Machři 2

• USA Grown Ups 2 (více)

Mrkvič

Sám bych to v životě nedokoukal. Sice by mi scházela každá scéna se Salmou a potom třeba scéna s kozatou učitelkou, ale vše je jen o těch babách, protože i vtipy okolo toho byly děsně trapný. Občas jsem se zasmál, protože některé situace se povedly. Nějaké ty sexuální narážky také ještě ušly, ale jinak je to fakt děs. Tak polovina scén je ve filmu absolutně zbytečná. Ještě horší ale je, že nejsou ani vtipné. Přijde mi to jako takový pokus o semletí posledních prciček a jejich třídního srazu, ale tohle je teda hodně, hodně mco slaboučký odvárek. ()

ecceHOMMO

Ejha...ešte horšie než jednotka...zopár podarených vtípkov sa tu síce nájde, ale z celkového hľadiska je to nesmierna hovadina. */** ()

ivan_drago

Naprosto stupidní záležitost, která ale nechala právě ten stupidní polo úsměv i na mém ošlehaném ksichtě... Nějakým zázrakem se totiž té partičce okolo Sandlera podařilo vyvážit absolutní neadekvátnost a jednoduchost veškerého dění, naivitu a prvoplánovost všech gagů i neexistující scénář.... Samozřejmě nás film, jako správná americká komedie, upozorní na všechny správné rodinné hodnoty... A potěší několik minirolí pro profláklé obličeje... napsal bych ksicty, nebo dokonce xichty, ale už tu to slovo jednou mám, tak abych se neopakoval... mám tu sice několikrát i slovo stupidní, ale to podle mě nevadí, neboť jsem tím chtěl vyjádřit, že je to stupidní... aha... ()

Johnny.ARN

Pobavil som sa. Vtípky a situácie, vodič autobusu v prvej polovici úplne TOP. Hayek zase potešila, Lautner ukázal niečo zo svojho bojového umenia. Inak to netreba brať vážne. Ústredná štvorka to ťahá, vypomáhajú jej vedľajšie postavy, náhody a udalosti, ktoré by sa inak nestali. A úvodná scéna bola geniálna. Malo to nedostatky, ale na pobavenie stačilo. 3 z 5 ()

Jizni Tlapa

Machři jsou mixem naprosto trapných a protichůdně povedených momentů. Jsou výjimečným důkazem, že dvojka může předčít nudně odfláknutou jedničku. Stejně tak tu proti sobě stojí trapně jednotvárný Sandler a šmrncovní Salma, na kterou se, stejně jak v jedničce, dobře dívá. Pevně doufám,že na trojku už nedojde a ja mohu uzavřit namachrovaně skromný komentář Machrů s doporučením: "přeskočte jedničku a dejte si rovnou dvojku" ()

Lachtaan

Jedna z mála prachobyčejných amerických komedií, u kterých bych ten třetí díl uvítal i teď, léta po zhlédnutí dílů původních a roky od dob, kdy mě tyhle filmy ještě vůbec lákaly. ()

LUKICKK

Umrdávám se tu u toho v noci po tom co jsem měl pocit, že někoho přizabiju během hraní lolka, ideální situace. ()

elanius

(133/2013) / No asi už aj ja som docela osprostený, pretože to podľa mňa bola docela funny komédia. Aj keď stále som mal divný pocit, že sa mi tie vyslovene priblblé a občas veru aj trápne fóriky vlastne páčia. Asi veľmi záleží na nálade v ktorej si človek Grown Ups 2 (prvý diel som videl ale absolútne netuším o čom bol). Chápem aj dobré aj odpadové hodnotenia. Za mňa 6/10. ()

ywo666

Total špatné. Jednička bola príjemná a vtipná komédia. Tu nefunguje nič. Tayler Lautner očividne zhodil aj svalovú aj šedú hmotu. Stará parta už nefunguje tak ako predtým. Deti sú totálne otravné, zbytočné nepríjemné. Chýba Rob Schneider. Trochu pobavil Austin a Buscemi. Naopak Sandler je úplne katastrofálny. Salma je stále hot, ale ten jej silený prízvuk ma tiež sral. Pár vtipov tam je. Ale sú zavalené v kope tuposti. A príbeh je totálne nezmyselný. Klišé jedno na druhom. Ešte aj tie dve hviezdy sú možno moc. 35% ()

venison

Jednička měla alespoň nějaký příběh, dvojka mi dost připomíná "Kameňák" - příběh vybudovaný na spoustě vtípků a gegů, ale v podstatě jinak dějově nezajímavé. Adama Sandlera a Kevina Jamese mám děsně ráda, ale tady ani jejich kouzlo osobnosti už nestačilo :-( Nuda a nízký humor.. ()

Pavlínka9

Ubohost, slátanina a zbytečná ztráta času...Čekala jsem aspoň zábavu jako první film, ale bohužel tohle bylo obrovské zklamání...Nikdy víc a rozhodně to nikomu ani nedoporučuji vidět. ()

uiu

Adam Sandler je tatík od rodiny a to jde vidět i na jeho filmech. Od té doby, co má sám manželku a děti, natáčí i filmy o tom, jaké to je být manželem s dětmi. Pokud se vám líbila jednička, tak se vám jistě bude líbit i dvojka. Já si dokonce dvojku užila o něco víc než jedničku, ale je to jen díky tomu, že film je spíš mířen na tu mou generaci (a tu starší), kdy už v podstatě všichni kolem mě mají děti, jsou vdaní a ženatí, pracují a jaksi už nejsme ti bláznivý puberťáci, ale blázniví dospělí. Tudíž mi je jasné, že lidé 30 mínus nebo cca 50 plus tento film nijak nezaujme. (opravdu přehlížím ubohý humor o prdění, zvracení nebo čůrání, protože jinak je to strašně fajn film) ()

VasaX

Vzhledem k tomu, že první díl laťku v podstatě vůbec nenasadil, čekal jsem peklo. Výsledek mě proto naopak příjemně překvapil. Samozřejmě se ale bavíme o specifické škále, takže to není moc kompliment. Ale jako jo - sešli se kámoši, dělalí během dne kraviny a u toho je sledovala kamera. Nick Swardson je ještě ujetější než minule, humor se drží trochu více na uzdě decentnosti, takže se to dá zařadit do série rodinných oddechovek. Ale nic jiného od toho prosím nečekejte. ()

jujec

Asi mi zamrzla puberta, ale mně se film líbil. Je to kravina, laciné fóry hodné dospívajících, ale film pobaví, i když hodně lacino. Scéna s automatem na zmrzlinu je prostě super, i když jde o velmi, velmi nízkou zábavu. Ale úkolem filmů přece není jen vzdělávat.... ()

Sany33

Kvalitná komédia s kvalitnými komediálnymi hercami, ktorá to ale bohužiaľ vo viacerých okamihoch trocha prepískla. Postavy dobre známe už z prvého dielu majú každá svoj zaujímavý životný príbeh na ktorý sa nadväzuje aj v tejto časti. Boli momenty kedy som sa nevedel prestať smiať a tie momenty vážne prevažovali v celom filme. Jediný minús teda vidím vážne iba v dosť prepísknutom humore napríklad všadeštiaci jeleň alebo grcajúca pneumatika a tie gay scény každú druhú minútu tiež neboli moc vtipné, skôr nechutné. Na druhej strane sa mi páčila scéna s baletom a tiež aerobik (chlapi pochopia prečo) :-). Ide v podstate o priemernú komédiu, ktorú zrazil na kolená absolútne nevhodný humor alebo skôr by som povedal nevhodné scény, ktoré sa vo filme nemuseli vôbec nachádzať. Za mňa teda 53%... nech nežerem .-) ()

zdenny

Velice jsem se "dvojky" bál a ... oprávněně. Po velmi zdařilé "jedničce" je třeba ze stejného názvu vytřískat další prachy. Jenže jsme svědky trapných situací, ubohých vtipů a celkově karikatury prvního filmu. ()