showbusinessu. Chriqui zase raz skvelá, Thornton dokazuje, že aj malý štek si v jeho podaní budete pamätať a znova perfektný Jeremy Piven. Pre mňa naozaj udalosť leta ku ktorej sa budem vracať vždy, keď si budem chcieť pripomenúť, ako sa robí dobrá vec.(11.6.2015)

• Tom_Lachtan

[- Filmový víkend čsfd 2015 -] Seriál neznám a znát nehodlám, je dost možné, že věci v něm jsou vtipné, ale zde nejsou, fakt, fakt ne, camea jsou mnohdy zbytečná a chybí jim nějaký nápad, "záporné" postavy jsou zcela bezzubé a někdo je měl z filmu vystřihnout a raděj se věnovat hlavním postavám, které jsou jen bandou karikatur (tenhle chce bejt režisér a rád pícha, tenhle chce bejt slavnej a rád pícha, případně tenhle je už prachatej dost, ale rád by píchal jen tuhle a konktétní - to jsou jejich jediné charakterové vlastnosti, do koně!). Navíc herci ani moc hrát neumí, například ta hlavnější postava z hlavních má představovat űberhvězdu pláten všech velikostí, ale v průběhu filmu ukáže asi tři výrazy a z nich nejčastěji se tváří jako uzbecký zahradník, který omylem vnikl na gardenparty polských neonacistů a snaží se tvářit, že je to všechno v pohodě. Jediná zajímavá postava (i herecky) je židovský filmový producent Ari (upřímně, už tohle je docela vtipné), ale to je tak jediné, mohlo to dopadnout i na průměr, ale to by scénárista nesměl být debil. Konec hlášení.(10.8.2015)

„PAMATUJEŠ TOHO FOTBALISTU Z KOLUMBIE, KTERÝHO POVĚSILI ZA PTÁKA POTOM, CO NEDAL VÍTĚZNEJ GÓL? TAK TAM MÍŘÍME, KDYŽ TEN FILM PROPADNE. VINCE SE Z TOHO NEVZPAMATUJE, ANI JÁ, ANI TY…“ /// Film pro filmový fanoušky, milovníky žhavejch koček a ty, co rádi poslouchaj kecy vo píchání. Že by to byla extra prdel to ne. Spíš takový úsměvný, ale hlavně – POZITIVNÍ! Navíc jsem překvapenej, kolik lidí je ochotný vzít „cameo“ a udělat si ze sebe prdel. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se do Hollywoodu. (jak na návštěvu? Hrát vole!) 2.) Tenhle seriál mi nic neříká. 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(19.9.2015)

Bylo moc fajn uzit si zas trochu naivni pop-kulturni legrace s touhle zabavnou partou pratel. Vtipky uz jsou mozna trosku predvidatelne, podobne jako zapletka. Spousta cameo roli od hostu ala Ronda Rousey vsak prebiji veskera mozna negativa. Kdyz se v tom clovek moc nestoura, je to velka zabava, ale to se da rict o Entourage vlastne od zacatku...(6.9.2015)

• Jerry Ferrara

• - Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

• - Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)