Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Hapretor

Největší klad týhle pro mě velmi nevtipné srágory je Salma a Maria ... dvě kočky k pohledání ... díky nim jsem to dokoukal zoufale čekajíc, že mě aspoň nějaký pár vteřinový úsek rozesměje ... tak či tak nechápu, proč se objevily v takové patlanině pro "retardované" ... jsou vyšší herecká liga ... Sandler je tady odpad ... já od něj neviděl snad jedinou vážnou kvalitně zahranou roli ... ??? ... !!! ()

goni

Prva polka sa javi ako klasicka otrepana americka komedia, ktora sa vsak da s prizmurenim jedneho oka pozriet. Ale potom sa to zvrhne na splet trapnych a nepochopitelnych scenok, pri ktorych som nevychadzal z uzasu nad trapnostou, ktora mala stupnujuci charakter. Jednotka tiez nebola bohvieco, ale ta dvojka je horsia ako zla [79/2013]. ()

PEZ

Foooha, radsej druhy diel nemali tocit. Jednotka mala aspon nejake spojitko (vylet na chatu), dvojka uz je len nesuvisla znozka nezmyselnych scen, ktore su viac trapne ako vtipne. Obcas sa nejaky vtip vydari, ale inak je to zlatanina ako remen. Opat to s prehladom trochu zachranuje cameo Steve Buscemiho. Celkovo velke sklamanie. ()

Torgal

Tento film je strašná debilita, v tomto prípade to výnimočne nemyslím ako urážku. Nie je tu ŽIADNY dej, k ničomu to nesmeruje, je to len sled hrubozrnného sandlerovského humoru bez hlbšieho (čo hlbšieho, žiadneho) zmyslu. A hoci Sandler nezadržateľne starne a uchyľuje sa k čoraz nechutnejším veciam (fekálneho humoru je tu naozaj požehnane), stále to na mňa funguje. Smial som sa ako už dávno nie, hoci to bola veľmi guilty zábava len o kúsok slabšia ako pri jednotke. 5+/10 ()

Dm1tr1j

Viac som sa na komédii nenasmial už dávno. Výborné detinské správanie, mnoho failov smiešne hlody. Príbeh nestojí za reč, je to stále tá istá sentimentálnosť. A ten z twilightu tam nemal čo robiť... ()

Lucas87

Velice průměrná komedie, které dávám pouze tři hvězdy, protože mě nadchly některé scény jako ta s pneumatikou, s tím strojem na zmrzlinu, skok Kevina Jamese do vody a také s tím sobem (i když ta byla jak směšná tak i trapná). ()

beckham-

Snesitelná komedie u které se celkem pobavíte, rozhodně nebudete čurat smíchy, ale usnout u ní by se Vám taky nemělo stát. ()

Hpatrik

Sem tam se člověk i zasměje, ale většina gagů a vtipů je trapná a odporná, a scénář asi napsali za jeden večer v silném alkoholovém opojení, protože to dost často postrádá logiku. Nebýt toho hereckého obsazení, a božího Steva Buscemiho, hodnocení by bylo mnohem horší. ()

vojan9

Nato, že film postrádá jakýkoliv příběh a využívá pouze svého předchůdce, stále jsem se u filmu bavil. Nečekejte chytrý humor nebo dobrý scénář, pouze jednoduchý humor. Ale film stále stojí za shlédnutí. ()

palmrus

Hodně ulítlá komedie, rozhodně lepčí než první díl. Super výkon i od Šakíla Ounýla, a spoustu dalších hereckých es (Steve Buscemi) ne steroidní Stone Cold Steve Austin. Prostě jasných 5*. ()

Alpachino

Další Sandlerovka jsem si říkal, to bude určo super rodiná zábava, první díl byl docela fajn. Jenže opak je pravdou. Film je naprosto nekoukatelný a za postavy je trapně i mě jak jsou nezábavní. Nejhorší film se Sandlerem co jsem kdy viděl. 10% ()

HenryIvan

Kašľať na vás všetkých, mne sa to páčilo a vždy sa na Sandlerovej partii úplne zabavím. Videl druhý krát a rovnaká zábava. Nie je čo vytknúť!! ()

geek.ondra

Jo první Machři to byla věc. Sandler konečně umlčel většinu kritiků kteří ho každý rok odsoudí ke Zlatým Malinám a natočil svou nejlepší komedii. No ale podruhé už to nevyšlo. Machři 2 nemají kromě stále sympatického hereckého týmu a pár snesitelným momentům absolutně co nabídnout. Zbytečný průser. 4/10 ()