Reklama

Reklama

Vincentův svět

Komedie
USA, 2015, 104 min

Režie:

Doug Ellin

Scénář:

Doug Ellin, Rob Weiss

Kamera:

Steven Fierberg

Hrají:

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Billy Bob Thornton, Jeremy Piven, Haley Joel Osment, Emmanuelle Chriqui, (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Vincent, herecká hvězda Hollywoodu, se po devíti dnech manželství rozvádí. Sezve mnoho kamarádů a přátel, ale hlavně také svou partičku Erica, Komika a Želvu. Slaví se a do toho mu volá vedoucí studia Ari Gold, aby mu nabídl hlavní roli v připravovaném filmu. Vincent si však klade podmínku. Ve filmu bude hrát, ale chce ho i režírovat. Ari nakonec souhlasí a Vincent se ujímá projektu Hyde. Po osmi měsících natáčení je rozpočet překročen o 15 milionů dolarů a Vincent žádá Ariho o další peníze. Požaduje dalších 10, aby mohl film dokončit. Ari peníze nemá, a tak letí do Texasu za investorem McCradlem. Ten mu odmítá peníze dát, dokud jeho syn Travis neuvidí alespoň část nehotového snímku. Ari se tedy vrací do Hollywoodu s Travisem a vnutí se na Vincentovu soukromou projekci... (TV Nova)

(více)

Videa (20)

Trailer 1

Recenze (209)

POMO 

všechny recenze uživatele

"Hey Schindler! Leave no Jew behind!” Príjemná oddychovka z vďačného zákulisného prostredia hollywoodských producentov a hercov. Zatiaľ čo pre Amíkov, znalých seriálu, ide o jeho sympatické zakončenie, pre mnohých z nás je jeho teaserovým pilotom. Vtipné cameá, najlepšie s Neesonom, najprekvapivejšie s Warrenom Buffetom. Exteriéry reálnych filmových štúdií, sexy telá na bazénových terasách luxusných víl. Super autá brázdiace Hollywood Hills a Sunset Strip. Rýchly spád, feel good happyend. Ten film sa vo svojom svete vyžíva rovnako ako Altmanov Hráč, akurát maximálne odľahčene, bez vyšších umeleckých ambícií. S decentným humorom bez prdenia, zvracania, hluchých miest a trápnosti, ktorou (hoci niekedy vtipne) operujú Seth Rogen & spol. (This Is the End). A čo je najdôležitejsie - ako neznalec seriálu som sa medzi postavami a ich trablami po polhodine cítil ako doma. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Satanapustá, zoufale nevtipná, až bolestivá kokotmédie o slizkých, zdegenerovaných snobech, která se urputně snaží být Kalifornikejšn, ale zůstává jen satanapustou, zoufale nevtipnou, až bolestivou kokotmédií o slizkých, zdegenerovaných snobech, kteří si asi jakože „ukrutně vtipně“ nastavují zrcadlo. K tomu všemu je to až na výjimky osazeno natolik nesympatickými, až odpudivými nehereckými držkami, že jsem z toho měl stejný zážitek, jako bych sto minut čuměl na zanícený bércový vřed Liama Nýsna a musel se smát tomu, jak z něj stříká hnis. Ale třeba takový Brendn Volš by se u toho dozajista smíchy pobryndal acidofilním mlékem. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Velmi dobré. Film je spíše zábavný, než přehnaně vtipný ( moc zapamatovatelných scén zde bohužel není), humor je také krotší, to však vůbec nevadí jako celek to funguje skvěle. Co se mi velmi líbilo bylo menší nakouknutí do filmového průmyslu, jak to vlastně vše funguje a hlavně, že to celé působí tak reálně nikoli jako film. Opravdu budete mít pocit celých 104 minut , že jste se ocitli v Hollywoodu a můžete potkat kohokoliv známého na ulici, viz Liam Neeson na křižovatce :D. Potěší i velká účast známých tváří, spousta odhalených kočiček, sexuální scény a příjemné tempo. Moc dobrá zábava. 80% ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $30miliónovTržby USA $32,363,404Tržby Celosvetovo $46,225,326Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ len taká trošku zbytočná trapošina, nie /20%/ ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„PAMATUJEŠ TOHO FOTBALISTU Z KOLUMBIE, KTERÝHO POVĚSILI ZA PTÁKA POTOM, CO NEDAL VÍTĚZNEJ GÓL? TAK TAM MÍŘÍME, KDYŽ TEN FILM PROPADNE. VINCE SE Z TOHO NEVZPAMATUJE, ANI JÁ, ANI TY…“ /// Film pro filmový fanoušky, milovníky žhavejch koček a ty, co rádi poslouchaj kecy vo píchání. Že by to byla extra prdel to ne. Spíš takový úsměvný, ale hlavně – POZITIVNÍ! Navíc jsem překvapenej, kolik lidí je ochotný vzít „cameo“ a udělat si ze sebe prdel. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se do Hollywoodu. (jak na návštěvu? Hrát vole!) 2.) Tenhle seriál mi nic neříká. 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galerie (129)

Zajímavosti (4)

  • Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)
  • Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)
  • V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

Reklama

Reklama