Film natočený podle skutečné události sleduje někdejšího úspěšného sportovního agenta J. B. Bernsteina, který se, ve snaze získat pro hlavní tým americké basebalové ligy talentované hráče z Indie, pustí do netradiční náborové soutěže.
Film MILLION DOLLAR ARM natočený podle skutečné události sleduje někdejšího úspěšného sportovního agenta J. B. Bernsteina a jeho partnera Ashe, kteří byli vytlačeni z branže silnějšími a prohnanějšími konkurenty. Pokud rychle nepřijdou se zaručeným receptem na úspěch, budou muset definitivně ukončit svoji činnost. Jednou pozdě v noci dostane J. B. při sledování televizního přenosu indického kriketového zápasu nápad, který je tak radikální, že by mohl fungovat. Co takhle přivézt talentované kriketové hráče z Indie a naučit je baseballu? J. B., který do Mumbaie odcestuje pouze s nadaným, ale nevrlým hledačem talentů Rayem, uspořádá celostátní soutěž s názvem "Million Dollar Arm", v níž ze 40 tisíc soutěžících vzejdou dva osmnáctiletí vítězové, Rinku a Dinesh. J. B. je přiveze do Spojených států, kde mají začít trénovat u legendárního nadhazovacího kouče Toma House. Cílem je, aby s chlapci podepsal smlouvu hlavní ligový tým. (HBO Europe)

lukas.frydry

Taová klasická polo sportovní story, která mi připomněla celkem propíranej film s Morganem Freemanem v hlavní roli Invictus a jistě každý chápe proč, jenže tomuhle filmu chyběl charizmatickej herec ( MF ), kterej by tomu dodal punc opravdovosti 60% a klidně tyhle sportovní dramata točte dál :) ()

hujerita

Klasický športový film, dobre natočený a ozvláštnený Indiou. A keďže mám rád športové filmy tak film si zaslúži štyri hviezdy. ()

Martyrium

Film neponúka nič objavné, neočakávané ani prevratné. Presne zapadá do šablóny "takýchto" športových filmov. Je tu prítomných mnoho klišé, od začiatku viete ako to celé dopadne. No i napriek tomu, neviem či to bolo citovým rozpoložením alebo náladou, ale určité emócie vo mne snímka prebudila a to najmä vďaka nesmierne sympatickému obsadeniu - vrátane všetkých postáv bez výnimky. Netreba teda hodnotiť originalitu, spracovanie alebo "technické" parametre snímku. Ide o to, či vás dané dielo dokáže niečím osloviť. O to predsa vo filme a všeobecne v umení ide. ()

JerryPilsen

Klasický sportovní film o cestě za slávou,tentokrát s indickou stopou.Přes počáteční tápání se to dobře rozjede.Dobře jsou vidět kulturní rozdíly a vůbec chápání světa na různých koncích světa.I kritika konzumu sem tam probleskne. ()

jeklik12

Toto je přesně ten typ filmu, u kterého s jistotou víte, jak nakonec skončí. Nicméně když se blíží konec filmu, na rtech se Vám vyloudí úsměv a prostě máte dobrý pocit. Obsazení bylo sympatické a celkově ten film rychle odsýpal. ()