Reklama

Reklama

Vincentův svět

Trailer 2
USA, 2015, 104 min

Režie:

Doug Ellin

Scénář:

Doug Ellin, Rob Weiss

Kamera:

Steven Fierberg

Hrají:

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Billy Bob Thornton, Jeremy Piven, Haley Joel Osment, Emmanuelle Chriqui, Emily Ratajkowski (více)
(další profese)

Obsahy(1)

V dlouho očekávané filmové verzi cenami ověnčeného úspěšného seriálu kanálu HBO Vincentův svět se opět sejdou herci z původního seriálu, v čele s Kevinem Connollym, Adrianem Grenierem, Kevinem Dillonem, Jerry Ferrarou a Jeremym Pivenem. (Freeman Ent.)

Videa (20)

Trailer 2

Recenze (210)

Fr 

všechny recenze uživatele

„PAMATUJEŠ TOHO FOTBALISTU Z KOLUMBIE, KTERÝHO POVĚSILI ZA PTÁKA POTOM, CO NEDAL VÍTĚZNEJ GÓL? TAK TAM MÍŘÍME, KDYŽ TEN FILM PROPADNE. VINCE SE Z TOHO NEVZPAMATUJE, ANI JÁ, ANI TY…“ /// Film pro filmový fanoušky, milovníky žhavejch koček a ty, co rádi poslouchaj kecy vo píchání. Že by to byla extra prdel to ne. Spíš takový úsměvný, ale hlavně – POZITIVNÍ! Navíc jsem překvapenej, kolik lidí je ochotný vzít „cameo“ a udělat si ze sebe prdel. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se do Hollywoodu. (jak na návštěvu? Hrát vole!) 2.) Tenhle seriál mi nic neříká. 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

kobejn odpad!

všechny recenze uživatele

Naprostá žumpa, jak obsahem, tak i zpracováním. V hlavní roli čtveřice naprosto nesympatickejch, necharismatickejch spratků, děj žádnej, jen samý silácký trapácký řeči, o tom, kdo s kým píchal, prostě typickej hollywood, nebo aspoň dle představ tvůrců. Jinak to bylo naprosto nudný, nebylo tam absolutně za nehet vtipu ani něčeho, co by nějak zaujalo. Prostě trapárna, která se jen tak nevidí. Jediný čeho ten film ve mě docílil, bylo kromě naprostý lhostejnosti k dění ve filmu, že sem měl chuť všechny ty debílky postřílet. Jesli todle bylo skrytým záměrem tvůrců, pak bych musel dát pět. Obávám se ale, že to mysleli jako srandu a div ne satiru ve stylu Hráče. Jenže tady je propastnej rozdíl jak v umu, tak v inteligenci. Todle byla naprosto bezduchá a stupidní prostituce před kamerou, tisíkrát fuj! ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Jeden velký hollywoodský večírek, založený na mohutném výskytu sponzorských výrobků a neméně četném rojení celebrit. Film si totiž uchoval poznávací značku seriálu, takzvané cameos čili drobné pohostinské skeče skutečných hvězd. Od volantu hrozí Liam Neeson, ve studiu se mihne Mark Wahlberg, zanadává Jessica Alba, staví se boxer Mike Tyson, na plážové projekci vystoupí Pharrell Williams a v bazénu se vlní více méně nahé krásky. Ale ani v kulisách hvězdného prachu se z ospale upovídané pánské jízdy věčných puberťáků prostě film nestane. ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Film pre fandov seriálu. Už z princípu ho ťažko hodnotiť ako klasický film. V podstate "len" celovečerná verzia tém seriálu, bez silnejšieho dramatického momentu, ale to ani fanúšikovia seriálu neočakávajú... Chcú opäť vidieť obľúbených hrdinov a prežiť s nimi ďalšie bláznivé osudy... Len skrátka to čo funguje ako seriál nie je vždy určené pre veľké plátno. Ale film som si pozrel rád a bavil som sa... ()

BMW12 

všechny recenze uživatele

Seriál jsem neviděl a tak jsem od filmu neměl velká očekávání. Ale ono mě to opravdu zaujalo. Ač je tento film veden jako komedie, tak to není úplně tak komedie, alespoň né taková ta klasická, kde je cílem chrlit vtípky. Tady v tom snímku jde především o příběh a ten mě pohltil. Dostal jsem se do Vincova světa a téměř dvě hoďky jsem si to tam užíval. Myslím si, že to byl skvělý nápad tohle natočit, resp. už ten seriál, a glanc tomu dodali camea hollywoodských hvězd. ()

Galerie (129)

Zajímavosti (4)

  • Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)
  • Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)
  • Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)

Související novinky

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

31.10.2015

Billy Bob Thornton se momentálně vůbec nefláká. Loni se objevil v Downeyho Soudci nebo v seriálovém Fargu a letos se po Vincentově světě zastaví ještě v kriminálce London Fields a politickém dramatu… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Liam Neeson nedávno prohlásil, že hodlá zhruba do dvou let seknout s akčními rolemi. Koneckonců už mu je 62 a nemá fyzičku jako třeba Stallone, není tedy divu, že se pomalu přesouvá k o něco… (více)

Boardwalk Empire čeká film?

Boardwalk Empire čeká film?

03.01.2015

U HBO začínají mít zálusk na převádění seriálů na velké plátno. Sex ve městě se dočkal dvou filmů, letos v červnu zkusí štěstí Vincentův svět a již několikrát jsme slyšeli úvahy o tom, že by… (více)

Reklama

Reklama