Vincentův svět

• slovenský

Vincentov svet

Komedie

USA, 2015, 104 min

Slušná komediální jednohubka s pohodovou atmosférou a sympatickými charaktery, která mi vlastně jen připomněla jeden z mých největších seriálových restů. Něco mi totiž říká, že v případě nakoukání bych si to celé logicky užil podstatně více. A možná bych i pochopil, proč je tu za titulní postavu týpek, co je ve filmu z celé pětice snad nejméně. Jeremy Piven si to ale pořád neskutečně dává.(25.10.2015)

Serial bol pre mna muzskou verziou Sex and the City, takze sa nevyhnem porovnavaniu ani co sa tyka ich filmoveho zavrsenia a musim uznat, ze Entourage vyhrava. Vsetky postavy velmi prirodzene a s humorom naviazali na poslednu epizodu v seriali a nechybala poriadna davka americkych celebrit nielen zo zabavneho priemyslu (Warren Buffett). Pre mna vsetko, co ma spravna komedia mat: ti spravni herci, napatie, akcia a vtipne momenty az do uplne poslednej sceny! Jedine, coho sa uprimne obavam je, ze charizmu a vtipy epickeho Ari Golda uz neprekona ziadna ina serialova postava!(18.6.2015)

Film pre fandov seriálu. Už z princípu ho ťažko hodnotiť ako klasický film. V podstate "len" celovečerná verzia tém seriálu, bez silnejšieho dramatického momentu, ale to ani fanúšikovia seriálu neočakávajú... Chcú opäť vidieť obľúbených hrdinov a prežiť s nimi ďalšie bláznivé osudy... Len skrátka to čo funguje ako seriál nie je vždy určené pre veľké plátno. Ale film som si pozrel rád a bavil som sa...(6.9.2016)

Třeba mi někdy - ale spíš ne - dojde, o co navíc by mě obohatila znalost seriálu. Filmový příběh je nadupaným sledem dialogů ve storce ze světa šoubyznysu jaký třeba je, nebo jaký by chtěl být, ale daleko nejvíce naznačuje, že životní rozhled scénáristů možná nemusí být o nic větší, než právě zkušenost s tímto prostředím. Prostě takový popmagazín ve filmu. Vizuální stránka má své kvality, i když už od začátku naznačuje trochu slabší schopnost práce s rytmem (tady se přikláním více na obranu střihače), a ve spojení s neúnavně unavujícími řečmi staví diváka do role účastníka mejdanu s lidmi, kteří ho trochu brzy přestávají bavit. Všechny tvůrčí složky ovšem vykazují nezanedbatelnost řemeslnou zručnost a vyrovnanost, herectví neuráží, ale i tak jsem konec vyhlížel trochu nedočkavěji, než mám ve zvyku, tím spíš, že i ty ojedinělé snahy o pointování scének finální hláškou působí trochu povinně a ne vždy vyjdou. Apokalypsa v Hollywoodu vyšla podle mě přece jen líp, nebo jen měla to štěstí, že byla dřív. 2-3*(18.6.2015)

Bylo moc fajn uzit si zas trochu naivni pop-kulturni legrace s touhle zabavnou partou pratel. Vtipky uz jsou mozna trosku predvidatelne, podobne jako zapletka. Spousta cameo roli od hostu ala Ronda Rousey vsak prebiji veskera mozna negativa. Kdyz se v tom clovek moc nestoura, je to velka zabava, ale to se da rict o Entourage vlastne od zacatku...(6.9.2015)

• - Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

• - Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)