Ten třetí

• Velká Británie Third Person (více)

Film scenáristy a režiséra Paula Haggise vypráví tři příběhy o lásce, vášni, důvěře a zradě propletené v mnohovrstevnaté dějové linii, která připomíná autorův oscarový snímek Crash. Příběhy se odehrávají v New Yorku, Paříži a Římě. Tři páry, které spolu zdánlivě nemají nic společného, vzájemně pojí hluboké vazby - milenci a odcizení manželé, ztracené a nalezené děti. Hvězdně obsazený snímek Ten třetí, v němž se představí oceňovaní herci Liam Neeson, Adrien Brody, James Franco, Olivia Wildeová, Mila Kunisová, Kim Basingerová a Maria Bello, je víc než jen sbírkou milostných příběhů... Je to záhada, tajenka, v níž se pravda dostává na povrch v záblescích, vodítka jsou postřehnutelná jen koutkem oka - a nic není takové, jaké se zdá. (Cinemax)

Monditrade

Liam jako milenec je fakt sranda.... místo buchny psací stroj a místo gangu Olivia Wilde, která je velkým soustem. A vlastně celý film zachrání od směru nikam. Též opepří o svou krásnou postavu.... Trochu netradiční konec. Celkově zdařilé, jen tomu chybí trochu více sex-apelu..... ()

kvete.i.vadn

NÁDHERA, NÁDHERA, NÁDHERA!!!! Jeden z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděla, a že jsem jich viděla strašně moc. Naprosto perfektní, dojemné, překvapivé, příjemné....všichni herci super, nic mi nekazilo dojmy z filmu...Zvláštní, kvalitní závěr, aspon dle mého názoru...Přirovnala bych to k filmům "Noc plná zázraků", "Láska nebeská"...Ale pro mě stokrát lepší než druhé jmenované...Budu všem doporučovat :-) ()

gael83

Špatný scénář i tempo, bez gradace a s áčkovým obsazením, prostě ani tolik hvězd neudělá dobrý film, škoda! ()

smartynaf

"Koukej". Nebylo to špatný. Jen myslím že Mila Hellowisconsin Kunis, prostě neumí hrát. A to mi tam vadilo. A pak mi tam teda vadilo ještě víc věcí, ale celkově nadprůměrné koukání. ()

Pythonator

Trapná artovina se skvělými herci. Závěr měl být asi šokující a měl odhalit něco strhujícího, ale já na to jen zíral a kroutil hlavou, že horší už to být nemohlo. Bylo to ubohé a očekávané, taky těžko pochopitelné, i když na tom ani není co chápat, protože v tom netřeba hledat nic geniálního: tvůrci si asi mysleli, že to bude dobrý závěr, ale Shyamalan to není ani náhodou. Jediná opravdu vtipná a nezapomenutelná scéna pro mě byla ta s nahatou Olivií na hotelové chodbě - ta si zaslouží pět hvězdiček. No a jelikož je film jen přeceňovaný odpad, tak to vytáhnu maximálně na dvě hvězdičky - za každé perfektní ňadro Olivie jednu. ()

Sole

Rádoby hluboký film s pointou, z něhož se po dvou hodinách neskutečně rozplizlé nudy stává neuvěřitelně plochý film bez pointy ... I když v průběhu snímku zjišťujete, co tím chtěl básník vlastně asi tak říct, závěrečným "rozuzlením" se dostanete k tomu, že vlastně nic, jen si chtěl s divákem pohrát na reálnost a nereálnost vyobrazených postav a je na vás, zda-li to pochopíte. Pokud ne, chyba ovšem rozhodně není na vaší straně... ()

Edwin44

Konečná pointa pro mě byla dost překvapivá, za to rozhodně palec nahoru, to jsem vážně nečekal. Bohužel však než se k té pointě člověk dostane musí si vytrpět 2 hodiny nudy, zamilovanejch blbin a romantickejch činů. Kdyby tam nehrali tak pěkný herečky tak bych to do toho konce snad ani nevydržel, zkrátit to o pul hodiny a mohlo to bejt i na 4. ()

Honzyg

Fantazii Haggise bych chtěl mít. Vymyslet takový spletenec, to už značí jisté schopnosti. Lépe ho ale vždy chápe ten, kdo ho vymyslel, než ten, kdo jej jen pozoruje. Kdybych za to dal 180 korun v kině, měl bych vztek a zároveň chuť vypláznout tu nekřesťanskou cenu hned ještě jedou pro tu naději, že to napodruhé pochopím a ty dvě hodiny mého života (vlastně pak už čtyři) najednou dostanou smysl. Divákovi u počítače stačí pročíst pár textů na webu, proklikat se filmem letem světem ještě jednou a hned má o něco větší prožitek. Ale jsem toho názoru, že to šlo naservírovat o ždibec srozumitelněji a divácký ohlas by byl větší. Když k tomu připočtu chvílemi solidní zaměnitelnost tváří Kim Basinger a Marie Bello, je dílo pomatení dokonáno. Diváku utop se ve svých otaznících. (Jediné, co je na první zhlédnutí zřejmé, je urputný product placement Applu.) Co naplat že herecké provedení je pohlcující, střih propracovaný, hudba perfektně atmosféru navozující. Přeci jen pro 5 hvězd musím ten dojem, že tomu aspoň zhruba rozumím, mít na první dobrou. ()

mad.dog

Tak tohle byla síla. Celý film jsem si myslel, co se z toho vyvine a najednou přijde konec a já si řikám, že jsem vlastně celý film nepochopil, tak si to posunu o půl hodiny nazpátek a kouknu se znovu. A pak mi to docvaklo. Vynikající herci, opravdu originální scénář, dobrá muzika, která skvěle dokresluje děj, kamera taky supr a vlastně s ničím nemám problém. Tohle byl můj první Haggis na režisérský židli a myslím, že zdaleka ne poslední. ()

martinius27

Perfektny pribeh a postupne vsetko do seba zapada az pride vyvrcholenie filmu ktore by asi nik necakal, proste parada. Mna to chytilo od zaciatku, fajn pribeh, dobre tempo, fajn herci, fajn hudba, cele je to taka fajnovka. Mozem len a len odporucit vsetkym, ktori na dobry film nepotrebuju striekanie krvi, zbrane alebo teenegerov co nas vsetkych zachranuju. ()

JerryPilsen

Zdánlivě překombinovaný příběh s ohromným počtem postav.Nepřetržité skákání v lokacích nutí diváka k nejvyšší pozornosti.Liam v konečně jiné roli,kterému zdatně sekundují další výteční herci a někteří i v malých rolích.Během příběhu se ale postupně vytrácí švih a je vsazeno na zapeklité situace. ()

Lady_Gaga

Když už člověk (po několika pauzách) tu utahanou nudu dokouká do konce, tak nastane ještě větší zklamání. Nic zajímavého, nic překvapivého. Herci spolu vůbec nesouzní. Naprostá ztráta času. ()

Tereza11

Zas tak osudové to pro mě teda nebylo...Kvalitní herecké výkony, to se filmu nedá upřít...ale muž co dokáže cítit jen skrze postavy o kterých píše..no nevím..příběh jako takový je zajímavý ale zbytek klesl na bod mrazu žádné napětí...žádné očekávání...žádná akce.......zkrátka bílá je barva důvěry....je na vás jestli mu budete věrit nebo ne :-) Závěr mě však nadchnul... ()

KcarlosK

Tak dlouho jsem rozplétal ten uzel postav a dějových linek, až přišel konec a všechno bylo jinak. Což bych jindy kvitoval, ale tady mi to prostě nesedlo. Možná to bylo zbytečně dlouhé a celkem o ničem. Takhle mi v hlavě uvízla pouze nahá Olivia. Pokud to nebyl double. ()

nikoleta377

Začiatok filmu veľmi dobrý,niečo ako exkluzívny thriller.No vzhľadom k tomu že režisér vtiahol do filmu až 3 romantické príbehy nevedela som na ktorý sa mám najviac zamerať.Už som bola aspoň v obraze čo sa týka prvého romantického príbehu ,ale zrazu to stratilo to čaro ak režisér skočil nečakane na ďalší príbeh.Liam Neeson a Mila Kunis z nich by bola úžasná dvojka .HMM ...Fakt škoda spracovanie filmu sa mi veľmi páčilo až na tu pointu filmu. ()

splaty

Nevím, no. Na jednu stranu to bylo napínavé, ale závěr jsem nepochopila a celý obsah tím pádem šel do kytek. Jediné co mi dávalo smysl byl příběh s Milou Kunis a Jamesem Francem. ()