poster

Milionový nadhazovač

 • USA

  Million Dollar Arm

 • Slovensko

  Miliónový nadhadzovač

Drama / Životopisný / Sportovní

USA, 2014, 124 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • t.b.kat
  ***

  Ten film se pouze veze na předchozí slávě podobně natočených filmů, ale obecně, pokud je to natočené na motivu skutečních událostí, tak občas i rád snesu, že vlastně vidím furt to samé. K filmu se člověk asi vracet nebude, ale zas tak velká kravina to není. Prostě další příběh o lidech, kteří šli za svým snem. 3*(23.6.2015)

 • Timak
  *****

  Ano, je to takové stejné, jako ostatní filmy s touto tématikou. Neodehrává se zde nic převratného. Hodně mi to připomínalo McFarland USA, nicméně to nemění ten fakt, že tyhle filmy mám prostě rád a Američani to umí točit. Je to pecka a super odreagovačka. Zajímalo by mě, co je na tom všechno pravdy a co bylo "poupraveno" pro potřeby filmu. Nicméně klukům držím palce a klidně víc takových filmů.(4.9.2016)

 • Morholt
  **

  Klasická limonáda namíchaná z amerického snu, rodinných hodnot, lásky a mixnutá opicemi v civilizaci a snad všemi klišé, které sportovní žánr nabízí. Rozumím tomu, že tyhle filmy jsou svázány určitými postupy, ale tady jsem nezaznamenal ani minimální snahu o nějakou odchylku, pro kterou by stálo za to si Nadhazovače pamatovat. Nijak zvlášť mě nepřesvědčili ani herci ´v čele s Hammem, u kterého mi přišlo, že si až příliš snaží hrát na Downeyho, což mu vůbec nešlo. Kdyby to bylo o sportu, který mám rád, nejspíš bych šel s hodnocením nahoru, ale baseball rád nemám a o kriketu toho vím tak málo, že ho ani nenávidět nedokážu, takže 35% je maximum. Víc nevypotím.(15.3.2015)

 • Malarkey
  ****

  Klasický rodinný příběh ze světa Walta Disneye. Pamatuju si, že dokonce před lety vznikaly u Disneye tyhle rodinný filmy jak na běžícím páse. Dobře někdy to nebylo bůhví jak kvalitní, ale často jsem z těch filmů odcházel s hrozně hezkým pocitem, díky kterému to stálo za to jej shlédnout. No a Milionový nadhazovač je přesně ten typ filmu, co jsem od Disneye potřeboval a dlouho se mi nedostalo. Pravdivý příběh, příjemné postavy, klasický průběh. Ten film nemá absolutně čím urazit, na druhou stranu povzbudí a zvedne náladu.(9.3.2015)

 • Facerr
  ****

  Tohle je prostě moc milej film, stejně jako jeho hlavní protagonisté z Indie. Hlavně díky některým z nich se člověk zubí, jako by mu v práci přidali prémie. Srovnávat to ovšem s Moneyballem je za mě trochu mimo mísu. Jo, jde sice o baseball, ale úplně jinak. Tohle totiž není žádný velký drámo, a i když ve finále se objeví i nějaká ta chvilka napětí, vybublá v silně očekávané finále. Tenhle film, ale fakt sází na něco jinýho, takže i když to není velký Moneyball, povedlo se.(24.3.2015)

 • Jon Hamm

 • - Filmovanie snímky prebiehalo v amerických štátoch Georgia a Kalifornia a taktiež na viacerých miestach v Indii. (MikaelSVK)

 • - Hlavní postava JB (Jon Hamm) nosí hodinky Rolex Submariner. (Liqid)

 • - Obaja indickí chlapci nakoniec podpísali zmluvy s Pittsburgom Pirates. Amit, ktorý dvojici robil prekladateľa, sa po návrate domov stal trénerom basseballu. Jeho mužstvo tri roky neprehralo. (vander19)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace