Soudkyně Barbara

(pořad)
Reality-TV / Drama
Česko, 2015, 60 min

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda. (TV Barrandov)

Ruslan odpad!

Další odpadní produkt televize Barramdov, který podává hezky za tepla každý všení den. Barrandov je prostě bohatá televizní stanice, jinak by musela zkrachovat už někdy před 3 lety. ()

Peddro odpad!

Už podle ukázek jsem věděl, že to bude dno TV zábavy, jako všechny reality show. Nevidím jediný důvod, proč se toto vůbec vysílá. ()

Jekyl

Musím dát tu jednu hvězdu, jelikož "herci" v téhle grotesce podávají skutečně velmi komické výkony (nekonečný smích). ()

fremr odpad!

Odpad nejhrubšího zrna, fakt špína. Reality-TV soudkyně Barbara je ztělesněním a jedním z vrchnolných vymýváren mozků a životů, který můžete sledovat na Vašich TV. Všechno co se řeší v tomto pořadu, je odporná parodie na život. ()

Kata.Smoliko odpad!

TV Barrandov je obecně známá televizní stanice, kde dávají samé sračkoloidní pořady a Soudkyně Barbara je další blbost. Nevím, jestli někdy české stanice dospějí k tomu, aby podávali lidem smysluplné pořady. ()

ohinek odpad!

Já bych dal alespoň tu jednu za tu občasnou zvědavost na výsledek, ale ty herecké výkony, ty jsou skutečně tak tragické, že jsem něco takového ještě nikdy neviděl. ()

Yze odpad!

Ztráta osobního času.Vyhozené peníze za nesmyslnou produkci.Ať žije česká kinematografie... ()

IlMagnifico odpad!

Kdyby mohl autor slavného, Dantovi mylně přisuzovanému výroku o tom, komu jsou vyhrazena nejtemnější místa v pekle, vidět, s jakým klenotem to TV Barrandov zase jednou přišla, nejspíš by své přesvědčení o nejtěžším hříchu radikálně změnil... ()

Kodousek odpad!

párkrát jsem to shlédla, je to strojené a hrané, absolutně to postrádá autenticitu, okopírovaný německý formát ze stanice SAT 1, jako dítě školou povinné jsem na tom ujížděla a věřila tomu... ale toto .. nemám slov odpad výkony trapné ()

Potjoc

Já vím, že to je jenom slovo proti slovu, že to je vymyšlené a (díky Bohu) by to neobstálo doopravdy, ale i tak se bavím z těch hádek a výhrůžek, a právě proto se na to často dívám a dávám tomu na své poměry vysoké hodnocení ()

Mark1983

Nevím, ale to mě docela překvapilo, že se jedná pouze o hraní soudního jednání dle autentických příběhu ze soudního prostředí. Ale když se této skutečnosti otočím zády tak mi to přijde docela koukatelné, nikoli tak propadační, jak se to tady na ČSFD klasifikuje. Přesto by mě zajímal jeden detail. Jak je to s navrhovateli a odpůrčími? Také se jedná jen o herce? ()

Bobik99 odpad!

Tyhle pořady mě mučí. Člověk přijde ke svým prarodičům na oběd a tam běží tahle sr..ka. Proč se tohle může ještě točit? Jak můžeme naučit sledovat lidi to, co za ně stojí a co není takhle moc stupidní. ()

beruberu

Tak já se stal bohužel závislým člověkem na tomto pořadu ,protože tv mám jako kulisu a proto semito začalo líbit tak téměř hltám každý díl . ()