Barbie a dokonalé Vánoce

Diana Kaarina

Scénografie:

Walter P. Martishius
  • Yalka

Naprosto o ničem, jedno velké klišé a nuda. Takovou hrůzu jsem od vánočního filmu s docela slibně vyhlížející zápletkou opravdu nečekala. Těm fakanům máte celou dobu chuť nafackovat. Vánoce jsou príííma...(29.6.2013)

Vzhledem k tomu, že jde o vánoční Barbie film, s klidným svědomím dávám filmu tři hvězdičky. Až na podivně znějící písničky (viděla jsem dabovanou verzi) má totiž film hlavu a patu. Animace není ničím výjimečná, ale je docela (růžově) příjemná. Celé to tajemství kolem Vánoc, Santy a elfů to pěkně drží pohromadě a jako předvánoční film se Barbie a dokonalé Vánoce zkrátka hodí.(30.11.2011)

• Terva

Asi nejhorší příběh, co mé děti vyděly.(21.6.2013)

• Streeper

Tak tohle byl opravdu slabý příběh a neuvěřitelně nudný. Řekla bych, že se novější příběhy Barbie spoléhají na písně a zpěv, jenže to je ještě horší než by kdokoliv čekal.(26.4.2015)

(2x) A další vánoce s Barbie jsou tady :) Začalo to Louskáčkem, pokračovala se s Vánoční koledou (Barbie a kouzelné Vánoce) a nyní tu máme Barbie a její civilní příběh. Něco málo ze všech těch amerických moderních vánočních filmů (včetně Kdopak to mluví 3) je tu obsaženo, ten tam je pohádkový nebo klasický nádech, což je škoda, ale na druhou stranu série patrně míří tam, kde si ji všichni přáli mít už před lety. Ačkoli pohádky a klasika všem vytřela náramně zrak. V hlavní roli jsou tu vedle Barbie její sestry Skipper, Stacie a Chelsea, jako zlatý hřeb se na scénu vrací tetička Millicent. A jsou tu nové písničky. Čili je to pořád fajn, velice důvtipné, pro nejmenší pořád velice atraktivní, nechybí roztomilá zvířátka a milovníci tajemství kolem Santy Clause si opravdu přijdou na své. My všichni ostatní oceníme plynule vyprávěný příběh o přátelství v nejbližším rodinném kruhu a realisticky zachycené soupeření mezi sourozenci. "Deck the halls with boughs of holly / Tis the season to be jolly / Don we now our gay apparel / Troll the ancient Yule tide carol / Fa la la la la, la la la la." P. S. Česká verze výjimečně nestojí za nic.(20.11.2011)