Milionový nadhazovač

Million Dollar Arm

Miliónový nadhadzovač

Drama / Životopisný / Sportovní

USA, 2014, 124 min

Objektivne asi 4*, protoze je to predvidatelne, protoze je vam jasne, jak to skonci, ale proto to prece natocili, protoze dobrych pribehu s dobrym koncem neni nikdy dost. Ale za me 5, protoze mam rada Indii, protoze mam rada filmy, kdy se na konci usmivam... :)(29.12.2014)

Klasický rodinný příběh ze světa Walta Disneye. Pamatuju si, že dokonce před lety vznikaly u Disneye tyhle rodinný filmy jak na běžícím páse. Dobře někdy to nebylo bůhví jak kvalitní, ale často jsem z těch filmů odcházel s hrozně hezkým pocitem, díky kterému to stálo za to jej shlédnout. No a Milionový nadhazovač je přesně ten typ filmu, co jsem od Disneye potřeboval a dlouho se mi nedostalo. Pravdivý příběh, příjemné postavy, klasický průběh. Ten film nemá absolutně čím urazit, na druhou stranu povzbudí a zvedne náladu.(9.3.2015)

Je třeba to zdejší nízké hodnocení trochu vyvážit. Jistě, je to předvídatelné a jsou tu všechna myslitelná klišé sportovních filmů podle skutečných událostí, ale když právě pro takové snímky máte slabost, není co řešit. A navíc je tu jako vždy skvělý Jon Hamm, což u mě přidává Million Dollar Arm hodně bodů navíc.(21.12.2014)

Million Dollar Arm působí děsně příjemným dojmem. Jon Hamm je sympaťák každým coulem a i dvojice z dalekých krajů a jejich nové působení je vážně příjemné a dobře se na to kouká. Ovšem nic víc mi film nenabídl a po čase už jen vím, o čem to bylo. Rozhodně ale film neskončí v zapomnění ostatních tuctovek!(1.3.2015)

,,AMERICKÁ SPOLEČNOST DOUFÁ, ŽE NAJDE KRIKETÁŘE, KTERÝ UMÍ VELMI RYCHLE HÁZET. HLAVNÍ CENA JE..." /// Celkem dost indický muziky. Taky nějaká ta kultůra… pak 2 kluci vytržení z chatrče a vrhnutí do L.A. Nenáročná pohádka o tom, jak se JB sblížil s třema indama, Brendou a ještě vydělal na bejsbolu prachy. Ale to jen tak na vokraj, páč baseball není jen byznys, ale je třeba si ho užít. A tak se všichni sejdou u dojemnýho konce (chybí jen Mickey Mouse) a kluci v Indii seděj s otevřenou hubou, šťouraj se v ďouře po zubu a přemejšlej, jak to udělat, aby byly jako voni. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Vždycky jsem chtěl prožít to, co Dinesh Patel a Rinku Singh. 3.) Thx za titule ,,Prdlousek“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(22.10.2014)

• - Obaja indickí chlapci nakoniec podpísali zmluvy s Pittsburgom Pirates. Amit, ktorý dvojici robil prekladateľa, sa po návrate domov stal trénerom basseballu. Jeho mužstvo tri roky neprehralo. (vander19)

• - Hlavní postava JB (Jon Hamm) nosí hodinky Rolex Submariner. (Liqid)