Vincentův svět

USA, 2015, 104 min

Doug Ellin

Doug Ellin, Rob Weiss

Steven Fierberg

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Billy Bob Thornton, Jeremy Piven, Haley Joel Osment, Emmanuelle Chriqui, Emily Ratajkowski, Scott Caan, Mark Wahlberg, Perrey Reeves, Rex Lee, Debi Mazar, Rhys Coiro, Constance Zimmer, Ronda Rousey, Jessamyn Duke, Shayna Baszler, Marina Shafir, Kid Cudi, Alan Dale, Nina Agdal, Piers Morgan, Sabina Gadecki, T.I., David Arquette, Gary Busey, Bob Saget, Kayla Collins, Jon Favreau, Andrew Dice Clay, Christine Donlon, Raquel Alessi, Mike Tyson, Pharrell Williams, Liam Neeson, Ed O'Neill, Sonny Marinelli, Kelsey Grammer, Chad Lowe, Nora Dunn, David Spade, Jessica Alba, Common, Armie Hammer, Meagen Fay, David Faustino, Judy Greer, Richard Schiff, Martin Landau, Dru Mouser, Tim Maculan, Matt Lauer, Maria Menounos, George Takei, Calvin Harris, Alice Eve, Shad Moss, Dan Patrick, Breanne Racano, Mindy Robinson, Gabrielle Sherman, Tom Brady, Mariano Mendoza, Clay Matthews, Anna Jaller, Billy Dec, Terrence Jenkins, Steve Tisch, Thierry Henry, Anthony Mastromauro, Nick Smyth, Lulu Brud, Rebekah Graf, Karin Brauns, Andrew Leeds, Mark Cuban, Frederick Keeve, Lindsay McGrail, Henry Penzi, Alex Tait, Rebecca Grant, Warren Buffett

Jeff Groth

Scénografie:

Chase Harlan

Kostýmy:

Olivia Miles

Absolutně jsem nevěděl do čeho jdu, netušil jsem ani že existuje seriál, zahlídl jsem upoutávku v televizi a říkám si hmmmm to nevypadá špatně. Takovou partu a takovej život mít, tak si nestěžuju :o) Parádní stylová oddechovka se super castingem, s parádním humorem, super příběhem a s luxusníma kočkama. Hned druhý den jsem si to dal ještě jednou (bez reklam) s kámošem. SNI VE VELKÉM, ŽIJ NAPLNO.(8.7.2018)

"Vojet jí můžeš až pak, teď mluv." Seriál se ke mně zatím nedostal a ani nevím, jestli dostane. Ale tenhle film není vůbec špatný. Čekal jsem něco jiného, úplně jiný příběh (prostě že film co ta parta natáčí bude totální kravina a v druhé polovině to budou nějak zachraňovat), ale byl jsem překvapen, jak málo fekálního humoru se z tohoto filmu vycucalo. Nejde o typickou komedii, není tu moc úplně vtipných momentů, ale člověk se během filmu často přistihne, jak se nevědomky usmívá. Velmi pozitivní, plný krásnejch bab a hlavně neuvěřitelného množství známých tváří, co si střihly nejrůznější camea, ve kterých si dělají ze všeho a hlavně sebe obrovskou prdel. Ps.. tu minutku s Rondou bych asi risknul :D(30.6.2018)

Nic jsem nečekal a taky jsem moc toho nedostal. První půlka je spíš jako blbej vtip, kde nic nedává smysl a komedii to nepřipomíná ani náhodou. Poté to trochu dostává lehké kontury a občas se objeví i humor, ale to prostě moc hodnocení nahoru nevytáhne. Je pravda, že jsem seriál, ale vůbec neviděl tak hodnotím čistě s nadhledem a toto je odfláknuté.(18.6.2015)

• vteco

Vincentův svět se celých 104 minut vezl na překvapivě svižné vlně a své tempo příliš neztrácel. Kde ovšem film nestačil bylo v přiblížení postav, do kterých nebylo možné se nějak více vžít či je blíže pochopit. Další výtka směřuje ke vtípkům, které jsou vesměs suché, až na pár příjemných výjimek. Záchrana v podobě jednoho camea za druhým byla vzhledem k jejich kvalitě nedostatečná. Podprůměrná a zapomenutelná komedie se slabším příběhem. [40%] | 4. ČSFD FV(22.8.2015)

• Thomick

Filmový Entourage připomíná kluka s fajn svojskym smyslem pro humor, co se ocitne uprostřed neznámý party a šíleně se začne přetvařovat, aby zapadl - jakkoliv by to ani pořádně nebylo nutný. Potažmo filmový Entourage připomíná hodně nepovedený tribute z dílny úplně jinýho autora. Rozhodně to ale neni uctivá tečka za seriálem, kde se takhle bezmyšlenkovitě jedno cameo na druhý fakt nekupí, a kde je ve skutečnosti patrná nějaká ta chemie uvnitř entourage. Tu se na filmový plátno absolutně nepodařilo přenést; tahle partička mi místo toho byla vysloveně cizí a ukradená.(30.8.2015)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

• - Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)

• - Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)