Soudkyně Barbara

(pořad)
Reality-TV / Drama
Česko, 2015, 60 min

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda. (TV Barrandov)

metal.storm

Málokedy sa stane, že česká verzia je horšia ako slovenská. Mám rada našu súdnu sieň a občas, keď mám náladu tak si ju pustím. Akurát že som mala poslednou dobou pocit, že to ide dolu vodou, tak reku, že sa pokúsim, aj naprieč veeeľmi zlým hodnoteniam, si pár častí pozrieť aj s tejto vašej českej. Mám ich teda za sebou viacero, vrátane tej s pani Žizkovou, a musím teda povedať že navzdory približne rovnakému prostrediu, kamere, priebehu, je pani sudkyňa koza, dialógy prijebané, názory debilné, argumenty žiadne a právnici kokoti, aspoň podaktorí. Ale musím súhlasiť s výrazom "Guilty pleasure". ()

HorrFi odpad!

Nechápu proč a pro koho se něco takovýho vlastně točí.. jo vlastně už vim, asi pro 80% českýho národa, kterej u toho aspoň nemusí přemejšlet a oplácaný manželky jsou rády, že maj po práci na co koukat :D.. ubohost a hnus ! ()

VaHo odpad!

Boha jeho. Shodou náhod se přimotám k televizi, zrovna ve chvíli, když tam hraje Barrandov. Následujících 10 minut konsternovaně zírám na obrazovku a v hlavě mám velké a prázdné „nic“. Je to tak mimózní a mimo skutečnou realitu, že se to nedá snad ani slovy popsat. Se skutečným soudem to nemá nic společného. Je to zhmotnělá představa člověka, který u soudu nikdy nebyl, právu nerozumí a má o něm jenom letmé povědomí (získané ze seriálu Perry Mason). Smutné je, že někteří lidé (kteří Barborou berou vážně), tak až budou předvolání ke skutečnému českému soudu, tak budou velmi zklamáni a budou se velmi divit, že se spor nerozhodne za barrandovských 45 minut… Ultimátní bizár! ()

filmmovier odpad!

Nic šílenějšího jsem v životě neviděl (až do doby, kdy jsem uzřel Neskutečné Perly Jaromíra Soukupa). Jen to vidím (a že na to skutečně docela často narážím), stačí mi dvě minuty a je mi psychicky blbě. Má to šílené dialogy, šílené herecké výkony a šílené zápletky. Jenže problém je, že se u toho i dost zasměju (a upřímně). Z celého seriálu jsem viděl asi pět minut a úryvky z deseti různých dílů a říkám, že tohle by měli zakázat. Pokud tohle opravdu někdo sleduje, klesli jsme na úplné dno a ještě níž. Odpad odpadů, strašlivý hnus, velebnosti. 1%, ()

RonaMidu odpad!

propána,proč jsem to chtěla vidět?!příběh na mrtvici,(spíš na palici),herecké výkony taky na dvě věci...kdyby to bylo vydáváno za něco komediálního,možná bych i hvězdu dala,ale ani scénář,ani zpracování mi tu radost nedopřály a už nikdy nedopřejí ()

skrblik007 odpad!

Dost dementní a značně mimo realitu. Nápad to není špatný, ale herecké výkony jsou otřesné a scénář nedokáže aspoň předstírat autenticitu. Hovno, prdel, sračka (zkouška cenzury :-) ()

Kri-kri odpad!

Další primitivní sračka, jak jinak, než natočená národem primitivů. Pro tvůrce realityšou bych zavedl plynové komory! Navíc mně stačí vidět jakoukoliv soudkyni (třebaže hranou) a začínám vidět rudě, tak si tenhle hnus pro debily bez mozku alespoň soukromě pojmenovávám "Převlékačka kabátů aneb matriarchální svině Girglová". ()

Nyck odpad!

To takhle jdete na hajzl, procházíte obývákem a všechny vaše fyziologické potřeby rázem zmizí, protože se nepřestáváte smát a smát a smát... ()

Dagoussek

Musím dát jednu *, protože vždy když na to narazím, tak se pobavím. To se snad ani nemůže brát vážně, je to samé kydání blbovin :-D ()

vyfuk

jako nějaká česká soup opera v celku dobrý, ale herecké výkony jsou nulové a scénář je tolik o skutečné právničině jako jídlo z jídelny o skutečném jídle. ()

ghatos odpad!

Nemá to úroveň, avšak chápu, že se někdo dokáže u toho pobavit. Pavlačová břečka nejnižšího kalibru. 10%. ()

BloodMax odpad!

No horší soudní procesy jsem neviděl...a že jsou to skutečné příběhy? :-))) Tak to bych chtěl vidět...největší amatéřina, kdo se na to může dívat? :-))) ()

Lenulinka odpad!

Na tohle se tedy nejde dívat ani z nudy. Příběhy, nad kterými zůstává rozum stát, a naprosto příšerní "herci", které jinde nikdo nechtěl. Proč asi? ()

Darth_AK

Čestná, drsná a spravedlivá. Soudkyně Barbara. S pomocí hudby od Two steps from hell zastaví každé zlo, které by se mohlo páchat v tomto státě! Silná žena, jež pomocí "poplatků za porušení kázně, v hodnotě 5000" dokáže odřídit celé soudní řízení jen svou autoritou. Tento pořád patří mezi další pecky stanice Bizárov, ovšem vyznačuje se tím, že člověka doopravdy zajímá, co za hnůj a "úchvatné" herecké výkony přijde v dalším díle. Bohužel, komentář je zbytečný. Mnohem lepší je ukázka přímo v komentáři. Tak začínáme! 35letá paní Jana zdědila pozemek po svém otci, který vlastnil studnu. Proti ní stojí její bývalý přítel, který podal žalobu, protože si do studny chodil pro vodu a ona ji zahradila. Soudkyně Barbara poslušně vyslechne obě strany, ovšem kde leží pravda?! Paní Jana tvrdí, že ohrazení pozemku ŽELEZNIČNÍMI PRAŽCI bylo naprosto v pořádku a že přímo to, že jimi obestavěla studnu a kolem to smrdí vůbec nevadí, protože je to její pozemek. Naproti tomu pan přítel, říkejme mu Igor, si stojí za tím, že ve studně byla křišťálová vodička a že starý otecko by jim ji určitě ponechal, zatímco jeho mladá dcerka, zhýčkaná městem, je jenom podvodná svině. Spor se začíná vyhrocovat, padají ostré výroky! "Vždyť ty pražce stejně smrdí jak hovno!" "Však se to říká v hospodě, že seš jen blbá kráva" "Bez tak je to jenom proto, že jsme se rozešli a ty jsi se se mnou nevyspal!" Soudkyně Barbara musí pana Igora krotit! "Uděluji vám pokutu 5000 korun za rušení soudního řízení." "Uděluji vám pokutu 5000 kč za rušení soudního řízení: ještě jednou a budu nucena zrušit soud!" "Pane navrhovateli, chcete abych ukončila soudní líčení? Dostáváte pokutu 5000!" "Děkuji" "NENÍ ZAČ!". Následují předvolání svědků. Paní Pavla, kamarádka Jany, je si se svým přesvědčivým hereckým výkonem jista, že vyhrála Oscara a hrdě konstatuje, že pan Igor může paní Janě vlézt na záda, protože ona má pravdu. Igor však předvolává svého zachránce - Bohouše z hospody! Bohouš se sice vytasí s plánem z roku 1936, ve kterém stojí, že pozemek dříve nepatřil nikomu, ale poté Igora hanebně zradí! Domnívá se totiž, že Igor pouze žárlí, že ho Jana opustila. Poslední svědek, který pomáhal stavět plot, se jen vyjádří v tom smyslu, že pražce vůbec nesmrdí a je to mnohem lepší než plot. SOUDKYNĚ BARBARA ROZHODNE - NEPŘEPÍNEJTE! - BUM, reklama - "Kurňa, co to je? Dnes večer na TV Barrandov"---"Seš jenom blbá kráva!" "A ty nemanželské dítě?" "Cože?" "Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem, již zítra večer!" bla bla bla....o 10 minut později. "Soud praví, že paní Jana má pravdu." KONEC POŘADU! Naprostý bizár, totální a unikátní, ale je to sranda sledovat, takže 1* dát musím. ()