Už jsou to dva roky, co ďábelští Critters poprvé terorizovali městečko Grovers Bend a vyhnali rodinu Brownových. Jenomže “kluk, který křičel Critter”, Brad Brown (Scott Grimes), je zpátky... a právě včas. Z critteřích vajíček se vyklubala smrtící smečka a krvežíznivé chlupaté koule jsou celé žhavé pustit se do své oblíbené kratochvíle – do jídla. Vajíčka se brzy klubou všude, kam se jen podíváte: pole plné dobytka se stává obrovským prostřeným stolem a místní obyvatelé mizí po celých soustech. Naštěstí se vracejí tři šerifové z vesmíru, Ug, Lee a Charlie a pokusí se problém odstranit. Dokáží ale zlikvidovat Critters dřív, než Grovers Bend zmizí z mapy? Critters – Hlavní chod, plný mimořádných zvláštních efektů, je větší a lepší a jistě uspokojí vaši chuť na akci, napětí a hrůzu! (Magic Box)

Mark1983

Druhý díl si ještě tři hvězdičky zaslouží,ale úroveň jde dolů jen kvůli tomu,že critters 2 se naklonil více ke komediálnímu žánru. ()

Frood

Lepší než jednička. Zábavná akční jízda. Jsem ovlivněn vzpomínkami z dětství. Řadím po bok Gremlins 1 a 2 a Tremors 1a 2 ()

ellysium

Ani po x letech se tohle dílko nevymyká dobré zábavě. Žraví koulející se ježci se smyslem pro nadávky nepohrdnou vším, co se hýbe a co má na sobě kus masa. Sranda prostě musí být a tak jako v jedničce i tady není nouze o akční scény v nichž hrají hlavní roli babiččiny speciální velikonoční vajíčka :)) ()

Veruska.Kuru

Moc dobře si pamatuju, jak mi to pustil bratranec, když jsem byla malá.. 😂 Myslom, že mi bylo tak 7 let, ale nevím možná min nevím.. Ale vím, že jsem na tomhle filmu odrostla.. Asi morbidní, ale od té doby mám horory a temno atd ráda.. 😳🫣😂😂 ()

batuzekk

Jak tak čtu, všichni mají raději jedničku,... já dávám přednost dvojce, a to z jediného důvodu. Štve mě, že jednička se celá odehrává ve tmě,... ve druhém díle už to tak není a já si na critty pěkně posvítim :) ()

RADX1

Dvojka se pořád drží v kvalitách jedničky. Možná scénář je trochu méně propracovaný, ale nahrazuje to více humoru. :-) ()

zimi

V té době bomba, pamatuji si, jak jsem na tom byl v kině! Je to originální a já se moc bavil, teď jsem to do koukat a bavil se zas!!!!!!! ()

Sadova302b50

V podstatě to samé, co jsem uváděla u jedničky, je to kombinace lehkého hororu s vtipnými hláškami, akorát špetka té švihlosti, jež kořenila první film, se tu změnila v plnou dlaň. Filmu to však očividně svědčí. 68% ()

70s80s90s

Obria kotulajuca sa gula zlepena z velkeho poctu Kritov. Hororova scifi sranda cislo 2. Nafarbene critters vajcia na Velkonocne sviatky. Serif prezleceny za velkonocneho zajaca, ktoremu do kostymu naskacu krvilacne potvory. ()

SNCIS

"Hele, proč pořád vypadáš jako ten zpěvák, a Lee je pořád bez tváře?" - "Protože tohle tělo mi sedí. Lee zůstane bez tváře, dokud nenajde pravé já... Ve špatném já se žít nedá." Lee to zabíjel! Líbilo se mi, když si vzal podobu holky z Playboye. Pak mne překvapil vzhledem outsidera a nakonec, když si skoro vzal podobu Freedyho Kruegera. Jinak příběhově je to stejné jako jednička, takže mimozemšťané drtí černý ježky. Postavy jsou také neměné, ale přesto je to mnohem lepší než jednička. Je to akčnější a halvně je to sranda. - 70%. ()