Dva studenti střední školy, Dean a Emma, uvízli na tropickém ostrově. Aby přežili, musí se spoléhat jeden na druhého. Zatímco poznávají sami sebe a zároveň i jeden druhého, vzplane mezi nimi láska. Dva spolužáci – premiantka Emma a flákač Dean - jedou společně s dalšími studenty lodí na školní výlet do Trinidadu. Přestože mají pramálo společného, ocitnou se oba na divoké party na palubě. Během zákroku policie přepadne Emma do moře a Dean ji přes palubu skočí zachránit. Dvojice pak na bezmotorovém člunu pádluje tak dlouho, než narazí na opuštěný ostrov. Zatímco je zoufale hledají rodiče, Emma s Deanem se ve snaze přežít spoléhají jeden na druhého. Čím více času spolu tráví, tím jsou si také bližší. Navzdory rozdílným povahám mezi nimi vzplane láska. Jak se však dny na ostrově mění v týdny a týdny v měsíce, začínají Emma s Deanem pochybovat o možné záchraně. Co když v Modré laguně zůstanou až do smrti? (HBO Europe)

Psycho.R

Vhodné pro děvčata na střední a pani v létech. S prvními dvěma filmy to nemá nic společné, ani ty nejsou skvostem, avšak síla tehdejší kinematografie se tam příjemně odráží. ()

Likan7 odpad!

Dvě totálně nesympatický paka se během školního výletu absurdně ztratí a zůstanou na opuštěným ostrově, kde jim opička krade věci. Pokud znáte ty slavné 2 díly Modré laguny, tak věřte, že ty jsou oproti týhle teen srágoře skvělý filmy. Tady je nejzajímavějším faktem příšerně špatný nasvícení před zeleným plátnem, jakože jsou ti dva někde na člunu na opuštěným moři. Herci to nejsou, a pokud jo, tak příšerní, scénář je možná obohacený o život v civilizaci, ale celý je to šíleně špatný, ale i hlavně nudný. Kdyby to bylo alespoň zábavný, ale ne. Tohle je jen blbost bez ničeho. ()

SAJA

SCIFI o tom jak byli pobertové rádi, že mají kde schuckat o 106. Pan režisér/scénárista si tu pravděpodobně zhmotnil své pubescentní (tedy aspoň doufám) sny...co a jak by dělal s krásnou spolutrosečnící. Takže byla schukacka, banán na jídlo, koupačka pod vodopádem a toto pořád dokola. Ale že by se aspoň okrajově zamyslel nad tím, že se budou taky muset snažit sehnat nějakou pořádnou obživu a trochu se chránit před okolními vlivy, to ne. Bonbónek na závěr byl, že když je po půl roce schuckaaaní zachránili, tak vypadali lépe než na začátku. No to nevymyslíš. SURVIVAL par excellence !!! Jediné pozitivum je, že aspoň objevili tu mladou herečku. Ta je very schuckable. ()

Scraffy

Jedným slovom strašné. Oceňujem nápad dať Modrú lagúnu do moderného kabátu, ale takto to fakt nefunguje. Modrá lagúna je predovšetkým o ostrove a prežívaní na ňom. Tu sa na ostrove zdržujeme len chvíľku a aj to len veľmi zriedka. Na ostrove sú nejaké mesiace, ale aj tak vyzerajú, ako keby boli 2 dni na dovolenke. Ďalej sa na tom podpísal aj TV film, čiže to nevyzerá ani moc dobre. Dvaja hlavný aktéri ani nie sú moc sympatický. Film maximálne vhodný akurát tak na Disney Channel. ()

Luciee113

Na to, že tam vybrali fakt pěkné herce, tak film byl hrozný. Sešitý horkou nití. Jako by to chtěli mít rychle natočené a mít to za sebou. Absolutně žádná chemie mezi hlavními postavami, někdy až trapné scény. Vše absolutně odbyté. Je to škoda. Takový film se dá přece natočit tak, aby nás pohltila vlna prvních pohledů, doteků, citů a zamilovanosti. No absolutně nevydařené. Jedna hvězdička za ty hezké tváře - i když hlavní hrdinka měla vlasy jak od kadeřnice i po pořádné bouřce na moři - sen každé z nás :D ()

Domas88

Další pubertální, romantická, komedie.. Ale tak proč ne, víte vše předem a ničím vás to nepřekvapí a ani nezklame... ()

Daniel2003

Na tohle se prostě nejde zlobit. Je naprosto jasný, pro koho a proč to vzniklo. Holky budou pouštět slzy, že neskončily na ostrově se svym idolem a kluci zase budou přemýšlet, jaktože tomu klukovi nerostou vlasy, vousy a chlupy obecně. Je to nereálná, ale krásná romantika. Co chtít od teen romantickýho filmu víc? ()

Sentinel

Až příliš krásní herci, až moc malebný ostrov, až to celé působí uměle. Chemie mezi hlavními postavami taky nic moc, o scénáři a pár wtf momentech radši ani nemluvě, takže to celé musí zachraňovat stárnoucí Denise Richards. Ale zase jako taková jednohubka pro romantický večer ve dvou proč ne. ()

klapqua

Na tomto filme nebolo krom toho vodopádu, akože lagúny, fakt nič pekné ani dobré... Herci nula bodov (to že sú krásni mi je u prdele, keď kolo herectva ani nešli), príbeh nula bodov, prostredie "najs" a soundtrack dajme tomu znesiteľný. Je fakt vtipné a až zázračné, že tie deti tam mali prežiť tri mesiace a prakticky žili len z banánov, ale na váhe nič nestratili!! Nemali žiletky, ale stále boli do hladka oholení... Nemali vlasové príslušenstvo, ale účesy mali nonstop perfect.... sladký holý úd, pardon, hollywood... Keď to všetko podtrhnem a sčítam, tu jednu hviezdu dať môžem, ale vidieť to už nikdy v živote nechcem! ()

gu-staff odpad!

Takze si to shrneme: parek studentu ztroskota na vostrove. Stravej tam cca 6 nebo kolik tejdnu, pricemz von je porad hladce oholenej, ona ma nejspis permanentni depilaci nohou a cici, pac ji necumej chlupy z bikin. V tech bikinach se tak dlouho promenuje pred tim donchuanem, az neodola a na luzku z palmovych listu ji ukaze tu svoji palmu, pri te prilezitosti palmu ubytuje u stetky v jeskynce. Celou dobu jsou umyty, ostrihany, v čistejch hadrech atd....no, zrejme je na druhe strane nakupak s drogerkou, lazebnikem a nehtovym studiem. Nakonec je - buhviproc - zachranej. Doma po sobe porad tak dlouho cumej, az se pestitel palem rozhodne ubytovat v jeskynce nafurt. Brokkie Shields je holt trochu jiny pokoukanicko. J O ! Malem bych zapomnel, ze ten chlapec mel naprosto nemozny voboci. Proste mu nad vocima visely dve obrovsky chlupaty housenky, no xbliti. Cela tahle sracka je fakt ciry zoufalstvi a zlo. Kdyby holka ukazala cicu, dam jednu, takhle nedam nic. ()

MaxQ69 odpad!

Pamatuju na starou Modrou lagunu z roku 1980, kterou jsem jako kluk viděl několikrát. A musím říct, že jsem v šoku, co z remakeu vzešlo. Hnus, nuda a odporný prázdný holčičí kýč. Totálně o ničem, přičemž pobyt na pustém ostrově se nezměnil v boj o holý život, ale v idylickou tříměsíční dovolenou s něžným milováním na pláži při západu slunce. Třetina filmu doprovázená hudbou a zpomalovačkama jako v Pobřežní hlídce a nejspíš se nenašel prostor pro jediný napínavý nebo trýznivý moment na ostrově. Něco tak neuvěřitelně laciného jsem neviděl od fekálního majstrštiku Babovřesky. Dva dospělí lidé mají po třech měsících v bydlení ve špíně a vedru stále oblečení jako nové, bílé zuby, stejně dlouhé vlasy a dvacetiletému mužnému Deanovi nevyrostl jediný vous. I Survivor (realityshow Jak přežít) je daleko napínavější a víc ve stylu Trosečník. Být to z mexické produkce, mohlo se to jmenovat "Zelená Laguna: Esmeralda vyrazila na dovču". 10%, a to jen kvůli Indianě. Kdyby se pod těmi vodopády otočila ke kameře čelem, mohlo to být 15... ()

wdc

Cílová skupina tohoto romantického filmu jsou asi zejména adolescenti. Mě film nenadchl, ale dojem z něho mám spíše dobrý. Na rozdíl od předchozích filmů se zde děj odehrává dost v civilizaci. 3+ ()

Bronnie

No..Jediné, co mě na tom filmu drželo nad vodou a proč jsem dal 2*, byla krásná, mladá Indiana Evans v hlavní roli. Sice moc hrát neuměla, ale oproti zbytku hereckého obsazení pořád vynikala. Jelikož jsem dříve u filmů z modré laguny vyrůstal a opravdu se mi to líbilo, čekal jsem tady alespoň trochu vzpomínek či nostalgie. Bohužel, nemělo to s tím vůbec nic společného, maximálně společný obsah o ztroskotání, který byl ovšem zpracován dosti bídným způsobem. Stačilo vidět jednou, víckrát už bych to nepustil, a pokud by to šlo v TV, rychle bych přepínal. ()

DK197

Místo pořádného děje, spousta prázdných záběrů na krásnou hlavní dvojici v kulisách opuštěného ostrova... Snad jen ten konec - tedy děj po návratu - to trochu rozjel. 2* ()

breebee

Mě se to vážně líbilo. Herci sympatičtí a vážně krásní... a to vlastně v takovém filmu asi stačí :D Mohlo by to být klidně delší, víc bych rozebrala návrat zpátky do společnosti :) ()

Martens14

Moc se to nepovedlo, laciné, naivní, scénář ubohý, i když chtěl kopírovat původní originály. Prostě sračka a za zhlédnutí to stojí jen v případě, že budete zvědaví jako já, co nového Modrá laguna ještě přinese...nic, budete zklamáni a jednu hvězdu dávám jen za sympatickou Indiana Evans. ()