Nastala chyba při přehrávání videa.
 • superzurda
  *****

  Představte si vtip ze South Parku, který vemete, přiostříte a zbavíte veškeré korektnosti. Rasismus, šovinismus a každý ještě horší ismus tady vládne na plné čáře. Proto můžete navštívit park, jenž má horší recenze než Osvětim, zoofilní ZOO, kouřící hrad a v případě nechtěného početí počkáte až kolem vašeho domu pojede potratový autobus. Další level humoru po South Parku a Grffinovců.(5.12.2017)

 • dalver
  **

  Bezbrehé až do trápna idúce vykrádanie MacFarlanea, Stonea s Parkerom a aj Hannu s Barberou znamená, že počas celého seriálu sa nemožno ubrániť tomu dojmu ´´však to všetko som už niekde videl, ale vo vtipnejšom podaní.´´ Brickleberry je má však jednu výhodu a tou je minimálny rozdiel v kvalite jednotlivých dielov, tu sú všetky rovnako slabé. Veľká škoda, že Comedy Central nedal do placu radšej nové diely Ugly Americans, ale venoval sa tejto biede produkovanej trápnym Toshom.(26.10.2012)

 • Tom_Lachtan
  **

  Druhá liga televizních animáků pro dospělé, která hrozně dojíždí na tom, že vtipné scény se tu dokonale střídají s těmi totálně trapnými, které viděli asi tolik humoru, jako vatikánský archiv kokainových party plných prodejných marokánek. A u postav je to podobné, stejně jako další miliarda podobných záložitostí to má malou svini, akorát to tentokrát není dítě, ale medvěd, většina postav zas začne po pár dílech nudit svou jednorozměrností. Mohl to být skvělý počin, nekorektní vůči čemukoliv, ale se scénářem bohužel tupým (na rozdíl třebas od South Parku).(7.9.2017)

 • KoRner
  ****

  Seriál vtipnejší než Griffinovci, hlavne preto, že je tu pokus o dej, ktorý za celú časť zbytočne neodbočuje. Vačší úspech však nedosiahol kvôli tomu, nemá žiadne popkultúrne odkazy, či nejaké politické postoje, proste plytký humor v tej načistejšej podobe. Nie až taký drsný ako South park, ale občas tiež ďaleko neuteká.(22.3.2018)

 • Vikyy98
  **

  30ti minutová oddechovka, kterou lidé přirovnávají k South Parku. To je však směšné. Brickleberry má nejblíže ke Griffinovým, avšak i ti jsou lepší. Tomuto seriálu chybí lepší zpracování. Vtipy nejsou trapné, ale nejsou ani vtipné. Nejspíše je to chyba slaběji napsaným charakterům. Některé budete nenávidět, jiné budou průměrné a ty postavy, co by měli být vtipné, zkrátka vtipné moc nejsou.(14.11.2016)

 • - Jeden z nejsprostších seriálů všech dob. (pethrik)

 • - V této epizodě odříkává pacient psychiatrické léčebny známé hlášky Nicolase Cage z filmů 60 sekund (2000), Švindlíři (2003) a Rituál (2006). (orkadimenza)

 • - Když letí Woody s Malloyem a Sandersem v letadle, má Malloy nasazená sluchátka jako normální člověk, jenže uši má na temeni. V onom díle ve scéně, kdy Malloy s Woodym špehují Sanderse, má Malloy sluchátka nasazená na uších. (stepan_s)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace