Jordan pracuje jako operátorka tísňové linky. Jednoho dne jí zavolá dívka jménem Leah, že se někdo snaží dostat do jejího domu. Jordan jí poradí, aby se schovala v patře. To se dívce povede, ale hovor se přeruší. Jordan zavolá zpět, což muž uslyší, a Leah najde. Jordan se ho snaží zastavit přes telefon, ale muž jí pouze řekne „už se stalo“. Druhý den se Jordan z televize dozví, že Leah byla zavražděna. Dává si to za vinu a s prací operátorky chce přestat. O šest měsíců později pracuje jako vyučující pro budoucí operátory. Mezitím je teenagerka Casey Welson unesena z nákupního střediska. Naštěstí má u sebe mobilní telefon, a tak zavolá na tísňovou linku. Hovor přijme nová operátorka, která neví, jak si poradit, a tak případ převezme právě Jordan. Protože Casey volá z telefonu na jedno použití, není ji Jordan schopná vypátrat pomocí GPS. Poradí jí tedy, aby vykopla zadní světlo auta a dírou vystrčila ruku. To se Casey opravdu povede. Uvidí to žena jedoucí za autem, a tak zavolá na tísňovou linku a sdělí, jakým směrem auto jede. Jordan Casey navede, aby vzala plechovku s barvou, která je shodou náhod v kufru, a pomalu ji lila z díry. To přiláká pozornost dalšího řidiče – Alana Denadoa. Když potom únosce zastaví na červené, Alan ho na barvu upozorní. Únosce mu poděkuje, ale Alanovi připadá podezřelý, a proto ho sleduje. Když únosce zastaví, Alan se jde znovu přeptat, zda je vše v pořádku. Únosci dojde, že ho Alan podezřívá, a ve chvíli, kdy chce zavolat na tísňovou linku, ho uhodí lopatou. Poté si vezme jeho auto a naloží ho do kufru ke Casey. Po chvíli se však Alan probere a začne panikařit. To donutí únosce zastavit a Alana zavraždí. Po nějaké chvíli potřebuje natankovat. Zastaví proto na odlehlé benzinové pumpě. Casey si všimne, že z kufru se dá sklopit prostřední sedačka, a snaží se vylézt. Toho si všimne obsluha pumpy. Únosce ale použije benzin, který zrovna tankuje, a pocáká jím obsluhu a hodí po něm zapalovač. Mezitím policie přijde na únoscovu totožnost. Je jím Michael Foster. Ten dorazí do svého cíle, a když vyndává Casey z kufru, zjistí, že má celou dobu u sebe telefon. Jordan ho informuje, že byl identifikován, a radí mu, aby se vzdal. Předtím, než Michael rozbije telefon, řekne Jordan „už se stalo“, a ta si uvědomí, že mluví se stejným mužem jako před šesti měsíci. Zatím vpadne policie do jeho domu, kde je jeho manželka a děti. Ve své kanceláři má Michael malý oltář a v něm fotky své zemřelé sestry. Ta je velmi podobná uneseným dívkám. Na jedné fotografii je v pozadí dům, který byl podle manželky domovem Michaela, ale který shořel. Za domem však stojí stodola, kterou Michael údajně renovuje. Policie chatu prohledá, ale nic nenajde, a tak místo opustí. Jordan je zoufalá, a tak si hovor s Michaelem přehrává pořád dokola... (TV Prima)

Thomm

Druhá půlka filmu a hlavně závěr degraduje film o dva stupně níž. A to ani ten začátek není žádná sláva. ()

ChillThomas

Je to poměrně kvalitní thriller ale i tak, nic nového nenabízí. Vyzdvihl bych herce jménem Michael Eklund .. ten opravdu zahrál skvěle psychouše .. 70% ()

Gore odpad!

Podle hodnocení jiných mi to připadá, jakobych koukal na úplně jiný film, neboť zde mě totálně decimovala logika příběhu. Z osobní zkušenosti vím, jak funguje linka 911 a policie, ale scénárista vůbec nevěděl, která bije. Vše, co zde zástupci zákona dělají není jen proti logice a veškerým postupům, ale dokonce snad i proti veškerým zákonům, a to snad i proti fyzikálním. Připadal jsem si jak v nějakém alternativním vesmíru. Pro mě absolutně antilogický shit. Nejvíce mě v negativním smyslu slova pobavilo, když operační po skončení služby...ale ne nebudu spoilerovat. ()

Gulde

Tak tenhle film mě mile překvapil. Herecký výkony perfektní, a i když tam byl jeden idiotský drobný poklesek, který se nachází snad v každém filmu s podobnou tematikou, ale naštěstí to vyžehlil závěr samotný. ()

Illy

Svižně natočená žánrovka, děj odsýpá a baví. Z Breslin je obluda, Berry má velký a zmrvený afro, Eklund je eklhaft. Super. ()

jckl

Perfektni atmosféra a musím říct, že každá z postav byla zahraná na 120%, to dělá z celkem normalního příběhu hodně kvalitní film. ()

majo_svk

Napínavý, atmosférický, fyzicky i psychicky drsný a často originálny film z prostredia záchranárskej linky. Jedna z najnáročnejších a najstresujúcejších prác, pri ktorej ide neraz o psychický kolaps, zobrazená bravúrnym spôsobom. Človek nikdy nevie, kto práve zavolá a čo sa bude diať. Je to obdivuhodné. Únosy, ich prevedenie a priebehy, sú výborne zvládnuté, herecké výkony emotívne a uveriteľné. A pokazený záver nemôže vymazať mrazivú atmosféru skvelého zvyšku. Pôsobivý a prudko pozerateľný thriller o linke 911. PS: Halle Berry vyzerá na svoj vek stále k zahryznutiu...mňam. ()

Olaf7

Velmi příjemné překvapení. Člověk čekal epickou zhovadilost a dostalo se mu celkem solidního filmového zážitku. ()

Erik7595

Napätie u tohto filmu bolo vystrelené na obrovských výšin, tak napnutý som u thrilleru nebol nejakú tú dobu. Vynikajúca práca s atmosférou, vynikajúce herecké výkony na čele s úchvatnou Halle Berry, zaujímavý (a pre veľa ľudí slabý) záver. Nie je to nič originálne, alebo niečo čo sme ešte nevideli, ale plný počet si to z mojej strany zaslúži. Už vďaka brilantnej atmosfére a budovanému napätiu, ktoré nepoľaví až do konca.. ()

Hepy13

Takovýto typ filmu musí mít především dobré tempo a napětí které dokáže diváka přikovat k obrazovce. Tísňová linka má oboje na rozdávání! Rozjezd je trochu pomalejší, ale potom Halle Berry převezme jeden telefonát a už je to parádní jízda až do konce. ()

bolan

Nemůžu popřít, že to celkem odsejpá, takže krizička, či únava se nedostavily. Nicméně bytostně nesnášim, když se postavy chovají tak dementně, že už předem víte, kam to spěje a ten závěr, o tom taději nemluvit. ()

petikacka

A to jako mělo být co?! Halle Berry jako catwoman v linkovozáchranářeské vestě?! To si snad dělají amíci prdel! Mám nejlepší kámošku na takovéto lince a opravdu, ale opravdu si nedovedu představit jak by si dala takovou samozáchranu. Film ukazuje tak akorát to jak jim pomáhají džípíesky, kamery a lidi. To všechno beru, ale jakože bravurně natočený napínavý sriler to teda ne. A ten konec, to je úplná píí*ovina. Nic proti Halle, ale poslední dobou si vybírá samé shity. Za mě 45% ()

poet

Celkom slušný rozjadzd. To čo sa dialo v aute malo ako tak nejake napätie ale postupom času to vyprchalo. Žiaľ ten záporný hrdina tu moc nesadol a záver je vyslovene ako z bečkoveho hororu. ()

Snake.Charmer

Hitparáda klišé, debility postav a přepálených emocí. A nechybí ani ultraamerický záběr na Halle Berry a vlajku s hvězdami a pruhy. Ale abych nebyl jen kritický, občas se této thrillerové tuctovce podaří vykřesat trochu toho napětí. ()

jasanka

Slušné "psycho". Rychlý spád, dobrá psychologie postav (možná bych ale uvítala větší důraz na pachatele) i závěr. 4,5 * ()

rusty09

Do doby co se děj odehrával v autě to byla pro mě paráda, což bylo tak do 50 minut, ale zajímalo by mě, proč kurva tak zplznili těch dalších 30, kde to připomínalo možná tak levnej film s Arnoldem. ()

jarvis

Vřele souhlasím s Oonikou, tím závěrem to neskutečně degradovali. Ale jinak asi celkem dobrý návod na to, jak se chovat, když se člověku stane něco podobného :) ()