Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů (TV Prima)

Huguette

Člověk ani nemusí milovat auta, aby se u tohoto pořadu královsky bavil. Má to náboj, nápad a "jede" to. Občas se nestačím divit, co ti draci vymysleli. A ty komentáře!!! A líbí se mi i vhodná forma dabingu. ()

char_t

To by jeden neřekl, jak se dá informativní motoristický pořad spojit s pořádnou show! Sice je trochu škoda, že začíná převládat právě show a informace ubývají, ale když ono je to pořád tak zábavné... ()

S.Dedalus

Jen škoda častého prvoplánovitého patriotismu, který se rozmohl v posledních sériích. Jinak je Top Gear mým pravidelným ranním zábavným společníkem, přestože se jinak o auta vůbec nezajímám. ()

longercz

Malí kluci dostali autíčka a hrajou si s nima na hřišti. Až na to, že místo autíček dostali Ferrari 458 a místo hřiště Nürburgring. Super srandovní, na druhou stranu, ale taky superdrahá záležitost... ()

dandy11

Hlášky Jamese Maye jsou prostě nejlepší. A Jeremmyho názory taktéž. A o vtipech na zuby Richarda Hammonda ani nemluvě. Prostě nejlepší pořad o autech. Autosalon nebo TG USA, Fifthgear=PÍČOVINY ()

Miany

Bez Britů by to nebylo tak dobré. Pro toto tvrzení mám podklad! Podívejte se na americkou verzi ;-) Mimo jiné se na pořady o automobilech nějak nedívám, ale tohle... tohle je podívaná + auta a jiné dopravní a nedopravní prostředky. Trojce je vybírána snad tak, jako by byla už předurčena, protože k sobě nekompromisně padne. Díky za to, že se to dostalo i na naše kanály. Auta jsem začala možná milovat víc... ()

BC

Auta jsou pro mě vším. Celou patnáctou sérii jsem shlédl během jednoho jediného dne, šestnáctou vždycky v pondělí, poté, co byl vysílán nový díl a hořím nedočkavostí na červen, kdy se má začít vysílat řada sedmnáctá. Miluju Clarksonovy kecy, miluju větu "How hard could it be?" a co miluju nejvíc, to jsou jejich výlety, třeba přes Vietnam na fichtlech, přes Amazonský prales k Tichému oceánu, přes Botswanu v autech s pohonem jedné nápravy nebo na severní pól (jo, autem). 6* ()

Ceberus

Autům příliš neholduji, byť mi řidičský průkaz nechybí. I když mě tedy nechávají novinky ze světa automobilismu chladnější než ostatní příslušníky stejného pohlaví, nutno uznat, že autoři Top Gearu odvádějí svou práci velmi kvalitně a ukazují, že i recenze na auta mohou být podávána velmi zajímavě a netradičně. ()

Brinkley

Ne, že bych zrovna TopGear v TV vyhledávala, nicméně, když se triu Clarkson-Hammond-May povede zabavit mě u tématu, které je mi jinak zcela ukradený, pak určitě dělají svou práci víc než dobře. Už se sice opakuji, ale není nad anglický humor. ()

Rawar

Co povědět :-) Miluji auta, rychlé, silné, malé, velké, hranaté, oblé, vysoké, nízké, japonské, anglické, německé, americké prostě všechny možné značky, druhy a odrůdy :-) Miluji anglický humor. A naprosto žeru ústřední trojku, Jeremy, Richard a James :-) Seriál evokuje nejen vůni benzínu a spálených gum, ale taky je plný neuvěřitelně praštěných nápadů, skvělých výmyslů a legračních momentů a takřka u každého konstatování jednoho z moderátorů se musíte smát. Navíc se dozvíte spoustu zajímavých faktů ze světa motorů ať jste jezdec rallye, nadšenec, řidič, neřidič nebo laik. Prostě se budete bavit ()