Milionový nadhazovač

Million Dollar Arm

Miliónový nadhadzovač

Drama / Životopisný / Sportovní

USA, 2014, 124 min

Film odehrávající se podle skutečné události. Říkáte si, že takovýhle filmů s podobnou nebo dokonce stejnou pointou je mnoho? Ano, je.. Je to naprosto stejné. Ale víte co? Když vám to vadí, tak na to nekoukejte, podobné filmy se sportovní tematikou prostě žeru a když se k tomu ještě přidají dobří herci, kam Jon Hamm bezpochyby patří, tak sem naprosto spokojen. U podobných snímků je vždy plus, když se na konci ukážou praví "hrdinové", kteří tento příběh doopravdy prožili a to se zde na konci také stane.. Takže díky a těším se na další stejný film, který jistě dostane velmi podobné ohodnocení :) .(25.2.2015)

Tieto športové Disnejovky sú strašne gýčové a na jedno kopyto. Máte v sebe ten fandovný pocit v lepší zajtrajšok... až sa chcete dotknuť hviezd... ehm... Stačilo... Na druhú stranu, dobre sa na to pozerá a odsýpa. A teraz spoiler jak sviňa: Bill Paxton v tomto filme nezomrel a už len to si zaslúži TOP ranking! A mimochodom - každý Ind dáva filmu 100% - ja fakt neviem prečo...(18.9.2014)

Další Disneyho sportovní pohádka na motivy skutečného příběhu. První, až komediální část v Indii, kde americký manažer skrz talentovou soutěž hledal dva hochy - nadhazovače, mne bavila velmi; samozřejmě, že z pro turisty naleštěného povrchu k poukazování na sociální mizérii tamních slumů příliš nesklouzávala. Po návratu do USA už ale nevybočovala z mnohokrát viděného standardu, včetně např. sebezpytujícího uvědomění si, že v profesionálním baseballu nejde jenom o prachy (cha!), ale i o radost ze hry, rodinu, lásku.(11.8.2016)

Million Dollar Arm působí děsně příjemným dojmem. Jon Hamm je sympaťák každým coulem a i dvojice z dalekých krajů a jejich nové působení je vážně příjemné a dobře se na to kouká. Ovšem nic víc mi film nenabídl a po čase už jen vím, o čem to bylo. Rozhodně ale film neskončí v zapomnění ostatních tuctovek!(1.3.2015)

,,AMERICKÁ SPOLEČNOST DOUFÁ, ŽE NAJDE KRIKETÁŘE, KTERÝ UMÍ VELMI RYCHLE HÁZET. HLAVNÍ CENA JE..." /// Celkem dost indický muziky. Taky nějaká ta kultůra… pak 2 kluci vytržení z chatrče a vrhnutí do L.A. Nenáročná pohádka o tom, jak se JB sblížil s třema indama, Brendou a ještě vydělal na bejsbolu prachy. Ale to jen tak na vokraj, páč baseball není jen byznys, ale je třeba si ho užít. A tak se všichni sejdou u dojemnýho konce (chybí jen Mickey Mouse) a kluci v Indii seděj s otevřenou hubou, šťouraj se v ďouře po zubu a přemejšlej, jak to udělat, aby byly jako voni. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Vždycky jsem chtěl prožít to, co Dinesh Patel a Rinku Singh. 3.) Thx za titule ,,Prdlousek“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(22.10.2014)

• - Obaja indickí chlapci nakoniec podpísali zmluvy s Pittsburgom Pirates. Amit, ktorý dvojici robil prekladateľa, sa po návrate domov stal trénerom basseballu. Jeho mužstvo tri roky neprehralo. (vander19)

• - Filmovanie snímky prebiehalo v amerických štátoch Georgia a Kalifornia a taktiež na viacerých miestach v Indii. (MikaelSVK)

• - Hlavní postava JB (Jon Hamm) nosí hodinky Rolex Submariner. (Liqid)