Soudkyně Barbara

(pořad)
Reality-TV / Drama
Česko, 2015, 60 min

Skutečné příběhy ze soudních síní. Nesmlouvavá, neomylná a spravedlivá – soudkyně Barbara rozhoduje, kde je pravda. (TV Barrandov)

Jello Biafra odpad!

Prakticky to isté čo Soudce Alexandr, akurát v ženskom vydaní. Tu nie sú najväčší fail len úbohé výkony nehercov, ale aj celý koncept, ktorý stavia na vyhrotených situáciách. Neskutočné utrpenie sledovať ako tu vyše hodinu po sebe revú kadejaké individuá a pochybné existencie a feministická sudkyňa im za to hrozí "pořádkovou pokutou". Prakticky stále sa opakujúci motív ale hlavne neskutočne silná negatívna energia, ktorá srší z každého dielu. Pokiaľ vás baví sebapoškodzovanie, tak sa kľudne pozerajte, ale tento odpad nie je nič pre mňa. ()

herr_carter

Neskutečné se stalo reálným - byl vytvořen pořad, kde si reálné kauzy můžete sehrát na oko i Vy, drazí mongoloidní spoluobčané..Takže nejen, že se tito chudáci podvolí k účinkování v jednom z nejtupějších televizních pořadů, jaké kdy byly stvořeny, ale ještě ze sebe udělají totální čuráky a nechají se dobrovolně zdriskreditovat před celým národem (na druhou stranu ale takovéhle svinstvo může sledovat jenom ta nejnižší spodina lidstva, která v těch netalentovaných komparzistech vidí svoje modly). Měla by existovat nějaká speciální kárná komise vybavená rotačními kulomety, která by po zásluze všechny tvůrce podobných hoven ihned a bez skrupulí rozstřílela....... ()

JamesSi odpad!

Nemůžu dát špatné hodnocení, neboť jsem se dost zasmál. "Skutečné příběhy" ? spíše banda prkených herců s absurdním scénářem z jiné dimenze. Neuvěřitelně abstraktní surrealistická podívaná."Máš nad postelí hákový kříž" "To není hákový kříž - to je svastika. Symbol míru!" "A proč je otočená o 90 stupňů a na červeném kruhu s černým pozadím?" "Proč ne!?" ()

velkyvezir

Hodnotím v kontextu toho, že si člověk u toho pořadu uvědomí, s čím vším se právníci musejí setkávat bez ohledu na to, jsou-li soudce, obhájce nebo žalobce. ()

Lukoboss odpad!

Parodie soudnictví, herectví, lidí, života, no úplně všeho. A nejspíš se vám při sledování udělá pořádně špatně. Protože toto je odpadní stoka, kterou nikomu nepřeju. Fakt se na to utrpení nedá dívat, to bych snad radši počítal matematickou rovnici. A že bych se s tím hodně natrápil.. ()

kery-

Oproti Alexandrovi je to alespoň občas trochu koukatelné a malinko to i snaží. Stále mi ale tyhle příběhy obyčejných lidí vůbec nic neříkají.. ()

Asmodin odpad!

Typicky česká soudní síň! Český televizi bych nedala ani korunu za to co předvádí by si spíš zasloužily nakopat do rozkroku. Parodie (česká verze) na něco co se tváří jako realityshow. Možná se i sem tam té trapnosti zasměju. ()

HonzaSim odpad!

V tomto případě si ten komentář nemůžu odpustit. Už podle ukázek jsem byl zděšen co tak amatérského zase mohlo vzniknout. Bylo to horší než jsem čekal. Postavy působí jako absolutní antiherci a celý pořad je opravdu směšný. Jeden případ byl ale tak absurdní, že jsem ho musel dokoukat. Musím říct, že vrazit pětiminutovou reklamu před minutou do konce, to jsem snad nikdy neviděl! A to jsem myslel, že už Barrandov níže klesnout nemůže. Jestli něco stojí za pár procent, tak je to námět. Na skutečné případy ze soudních síní bych se i podíval, ale za celkové zpracování nemůžu jinak, než dát odpad. 15% ()

Matixed odpad!

Další zločin TV Barrandov. Co takhle zkusit udělat ze soudního procesu reality show? Když sem viděl upoutávky, byl to jasný odpad ale nakonec mě pořad docela bavil svou vlastní blbostí. Například advokátka klienta pak na kameru sama přizná, že její svěřenec lhal u soudu. ()

Nethar odpad!

To je tak smutné, že tohle vzniká a že se na to někdo dívá. Hrozné, všechno je hrané a navíc špatně hrané. Kdo někdy viděl Judge Judy, s jakou vervou do toho ta ženská jde a jak to vypadá, když předsedá skutečný odborník a řeší se skutečné žaloby, musí si u Barbarky poplakat. ()

Smokey1468 odpad!

Soudkyně Brambora. Co k tomu říct? Prostě další amatérská sračka od televize Barrandov. Autenticnost s opravdovým soudem je minimální. Ne, dík, jeden díl bohatě stačil. ()

lardko

1 hvězda za to že mě tak tři díly z 30% trochu zajímaly. Ale jinak je to nudná blbost ! Spíš mi to přijde jako komedie , kterou se nedá brát v žádném ohledu vážně , a přiznám se že ty díly co jsem viděl a trochu mě zajímaly , tak to jsem byl zhulenej jako p*ča. #hovno ()

Heero odpad!

Teď se pro změnu posrali i Češi....větší blbost svět neviděl. Být producent něčeho takového, tak se snad hanbou propadnu. Zinscenované případy ze soudní síně působí opravdu směšně a je vidět, že lidé, kteří toto vyprodukovali, nikdy soud neviděli ani z dálky. ()