Hvězdná pěchota: Invaze

• Japonsko Starship Troopers: Invasion (více)

Vojenská základna Fort Casey, která se nachází ve vesmíru daleko od Země, je přepadena obrovskými vesmírnými brouky. Vesmírná loď Alesia vyšle na Fort Casey mobilní vojáky, kteří mají za úkol pokusit se brouky pozabíjet. Podaří se jim zmocnit se základny a zachránit přeživší? (TV Nova)

strikeman

Jedna hvězda za příjemnou animaci --- zejména dokonalých ženských nahotinek;-)) --- a jedna za přiměřenou délku. Jinak scénář , dějová linie a vše ostatní je neskutečná přehlídka klišé... ()

Ombak▼Penari

Opravdu velmi dobré, samozřejmě především po akční stránce. Rozhodně o třídu lepší než hraná dvojka a trojka. Byla znát velká inspirace Vetřelci, což je paradoxní vzhledem k tomu, že Vetřelci zas byli částečně inspirováni knižní Hvězdnou pěchotou. Kéž by tohle dílko nakoplo zájem také o hrané pokračování či restart celé série, určitě by zasloužila vylovit z bahna podprůměru. ()

Puol

Pre mňa zaujímavé hlavne z technického hľadiska, animácia je skutočne dobrá, až na ľudské tváre, ktoré sú stále nejaké strnulé. Zdalo sa mi, že na ženských tvárach (tvaroch) tvorcovia popracovali výrazne viacej ako na tých mužských. :) Samotný film ponúka slušný akčný sci-fi štandard, bez výraznejších prekvapení. ()

Gediman

Perfektní akce a perfektní grafika. Prostě Hvězdná pěchota jak má být. "Hlavní trio" z prvního filmu potěšilo, i když... mohli je vymodelovat, aby vypadali víc podle těch herců. Ale nevadí. Co mi ale poněkud vadí, je nepřítomnost takové té typické Starship Trooper přísady - satirické propagandy, aneb Chcete vědět víc? ()

drankeryth

Milujem Starship Troopers a ani tento animak mu nerobi hanbu a je fakt urobeny na skvelej urovni. Dobra pozeratelnost je odo tohoto filmu urcite zarucena. Kto miluje tuto odnoz filmov, ten urcite nebude sklamany, tak ako ja. ()

MickeyStuma

Čtvrtý filmový příběh o bojích s brouky je ryze CGI animovaný a s ohledem na žánr nelze neporovnat nejen z předchůdcema, ale co se týče animace i s prvním snímkem apelující na reálné pohyby a se smyslem pro sebemenší detail a tím je ´Final Fantasy: Esence života.´ Příběh je slušný a dá se říci, že i daleko lepší, než u druhého či třetího snímku. Hodně se blíží spíše k původnímu, tedy zcela tomu prvnímu, takže v podstatě jakoby právě na něj navazoval. Napětí, akce, hlášky, vše tu je a spolu s plynulým dějem se jedná o skvělou podívanou, kterou však bohužel shazuje hodně prkenná animace. Grafika stojí za výbornou, i když něco k dotažení, aby to bylo srovnatelné se zmíněným ´Final fantasy: Esence života´, přeci jen ještě kousíček chybí. I tak se jedná o skvělou práci. Ta animace ale opravdu zamrzí. Co se týče dějství, mnohé zůstalo otevřené, takže lze předpokládat, že si tvůrci nechali otevřená vrátka pro případné pokračování. A nebyl bych proti. Takže když to shrnu. Příběh uspokojující, atmosféra opět temná, animace tristní, grafika výborná. Lze tedy očekávat vcelku slibnou podívanou. CHCETE VĚDĚT VÍC? ()

ptsd

Takhle nějak by mělo vypadat pokračování Starship Troopers z roku 1997 ne jak ty filmové hrané pokračování. S. Amaraki a jeho team zase ukázali že umí. Přímočará akce kde se stříli, umírá trochu i romatikuje a navštíví nás i staří známí. Nechybí ani pohledné vojandy. Animace brouků a postav parádní. Kvalitní pokračování původního filmu.670 ()

PenaPP

Skvělá animace, postavy z původního filmu, jen scénář mírně pokulhává za zbytkem. Nicméně pokračování by si to určitě zasloužilo a nakonec všechno musí být lepší než Hrdinové Federace ;) ()

vikino1

Jo tak tohle byl vostrej nářez.. Mám rád tyhle animace jako u Warhammer 4000 nebo Halo Animatrix Halo Legends .. Když k tomu udělají i příběh (a ten tady je) skloubí to s řežbou (jakou svět Starship Troopers nabízí) tak jsem nadmíru spokojen.... Takových příběhu by mělo být víc... ()

Lumberjack

Počítačová grafika je OK, ale přeci jenom dávám přednost klasické kreslené (ne ten japonský styl, ale třeba jako v Dead Space ). Příběh nic moc a i když tam byly virtuální kozičky, dávám průměr... ()

Durgas

Už dávno som nevidel podobný akčný animák, ale toto bolo super. Svet mi "trochu" pripomínal StarCraft aj iné hry, ale to nevadí. Kopec boja, mariňákov z gulometmi, rozstrielaných chrobákov, súbojov vesmírnych lodí. Postavy tiež neboli podané zle, (síce nevybočili z béčkovej šablóny) dostali aj celkom dosť priestoru v pokojných pasážach, len si na ne netrebalo moc zvykať. Animácie viac než obstojné. Trošku zamrzela jednoduchosť a predvídateľnosť deja. ()

LordMysti

Pro mě pecka a příjemné překvapení! Vizuál parádní, prdelky velice sexy a to hlavní - napínavá velkolepá akce neomezená fyzickými herci je prostě paráda. Do toho všeho klasický tajemný příběh, pár líbivých archetypů postav a hromada brouků. Jako čtenář knižní předlohy strašně moc oceňuji to, že oproti hraným filmů je zde mnohem více kladen důraz na bojové obleky pěchoty což je prostě pecka! ()

Likan7

Nelíbí se mi když si ze mě scénárista dělá blbečka. Jasně, Hvězdná pěchota je sarkastická, často sebeparodující satira, ale stále by to mělo fungovat tak, aby divák neomdléval z toho, co se na obrazovce děje. Země je několik let ve válce, brouci prorazí obranu Země, která spočívá v jedné základně a asi třech lodích, spadnou někam za město a místo toho, aby si lidstvo vzalo plácačku a rozmázlo brouky jako mouchu (vždyť obrana Země bylo to nejdůležitější, ne?), tak tam pošlou jen 4 atomovky, které ta supersilná, napůlzbořená loď zničí jako nic. A lidi jen čučí a čekají, až je Johnny Rico, který vypadá ,že zabíjí brouky každý den před snídaní, zachrání. Akce je solidní, všechno ostatní ale bolelo. Esence života, o 11 let starší film, má srovnatelnou animaci. ()

Doomer

Pěkný animák, sice tai-či udělali nějaké silné - na to že je naprosto na nic ale jinak pěkný animák navazující na předchozí díly více než solidně a akčně. Nemůžu se dočkat až takovéto pěkné animáky nahradí tu holywoodskou bandu komediantů. ()

CRYPT

Jsem mile překvapen, očekával jsem od toho méně, dostal jsem více, je škoda že ten příběh byl lehce předvídatelný a věřím , že by ze story šlo vymáčknout ještě více. Spíše by mi sedělo, kdyby se to táhlo ve stylu Dead Space. Potěšilo mne i pěkné grafické zpracování, dokonce i ženy vypadaly jako ženy :-) Btw akorát nějak nedokážu pochopit společné skříňky žen a mužů a pak to jejích š*kání, nemyslím si že by toto skutečné vojsko trpělo. Hudební doprovod byl fainový a celkově nenudil jsem se. ()

konysua

První díl je pro mne modla, kterou se snaží sesadit z trůnu jedno horší pokračování než to předchozí. Změna na animovaný film dopomohla k víc komiksové stylizaci, která dává vojákům nereálně gigantické brnění připomínající Warhammer. Tak či tak, když se k někomu dostane brouk na kolizní vzdálenost, brnění je k ničemu. Čekal bych už nějakou inovaci v palebné síle, nekonečné střílení 10 vojáků do dvou brouků je nudné a někdy až směšné. Animací ztrácí postavy veškerý charakter, zkrátka to není Pixar.. Děj se nijak nesnaží o něco nového a opět tu máme hromadu brouků a velký mozek, akorát kulisy jsou trochu jiné. 4/10 ()

Vykuk

Překvapení a příjemné! Trochu škoda, že šlo zrovna o hvězdnou pěchotu, tomu jsem nikdy nepřišel na chuť, ikdyž jednička byla celkem fajn. Začátek trochu nudil, ovšem trochu to vylepšila lehká erotika:) Pak se to solidně rozjelo a skvěle vygradovalo (třeba to brát jako pohádku se spoustou nesmysů, ale hezky zpracovanou). Vizuálně skvělá práce. Akční scény mohli být propracovanější (ne jen postávající mariňáci, neustále kropící na haldu brouků), ale i tak na ně byl dobrý pohled:) Některé postavy nemuseli zaklepat bačkorama, ale zas by to nemělo ty grády. Celkově to bylo sice spíš jako doprovodný film k nějaké hře, ale bavil jsem se a místy dost dobře, takže 4 hvězdičky s klidem. ()

stephano

Kapitán je Metal Gear Solid :-) spíš to připomíná Warhammer 3000 nez starship troopers ale je to zabava. Animace je super možná by to chtělo vymakat ty lidi ale jinak pěkný. Jinak ty samopaly s nekonečnem naboju proti broukům sem nikdy nechápal když se daj zabít o trošku větším kalibrem prakticky jednou ranou :-) ()