Uběhly dva roky od posledního flámu v Bangkoku. Phil, Stu a Doug žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem a rejstřík vymazán. Jediný nespokojený člen party je Alan, který stále postrádá smysl života. Před půl rokem přestal brát předepsané léky a jeho chování nabírá čím dál obludnějších asociálních rysů, které postupně vedou k infarktu a smrti jeho otce. Po pohřbu ho trojice přátel přemluví k pobytu v léčebně. Cestou jsou ale přepadeni mafiány, jejichž šéf si nechá Douga jako rukojmí a ostatním dá časové ultimátum. Musí najít a chytit jejich starého známého Leslieho Chowa, který uprchl z thajského vězení a ukradl 21 milionů dolarů ve zlatě. Podaří se jim ho vystopovat a vrátit ukradené peníze, nebo se to opět nějak zvrtne? (TV Nova)

TOMASINI

Ach jo. Pařba ve Vegas za 4*, Bangkok za 3* a teď 2*. I když se moc hluchých míst ve filmu nenachází, už je celkový koncept značně vyčpělý. Kdo viděl díly pěkně po sobě, ten to cítí o to intenzivněji. Naopak - dokážu si představit lepší hodnocení, pokud vidíte pouze trojku. ()

CrashHP

Do tretice všetko dobré. A to sa podarilo. Staré známe tváre, ktoré sa nevedia zbaviť smoly z večierkov. Skvele naservírovaný príbeh, ktorý baví počas celých 100 minút. Parádna akčne komediálna verzia, ako sme už u týchto filmov zvyknutí. ()

JerryPilsen

Povedené zakončení série,kterému chybělo jenvíce humoru.akce bylo až přespříliš,ale vše zachraňoval zběsilý Číňan. ()

HFCJ

Pár dobrých nápadov sa tu nájde,celkovo ale ide o bezkrvné nič, v ktorom sa strácajú Phil,Stu aj pohodovosť z jedničky. ()

VoiDson

Jednou mi někdo řekl, že tenhle díl je nejlepší z celé série a jelikož jsem neviděl ani dva přešlé, tak jsem to vzal hezky od začátku, aby mi případně v tomto díle něco neuniklo a já nebyl ztracený. Nebudu sem psát komentář k předchozím dílů, protože ten si můžete přečíst u daného dílů. Když už jsem tedy dokoukal tenhle díl, tak jsem s dotyčnou osobou nemohl souhlasit a musel jsem připustit, že tohle byl nejhorší díl. Nebýt Leslieho Chowoa, tak by to ani Alan nezachránil. Celkově vzato nemohu říct, že jsem se nebavil a trochu jsem byl rád, že mi to už nepřipomínalo film Hele, vole, kde mám káru. ()

She_grumpkin

První dva filmy jsem si užila, Pařba ve Vegas je jedna z mých nej komedií, nicméně pařba na třetí bylo zklamání - bez děje, bez vtipu, spíš mi to přišlo místama smutné než vtipné. Nuda od začátku až do konce. ()

Edwin44

Říkal jsem si, že tentokrát to za 5* nejspíš nebude, ale naštěstí jsem se zmýlil. Rozjezd sice pomalejší, v tomto díle chybí ono probuzení po propařené noci, ale nijak to neubírá na tempu. Chow je fakt hovado, Alan blázen, Phil - ten co všechno oddře a Stu je ten slušňák. Takové uzavření trilogie se mi líbilo záverečné flashbacky z předchozích dílů byly fajn, ale nejvíc mě rozsekala ta po titulková scéna, s kozatým Stuem!!!! Už jen za tohle musím dát plnej počet. Díky Todde Phillipsi za skvělou komediální trilogii. Doufám že brzo natočí něco podobně ujetýho, laťka je nasazená hodně vysoko. ()

TeeToTaller

Diametrálně odlišné od předchozích 2 dílů, které se mi popravdě líbily o trošičku víc. Přesto na výsost důstojné pokračování série s parádním Chowem a Alanem, jež mi znovu spolehlivě pozvedla náladu. "I can't be your hero anymore." :) ()

Montana66

Potřetí a dost. Koncept celé série se v posledním pokračování změnil. Již se nezachraňuje zpackaná svatba, ale hledá se starý známý Chow, kterému se podařilo uniknout z vězení v Bangkoku. A tak vlčí smečce nezbývá než se vydat do Mexika a na stará známá místa, aby zachránila Douga, kterému hrozí smrtelné nebezpečí. Opět se většina vtipných situací točí kolem Alana, který nevypadá, že by někdy dospěl. Avšak humoru ubylo a spíše než o zábavnou jízdu se jedná o morální cestu k sebepoznání a prohloubení přátelství. Série se uzavřela víceméně důstojně, ohraný koncept byl trochu pozměněn, ale to je tak asi všechno, další bláznivou jízdu nečekejte. Předchozí dva díly byly rozhodně ulítlejší a napínavější než poslední Phillipsův zářez Za zmínku stojí remix písně Johnnyho Cashe Hurt, který zazní na konci celého snímku a postava Marshalla v podání nestárnoucího Goodmana. ()

MOVIE_MAN

(Asi) záver trilógie, pevne tomu verím. Badateľná zmena prístupu k filmu, diametrálne odlišný humor, ktorý sa zmohol u mňa len nato aby sa vedel ako tak niekde udržať. Cením si zopár vtipných momentov, cca dva naozaj vtipné a solídne fallbacky do minulých častí a originálne momenty. Nabudúce ale...zvýšenie kvality, lepšie zavŕšenie trilógie, pokračovanie v štýle crazy humoru z prvej časti, väčšia uvoľnenosť charakterov a dialógov. P.S. v tejto časti to malo všetko tak pekne "vybuchnúť" ako sa patrí. ()

pravda1

Najhoršia časť.Úplná nuda na jednotku a popr.dvojku sa to absolútne nechytá.....Unudene som to dopozeral do konca a myslel som si aká je to sračka ale potom sa objavila scénka medzi titulkami kde Ed Helms pobehoval s poriadnymi kozami a zase okno ako sviňa tak na tejto scénke som sa pobavil hádam viac ako na celom filme.......takto to malo vyzerať a nie tá nuda ktorá ma ubíjala počas filmu.............slabééééé ()

andy60

Úvodní scéna s žirafou byla dost laciná, ale pak se to celkem rozjelo a já se bavil. První dva díly jsem zatím neviděl, ale u tohoto nuda nehrozila. Noční Vegas vypadalo skvěle, bodovala i scéna s Číňanem, jak přesřihuje dráty poplašného zařízení. ()

Danie

Videné v kine a je jasné, že jednotke sa to nevyrovnáva. Humor tu klesá a opakuje sa to už o tretíkrát, čím sa stráca vtip. Ale aj napriek veľa výhradám sme sa v kine zabávali. ()

sedlis

Dobre, bohuzel se potvrdily recenze a posledni dil je neslabsim z celkem zabavne trilogie. Tak nejak mi to prislo krecovite, snaha nalejt lidem z lahve vino, ktere uz nekdo pred tim vypil..neni to sice uplne tragedie, celkem jsem se bavil, ale po extra bravurnim prvnim dile a dobrem druhem je toto pro mne rozmazleneho a namlsaneho prvnimi dvema dily o dost horsi. Horsi tri hvezdy. ()

Rammos

Zabiják celé "trilogie" pokud beru v úvahu styl označení v AJ. Možná je to tím, že film je koncipován jinak než předchozí dva díly. Film má dost předvidatelný děj. Co se týče herců, tak zde mi připadá že nejvíce přehrává Jeong, přestože ho mám velice v oblibě, zde mi jeho výkon nejde moc po srsti. Jedna hvězda za pár vtípků, které občas zafungovaly. ()

petangola

Už to nebylo takové, jako poprvé v před těmi čtyřmi lety (opravdu jsem viděl Part III až teď), ale jako taková dohra dvou předchozích dílů fajn. Skvělej joke na začátku na pohřbu a skvělý završení všeho v bonusu mezi titulkami. Abych to zhrnul, pokud jste viděli předchozí díly, koukněte i na tento, pokud ne, bude vám to připadat jako béčková komedie. ()

Levacz

Po prvním skvělém, a druhém úžasném filmu, jsem čekal trochu víc. Třetí díl sázel jen na pár scén, ze kterých musím vyzvednout hlavně tu s žirafou. Jinak ale nic moc. Co mě na tomto filmu zklamalo nejvíce, že nebyla žádná opíječka, jako při minulých dílech. Nechápu proč se film jmenuje Hangout, když tam žádný není. Pár dobrých scén filmu zachranuje alespon od úplného propadáku. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni