Jako poslední díl seriálu tento film funguje skvěle - má děj, na který jsou fanoušci zvyklí (párty, camea filmových hvězd, sem tam nějaká ta nahota...), a určitým způsobem uzavírá osudy některých hlavních postav. Kdybych ale seriál neznal, asi bych byl docela rozpačitý - zápletka je docela jednoduchá, některé vedlejší postavy jsou pro hrdiny z nějakého důvodu důležité, ale z filmu není patrné proč, spousta věcí je zde asi jen pro parádu. Ale takový je asi osud většiny filmů vztahujícím se k nějakému seriálu - fanoušek ocení, 'neználek' jen kroutí hlavou...(30.1.2016)

Původně to bylo spíš na 4*, ale druhej den v práci sem si ten film musel furt přehrávat v hlavě a po druhym zhlednuti se mi to libilo jeste vic. Ari Gold je porad stejne sympatickej parchant a Drama vali a vetsinu scen si na úkor Vince a E krade pro sebe. Mozna Turtle mi přišel trochu upozadenej, ale z hlavnich postav byl stejně vždycky nejmíň zajimavej, takze mi to bylo celkem jedno. A skvelej byl i tlustej a zarostlej Haley Joel Osment, co se jako mega buranskej syn texaskyho miliardarskyho magnáta snazi sbalit Emily Ratajkowski. Nejlepší camea meli Liam Neeson, Jessica Alba, Mark Wahlberg a Warren Buffett. Pro fanousky seriálu neskutecna pecka, pro ostatni hodne fajn komedie. 9/10(13.9.2015)

Seriál jsem neviděl, takže jsem měl k hlavní partičce před filmem v podstatě nijaký vztah, ale i přes to si mě dokázali získat. Až dokonce zvažuji, že seriál zpětně doženu. Jinak slušná chlapská komedie, se sympatickými postavami, hlavně Pivenův skvělý, neurotický vedoucí studia mi imponoval, aneb Dr. House Hollywoodu. Třešničkou jsou pak už jednotlivá camea hollywoodských herců podtrhujících atmosféru filmu.(2.8.2015)

• SeBig

Já ten seriál neznám a ani mě to neláká, což je problém asi na mojí straně a tenhle film mi přišel pod ruku a byl celkem vychvalován. Tak jsem si řekl proč ne. Komedie??? Vážně? Nuda jak prase, trapný nevtipný hlášky, otřesná kamera... no jestli je takovej seriál tak už vim proč jsem ho neviděl. Jedna hvězda za Liama Neesona. To je ten typ filmu co vás akorát tak nasere, protože čekáte, že vás aspon trochu pobaví (když už má v žánru komedie) no a pak to dokoukáte a vy si řeknete akorát proč?(30.3.2016)

Ze seriálu jsem nikdy neviděl ani minutu, ale nepřipadalo mi, že mi něco nedochází. To spíš mám mezery v hollywoodském kdo je kdo (třeba vůbec nevím, kdo je Warren Buffett apod.). Z pětice hlavních postav mi připadal nejméně zajímavý titulní Vince, ale to je nejspíš v souladu s původním názvem. Překvapil mě Haley Joel Osment, ale ono to letí a už je to přes deset let, co jsem ho viděl naposledy. Ženské postavy jsou zde omezeny na pouhé „řezivo“, ale i to je v záplavě všech těch korektních filmů občas potřeba (70%).(29.6.2015)

• - Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)

• - Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)

• - Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)