Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. Vizuálně působivé představení vozů je doprovázeno odlehčeným komentářem, který zaujme nejen technické nadšence. Závod auta s rychlovlakem, fotbal s auty a mnoho dalších šílených nápadů. A k tomu všemu nesourodá, a zároveň skvěle se doplňující trojice vtipných moderátorů (TV Prima)

TomX2

Pravdupovediac, top gearu som sa vždycky vyhýbal, aj keď to sledovali všetci okolo mňa a keď som videl nejaký diel, tak aj to len náhodne. No musím povedať, že je to zaujímavé, zábavné a tí, čo majú radi autá sa naučia niečo nové. Je to fajn, no sám od seba by som si to nepustil. ()

ArsenalEagle

Kam se na tohle hraba AUTOSALON :) Suprčuprnejlepší a nejúžasnější moderátoři, kteří se se svým humorem navzájem výborně doplňují. Někdy se mi stane, že se nezasměju ani výborné komedie, ale abych se smíchy nezkácel na zem u TOP GEARU? To ne :D Naschvály, humor a především ,,auta za rozumnou cenu" a super auta tu nechybí.. (kde ty penízky BBC bere?) Když pořad o autech, tak tenhle! 95% ()

javak810i

Jak bych to řekl... Nadupané káry mám rád, ale nebavily mě pořady o automobilech. Tedy až do Top Gear... Narozdíl od třeba takového autosalonu se zde soustředí téměř výhradně na drahé, nablýskané sporťáky a moderátoři nejsou nudní. U moderátorů bych se chtěl pozastavit, protože podle mě tvoří minimálně polovinu úspěchu tohoto seriálu. Trojce Jezza, Hamster a cpt. Slow je prostě skvělá. Nejen díky svému anglickému humoru, ale i díky tomu, jak si dokáží dělat srandu jeden z druhého a sami ze sebe. Sledování tohoto seriálu se tak stává zábavnou podívanou. Zapomenout nesmím ani na různé úkoly a mise po celém světě, za což vděčí velkému rozpočtu, který je opravdu vidět. 5* ()

ivishka

Ač nejsem zrovna moto fanoušek, tak mám velkou slabost pro porci britského humoru, který potřebuji včas a v přijatelné dávce dodávat. V tomto pořadu, který nemá nouzi o všelijaké srandičky a sem tam i nějakou tu moto zajímavost - je snad všechno. Tři kolegové, dá se říct, že přátelé dělají něco, co je baví a díky těm penězům, které vydělávají se vrhnou i na neskromné nápady jako jsou lokomotivy vyrobené z aut, nebo auta v životní velikosti na ovládání. Nemám sice za sebou všechny díly, ale viděla jsem jich spoustu na to, abych si Top Gear dovolila pasovat na jednu z mých oblíbených kratochvílí :-). ()

italka63

Jak můžu, sleduju. Nadupaná auta, to taky můžu. A nedejbože když tam brázdí Lambo, no ólalá, kupa humoru k tomu, co si přát víc. ()

Petroff

Britskej humor, jo? Há, há, há... Há, há, há říkaj lidi, co nemaj smysl pro humor, jelikož je nenapadne žádná vtipná odpověď. Há, há, háá. Clarkson a spol. jsou až bolestivě nezábavní a celej ten pořad je neuvěřitelně nudnej. Nazdar! Vážně bych rád, aby mi někdo ukázal jednu jedinou opravdu vtipnou scénu. ()

Nach

Zábavný pořad s velkým Z. Tématiku aut moc nemusím, ale tato metoda podání mě tak potěšila, že nic jiného, než za plný počet to nebude. Jednoduše skvělé, hlavně co se dobrodružně-zábavné stránky týká. Nemám žádná negativa. 85% ()

Attta

Éra Clarksona, Hammonda a Maye je obdivuhodný kus pořadu převyšující všechny motoristické pořady na celém světě a to včetně Top Gearu USA nebo Australia či dokonce nové podoby Top Gearu. ()

Daji

Vskutku královská podívaná.. a to doslova. Kam se hrabe náš Autosalon.. Neuvěřitelní týpci provádějí s auty takové psí kusy, že se nejde odtrhnout. Jen tak dál! ()

bukowski83

Na to že se v autech nevyznám, neřídím a nepoznám podle vzhledu o jakou značku jde, mě tenhle pořad baví, což je podle mě úspěch. ()

dubinak

Tohle je fakt totální psina. I přes to, že jsem holka a k autům mám absolutně neutrální vztah, sleduji tento pořad kvůli té nesmírné dávce britského humoru v podání dokonale sehrané trojky. V žádném díle není nouze o zábavu a originální nápady. Taky mě vždycky těší výběr hostů ve studiu. Top Gear tedy vážně není jen pro pány. Naláká už jen to, že zdejší parta zkouší hrát s auty rugby a to se jen tak nevidí. ()

animaxis

Totálně nejšílenější parta v televizi.Přesně podle mého gusta.Díly,kdy se vydávají na výpravy do jiných států jsou nejvtipnější.Doopravdy lepší TV pořad pro mě není. ()