Bylo moc fajn uzit si zas trochu naivni pop-kulturni legrace s touhle zabavnou partou pratel. Vtipky uz jsou mozna trosku predvidatelne, podobne jako zapletka. Spousta cameo roli od hostu ala Ronda Rousey vsak prebiji veskera mozna negativa. Kdyz se v tom clovek moc nestoura, je to velka zabava, ale to se da rict o Entourage vlastne od zacatku...(6.9.2015)

"Hey Schindler! Leave no Jew behind!” [Bomba prostě.] K filmu... 1) Možná dám šanci seriálu. Jelikož se v Hollywoodu poměrně slušně orientuju, byla jsem z některých hvězd a hvězdiček vyloženě nadšená. 2) Co je to s tím Thorntonem? Je tak hubený, že vypadá jak hlava na klacku.:-/ 3) Už druhý film během necelých dvou let, ve kterém se mi líbil Haley Joel Osment. Unikl osudu (některých) dětských hvězd a překvapivě válí. Jinak jako celek je "Vincentův svět" taková příjemná klučičí pohádka.;-) Kéž by měly podobné kino zakončení všechny seriály... 3,5*.(18.6.2015)

Komedie ze zajímavého prostředí hollywoodských studií. Platí, že si film užijete tím více, čím více znáte filmů a herců. Narážek, odkazů a cameí známých tváří si užijete dosyta. Tato exkurze do současného Hollywoodu je také hlavní devizou filmu. Neviděl jsem seriál, což je samozřejmě handicap, protože postavy teprve poznáváte. Každopádně mě zápletky ústřední čtveřice moc nezaujaly. Nejlepší je tak suverénně producent Ari, který hlášky sází kulometnou kadencí. Suma sumárum průměrná komedie, která zaujme především netradičním prostředím. Poučení: Schindler válí! :-)(18.6.2015)

Přiznám se, že jsem vůbec netušil, že nějaký seriál existuje. Protáhnout bizarními zákoutími dnešního Hollywoodu jsem se přesto rád nechal zlákat, jenže jsem se toho až tolik nedozvěděl. Tedy jestli vůbec něco. Asi neumím číst mezi řádky. Paří, nadávají nebo plkají o ženských i zedníci, úředníci nebo třeba policajti. Všude se kroutí polonahé nebo rovnou nahé ženštiny, řeší se tu tak trochu umělé problémy party extrémních přátel od filmu, jenže v mých očích dramatické linky prostě nefungovaly. Dialogy jsou místy úderné, stejně jako místy nudné a hloupé, mnohé situace jsou naivní, některé štěky řady filmových hvězd potěší. Stejně jako ten kluk, co vidí mrtvé lidi. Vyzdvihl bych i Jeremyho Pivena, extravagantní zuřivé cosi, které se musí líbit. Navrch je důkazem, že aspoň u někoho fungují emoce, protože ostatní mi nepřišly jako postavy z masa a kostí. Obecně mi ta poetika moc neseděla, asi to bude fakt tím, co píšu v první větě.(21.9.2015)

Velmi dobré. Film je spíše zábavný, než přehnaně vtipný ( moc zapamatovatelných scén zde bohužel není), humor je také krotší, to však vůbec nevadí jako celek to funguje skvěle. Co se mi velmi líbilo bylo menší nakouknutí do filmového průmyslu, jak to vlastně vše funguje a hlavně, že to celé působí tak reálně nikoli jako film. Opravdu budete mít pocit celých 104 minut , že jste se ocitli v Hollywoodu a můžete potkat kohokoliv známého na ulici, viz Liam Neeson na křižovatce :D. Potěší i velká účast známých tváří, spousta odhalených kočiček, sexuální scény a příjemné tempo. Moc dobrá zábava. 80%(30.6.2015)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

• - Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)

• - Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)