• luka4615

Seriál jsem neviděl, tudíž mé dojmy pramení primárně z tohoto filmu. Jediné čím se tento film může chlubit je velké pozlátko, pod jehož pokličkou se až na pár vydařených hlášek neskrývá zhola nic. Sice potěší camea některých hvězd (Liam Neeson, Ronda Rousey), nicméně i to filmu Entourage nějak zvlášť nepomůže. PS: Jeremy Piven je vážně řízek! „Hey Schindler, leave no Jew behind!“(7.9.2015)

Viděno během Challenge Tour - Filmový lov: Úkol číslo 16 - film, u nejž bys chtěl, aby byl příběhem Tvého života. Jeden dlouhý díl milovaného seriálu určený téměř výhradně fanouškům seriálu, ostatní se sice dobře zorientují, ale nemohou pochopit jednoduché finesy, narážky, celkovou poetiku a historii jednotlivých postav. Jako vždy na sebe strhává největší pozornost Ari Gold, ta postava byla Jeremy Pivenovi ušita na tělo a bez jeho cholerických záchvatů to nejde. Stará dobrá čtyřka přátel nás nezklame a asi ani nepřekvapí. Liam Neeson, Jessica Alba a další zástup známých jmen ze všech možných oblastí lidského života jsou třešničkou na mimořádně povedeném dortu. Ale nezapomínejme na toho, díky němuž Entourage vůbec vzniklo - Marku, díky, díky, díky !!!!(4.7.2015)

• Thomick

Filmový Entourage připomíná kluka s fajn svojskym smyslem pro humor, co se ocitne uprostřed neznámý party a šíleně se začne přetvařovat, aby zapadl - jakkoliv by to ani pořádně nebylo nutný. Potažmo filmový Entourage připomíná hodně nepovedený tribute z dílny úplně jinýho autora. Rozhodně to ale neni uctivá tečka za seriálem, kde se takhle bezmyšlenkovitě jedno cameo na druhý fakt nekupí, a kde je ve skutečnosti patrná nějaká ta chemie uvnitř entourage. Tu se na filmový plátno absolutně nepodařilo přenést; tahle partička mi místo toho byla vysloveně cizí a ukradená.(30.8.2015)

• kobejn

Naprostá žumpa, jak obsahem, tak i zpracováním. V hlavní roli čtveřice naprosto nesympatickejch, necharismatickejch spratků, děj žádnej, jen samý silácký trapácký řeči, o tom, kdo s kým píchal, prostě typickej hollywood, nebo aspoň dle představ tvůrců. Jinak to bylo naprosto nudný, nebylo tam absolutně za nehet vtipu ani něčeho, co by nějak zaujalo. Prostě trapárna, která se jen tak nevidí. Jediný čeho ten film ve mě docílil, bylo kromě naprostý lhostejnosti k dění ve filmu, že sem měl chuť všechny ty debílky postřílet. Jesli todle bylo skrytým záměrem tvůrců, pak bych musel dát pět. Obávám se ale, že to mysleli jako srandu a div ne satiru ve stylu Hráče. Jenže tady je propastnej rozdíl jak v umu, tak v inteligenci. Todle byla naprosto bezduchá a stupidní prostituce před kamerou, tisíkrát fuj!(26.9.2015)

Serial bol pre mna muzskou verziou Sex and the City, takze sa nevyhnem porovnavaniu ani co sa tyka ich filmoveho zavrsenia a musim uznat, ze Entourage vyhrava. Vsetky postavy velmi prirodzene a s humorom naviazali na poslednu epizodu v seriali a nechybala poriadna davka americkych celebrit nielen zo zabavneho priemyslu (Warren Buffett). Pre mna vsetko, co ma spravna komedia mat: ti spravni herci, napatie, akcia a vtipne momenty az do uplne poslednej sceny! Jedine, coho sa uprimne obavam je, ze charizmu a vtipy epickeho Ari Golda uz neprekona ziadna ina serialova postava!(18.6.2015)

• - Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)

• - Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)