Jordan pracuje jako operátorka tísňové linky. Jednoho dne jí zavolá dívka jménem Leah, že se někdo snaží dostat do jejího domu. Jordan jí poradí, aby se schovala v patře. To se dívce povede, ale hovor se přeruší. Jordan zavolá zpět, což muž uslyší, a Leah najde. Jordan se ho snaží zastavit přes telefon, ale muž jí pouze řekne „už se stalo“. Druhý den se Jordan z televize dozví, že Leah byla zavražděna. Dává si to za vinu a s prací operátorky chce přestat. O šest měsíců později pracuje jako vyučující pro budoucí operátory. Mezitím je teenagerka Casey Welson unesena z nákupního střediska. Naštěstí má u sebe mobilní telefon, a tak zavolá na tísňovou linku. Hovor přijme nová operátorka, která neví, jak si poradit, a tak případ převezme právě Jordan. Protože Casey volá z telefonu na jedno použití, není ji Jordan schopná vypátrat pomocí GPS. Poradí jí tedy, aby vykopla zadní světlo auta a dírou vystrčila ruku. To se Casey opravdu povede. Uvidí to žena jedoucí za autem, a tak zavolá na tísňovou linku a sdělí, jakým směrem auto jede. Jordan Casey navede, aby vzala plechovku s barvou, která je shodou náhod v kufru, a pomalu ji lila z díry. To přiláká pozornost dalšího řidiče – Alana Denadoa. Když potom únosce zastaví na červené, Alan ho na barvu upozorní. Únosce mu poděkuje, ale Alanovi připadá podezřelý, a proto ho sleduje. Když únosce zastaví, Alan se jde znovu přeptat, zda je vše v pořádku. Únosci dojde, že ho Alan podezřívá, a ve chvíli, kdy chce zavolat na tísňovou linku, ho uhodí lopatou. Poté si vezme jeho auto a naloží ho do kufru ke Casey. Po chvíli se však Alan probere a začne panikařit. To donutí únosce zastavit a Alana zavraždí. Po nějaké chvíli potřebuje natankovat. Zastaví proto na odlehlé benzinové pumpě. Casey si všimne, že z kufru se dá sklopit prostřední sedačka, a snaží se vylézt. Toho si všimne obsluha pumpy. Únosce ale použije benzin, který zrovna tankuje, a pocáká jím obsluhu a hodí po něm zapalovač. Mezitím policie přijde na únoscovu totožnost. Je jím Michael Foster. Ten dorazí do svého cíle, a když vyndává Casey z kufru, zjistí, že má celou dobu u sebe telefon. Jordan ho informuje, že byl identifikován, a radí mu, aby se vzdal. Předtím, než Michael rozbije telefon, řekne Jordan „už se stalo“, a ta si uvědomí, že mluví se stejným mužem jako před šesti měsíci. Zatím vpadne policie do jeho domu, kde je jeho manželka a děti. Ve své kanceláři má Michael malý oltář a v něm fotky své zemřelé sestry. Ta je velmi podobná uneseným dívkám. Na jedné fotografii je v pozadí dům, který byl podle manželky domovem Michaela, ale který shořel. Za domem však stojí stodola, kterou Michael údajně renovuje. Policie chatu prohledá, ale nic nenajde, a tak místo opustí. Jordan je zoufalá, a tak si hovor s Michaelem přehrává pořád dokola... (TV Prima)

Nedos.

Natočené je to celkem dobře.Český dabing je hrozný, zvlášť uřvaný hlas unesené dívky. Přes co se ovšem nepřenesu je fakt, že celou dobu řve v kufru do telefonu, aniž by ji řidič slyšel. Přitom by stačilo aby místo řvaní šeptala. ()

JaninaM

,,PRÁVĚ SE STALO´´ Tři důležité postavy tomuto filmu opravdu stačí a zahráli dobře. Nápad s únosem děvčete a následným hledáním je klišé, ale po celou dobu jsem nevnímala všechny chyby a absurditu ve filmu , to mi došlo až po skončení, ale jen jsem vnímala to napětí, strach a tu touhu o nalezení. Snímek mě hodně zaujal,ale dalo se to napětí ještě více vystupňovat. Byla to taková sinusoida pocitů s velmi krátkými prodlevami mezi sebou. Něco mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. ()

gerdi14

Dobře natočený,napínavý,zahraný snímek. Velice kvalitní thriller s výbornou myšlenkou a úchylným padouchem.Konec mě tentokrát velice potěšil..pár klišé tam bylo, proto hvězdu dolu. Jináč jsem se moc dobře bavil. ()

klaudicita

Už dlho sa mi nestalo, že by vo mne film zanechal taký dojem. Všetci vybratí herci stvárnili svoju rolu nadmieru presvedčivo. Možno patrím medzi slabšie povahy, ale obhrýzala som si všetky nechty na rukách, taká som bola počas takmer celého filmu napätá. Momentálne mi nenapadá jediná vec, čo by som filmu vytkla. Asi len to, že chvíľami to bolo naozaj klišé. ()

quido.morava

Napínavá podívaná s výborným technickým zpracováním a kamerou, dokud to závěr (poslední třetina či čtvrtina) příběhu nepokazí - ale amíci to tak dělají. ()

Horziou

Strašná hovadina. Halle Berry neskutečná bosáž. Jinak příběh s ubodanou holčičkou a další v kufru docela dobrej až na vykopnutý světlo. Takovou blbost jsem dlouho neviděl. ()

Aileena

Po delší době film, který se mi vážně líbil. Ani chvilku se nenudíte, děj má spád a líbil se mi oproti jiným názorům i konec. (Možná právě proto, že jsem díky některým komentářům zde, čekala katastrofu ;-)) Našlo by se pár drobností, ale to už bych zacházela do rejpavých detailů. Ostatně co je dokonalé a je to "jen" film, v tomto případě (a za mne) určitě povedený. ()

Majkowski

Nenáročný thriller, který nás uvede do zákulisí psychicky náročné práce u tísňové linky. Hlavní postava, zkušená operátorka tísňové linky, Jordan, se jednou ocitne v místě, kdy se cítí zodpovědná za úmrtí dívky. Když se jí o nějako udobu později naskytne příležitost své chyby odčinit, neváhá a vrhne se do toho po hlavě. Děj filmu mě bavil a napínal, a nic víc v podstatě od thrilleru ani není potřeba, ale přeci jen mám pocit, že tady něco chybělo. Možná to bude ten fakt, že v některých momentech byl děj příliš předvídatelný a tvůrci filmu se ani nevyhnuli využití pár ohraných klišé. Ale co si budeme namlouvat, závěrečná hláška "It's already done" z úst Jordan zněla prostě drsně. (75%) ()

macherano

Škoda toho konca hluchého A vysvetlenia jeho ženy čo by sa jej pýtala polícia mohlo tomu dodať viac ináč veľmi dobre spracované až na ten koniec ()

pawn

Přímočarý film, který zejména v 1. polovině hezky plyne. Odpustil bych i podle mého názoru přehnaný závěr, ale nenapravitelně ho v mých očích sráží nevyhraněnost vraha, který je spatlaninou všech možných typů a tudíž naprosto nevěrohodný. Nad 3 hvězdy tak nemohu jít. ()

k.rakonos

Poměrně zdařilý psychothriller, kde se v úvodu ukazuje, že práci na operačních střediscích asi těžko někdo může dělat do důchodu. Napínavý průběh, v určitých místech lehce přehnaná zápletka, ale celkově nadprůměr. ()

Maady odpad!

Ztráta času. Ten kdo už má dost Hollywoodských klišé, tak čelem vzad, tenhle film ničím nepřekvapí... ()

Verdolin

Naprosto poutavý, práce bezpečnostních linek je straně důležitá a Halle Berry tu senzačně ztvárňuje operátorku takové linky, provází unesenou dívčinu, chytají se spolu každého stébla, které by mohlo pomoci identifikovat polohu dívky, která je mezitím zavřená v ujíždějícím autě únosce. Naprosto mě to strhlo, docela realisticky podaný, za mě plný počet. ()

kiki1

Od tohohle filmu jsem nečekala nic víc než béčkový thriller, ale musím říct, že jsem byla mile překvapena. Celou dobu jsem byla napnutá jak kšandy a čekala, co bude dál. Je tam pár logických chyb, sem tam něco by se dalo vylepšit, ale já jsem i tak spokojená. ()

otakP

!SPOILERY!!SPOILERY!!SPOILERY!!SPOILERY! Dispečerka ,,911. JAK MŮŽEME POMOCI? … OK, CASEY, UKLIDNI SE!.“ To je až potom co (Halle Berry) ztratila jednu dívku a vše si dává za vinu k podobným případům si vybavuje nešťastnou předešlou událost ale za pevných nervů a síly si Berry dokáže zase sednout na místo Dispečerky a pokusit se Casey dostat zpět do bezpečí, poruší i pravidlo dispečerů a Casey něco slíbí a to že jí dostane domu, film vás po celou dobu v obrovském napětí ani nenechá vydechnout na konec to jen trošku kazí to vyšetřování/hledání na vlastní pěst ale i to je celkem super podívaná a za mě film dostává 90% ()