poster

Barbie - Princezna a zpěvačka

 • USA

  Barbie: The Princess And The Popstar

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 72 min

Režie:

Ezekiel Norton

Hudba:

Gabriel Mann
 • metal.storm
  ***

  Áno, normálne každý diamant vyklíči po troch sekundách. Ale čo už, no. Dej nebol až taký nepozerateľný, samozrejme, ako v každej Barbie, skončilo to dobre ...., to asi len ja keď som sa hrávala z Bárbinkami, tak na konci mnou vymysleného príbehu zomierali, prišli o končatiny alebo dokonca o hlavu. Taký film by mohli natočiť.(7.12.2014)

 • Streeper
  *

  Pohádka se úplně vypařila, i když tu máme princeznu, jde tu hlavně o tancování na pódiu a popovou muziku. Spousta nudných a častých písní.(22.6.2015)

 • Pythonator
  odpad!

  Jeden z hnusnějších Barbie filmů. Absence pohádkové linie je trestuhodná. Namísto toho je zde plno stupidní popové muziky a vykrucování zadků na pódiu, takže výchovný potenciál nulový. K deformaci či degeneraci holčičích hlaviček ovšem ideální podívaná alá MTV. Název The Princess And The Popstar hovoří za vše. Graficky je to zpracováno hezky a slečínka popstar je opravdu sexy, ale je to ve filmech pro holčičky zapotřebí???(1.6.2014)

 • NinadeL
  *****

  Princezna a zpěvačka navazuje v tom dobrém slova smyslu na Princeznu a švadlenku. Jedná se už o druhou adaptaci Twainova Prince a chuďase a po delší době je to další muzikál v sérii. Nicméně chybí pohádková atmosféra a celé je to zacílené jen na tu základní proměnu rolí obou hlavních hrdinek, což celý příběh hodně zjednodušuje. Tori je princezna, která by si ráda ulevila od povinností a vidí se v kariéře svého idolu - zpěvačky Keiry. Netuší samozřejmě, že i ona má své trable a v současné době i autorský blok v psaní nových hitů. Naopak to funguje samozřejmě stejně, Keira by ráda byla princeznou, ale nevnímá tu zkostnatělou etiketu a zlatou klec. Novým nápadem je tu kouzelná zahrada, ve které se pravidelně rodí nové a nové perly - takže tu je také příležitost pro malé roztomilé vílí zahradnice. Jinak je to na pohodu přímočaré a nekomplikované. Jen bych pro příště ocenila delší stopáž a rozvinout zápletky i mimo hlavní hrdinky. V roce 2013 se vrátíme k baletu v Barbie in the Pink Shoes a k Fairytopii v Barbie: Mariposa and the Fairy Princess.(7.10.2012)

 • blondboss
  ***

  Tento animák ide po stopách rozprávky Princezná a švadlenka. Podobný námet, podobné animácie a podobná milá atmosféra. Musím ale povedať, že som milo prekvapený týmto snímkom, lebo tieto Barbie rozprávky majú naozaj svoje čaro, niektoré sú podarené, niektoré menej, ale táto je jednoznačne jedna z tých lepších, po ktorej budete mať určite dobrú náladu. Rozprávka plná smiechu, super sviežej hudby, celkom dobrých hlášok a vkusne updatnutých animácií. Toto určite odporúčam a hlavne malé dievčatká to na 100 % poteší. Nebyť fádnejšieho deja, sú to aj štyri hviezdy. Takto "len" 65 %.(22.2.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace