Soudkyně Barbara

(pořad)
Reality-TV / Drama
Česko, 2015, 60 min

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda. (TV Barrandov)

Daginka odpad!

Není nad to, když si parta scénaristickejch hejhulů najme za pár kaček náhodný pražský kolejmdoucí, kteří musí vydat svůj životní výkon, a pronášet - po dobu celé jedné hodiny! - několik dramatických výroků, a při tom se krutě dívat na svý (neméně nelítostný, dramatický i drsňácký) spolunajatý "soky" (nebo spíš... cvoky?). Předpokládám, že aby se ušetřilo na divokým honoráři komparzistů, stojí místo kameramanů židle (mění to něco na výsledku?), a, konečně! Místo věrohodně působící právní autority... najali zoufalí tvůrci soudkyni B/bramboru, aby přísně shlížela na ty nebohý herecký prvničky, a čas vod času temně pronesla: ,,Uděluji Vám další pořádkovou pokutu ve výši... 5 000 korun!". Cha. Ale tak jako.. co čekáte od televize, která jako upoutávku na ňáký další velepřevratný dílo od Steelový (?) upozorňuje slovy: ,,Když srdce potřebuje transplantaci... řešením je operace. Ale někdy pomůže i láska!" ()

RendaVahala

Toto je nejlepší TV pořad na Barrandově. Lidé tady jsou ovlivňování masy médií a ostatními, aby zapadli do klubů super lidí se stejnými názory, i když na pořad mají zcela jiný názor a proto očividně je tento pořad tak špatně hodnocený, ale já dám 4 hvězdičky, protože prostě rád sleduju, co všechno lze u soudu potkat o životech lidí a problémy a podobně. ()

bohhous22 odpad!

Tak tohle nemá obdoby.Všechny blitky,sračky,hleny či zbytky žrádla vylizující z protézních mezizubních prostor strčí tenhle shit do kapsy,sežere je k snídani ,vykálí je a znovu pozře...a tak stále dokola do 15tistého dílu.Enjoy. -----------------------3.12.Další 3 minuty v Apocalypse..........---.-..-.--.-...-----..-.---...---.....-.-.--.-.....-.Mám pocit,že po další projekci těch pět špičatejch Barka a její sebranka ode me dostane,ty vole.... ()

amyth odpad!

Dno televizní tvorby bylo dosaženo. Jediné co tomuto pořadu chybí je Tereza "roztahlajsemnohyvcasopisepropenizenafet" Pergnerová. Tam by tomu dala punc naprosté dokonalosti. Domnívám se čím dál více, že cenzura televizní tvorby byla jedním z nejzáslužnějších činů který tady komunisté vykonali ()

Daertelon

Já tedy nevím, jak ostatní, ale docela se bavím u některých replik, konkrétně většinou hlášek nadrženě agresivních protagonistek. Tenhle vyseriál je totální propadák ať už důvěryhodností, tak propracovaností, hereckými výkony a hlavně reálností některých pasáží. Mně tedy nezbývá, než prohlásit, že jako komedie je to nepřekonatelné. 99% ()

knihovna

Odpad tomu dát nemůžu, protože existují horší věci. Proč to Barandov natáčí je snad jasné, spíš mi připadají pitomí ti, kterým to jasné není. Amatéři to nemohou moc pokazit, protože před soudem většinou stojí amatéři. Pro mě je to nezáživné, ale nejspíš si to svou cílovou skupinu našlo. Mimochodem - tento pořad je pro mě důkaz, že ačkoliv se tvůrcům často vyčítá, že netočí autenticky, tak to vlastně nikdo nechce - tohle určitě realitě odpovídá víc, než například Perry Mason, ale je to prostě nudné. Kdyby byly soudy zábavné, soudí se v přímém přenosu a nejspíše na stadionech. ()

pestak odpad!

Barrandov pod vlivem Činského investora se propadá, ještě na větší dno. Reklamy na pořady jsou určitě dražší než celé projekty. U soudkyně Barbary je vidět, že odpad nezná dno. Nejhorší na tom je, že to má sledovanost. ()

kotasbk odpad!

Poslední dobou vznikají stále větší pičoviny. Tohle je 100% odpad české kinematografie. Lituji všech lidí, kteří se na tom pořadu nějakým způsobem podíleli. ()

Gardis

Ze začátku jsem byl k tomuto pořadu negativní, ale při delším sledování se mi tento pořad velice líbí a baví ()