The Originals - Season 1 (série)

Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 2013–2014, 15 h 28 min (Minutáž: 42–43 min)

Joseph Morgan, Daniel Gillies, Claire Holt, Michael Narducci, Phoebe Tonkin, Charles Michael Davis, Daniella Pineda, Leah Pipes, Danielle Campbell, Nathaniel Buzolic, Shannon Kane, Eka Darville, Callard Harris, Sebastian Roché, Malaya Rivera Drew, Chris Osborn, Derek Roberts, Steven Krueger, Alexandra Metz, Kim Ormiston, Misty Ormiston, Lance Tafelski, Todd Stashwick, Andrea Powell, Chase Coleman, Yusuf Gatewood, Michael Trevino, Lee Spencer, Tasha Ames, Annika Pampel, Shane Coffey, Owiso Odera, Elyse Levesque, Teri Wyble, Nathan Parsons, Shannon Eubanks, Jason Vail, Raney Branch, Peta Sergeant, Alexa Yeames, Yasmine Al-Bustami, Zach Hanner, E. Roger Mitchell, Rico Ball, Natalie Dreyfuss, Leticia Jimenez, Jesse C. Boyd, Alexandra Ficken, John Redlinger, Luray Cooper, McCarrie McCausland, Aiden Flowers, Kearia Schroeder, Marina Hova, Karen Kaia Livers, Eric Mendenhall, Justin Robinson, Anissa Matlock, Aaron Schwartz, Stephen Dean

První série mě příjemně překvapila. Slyšel jsem, že Originals je lepší než Deníky, ale až tak? Nechybělo tomu nic. Jen mě občas štvalo jak se furt hádají jen o město.. Nejdřív ho má Marcel, pak Klaus a blabla pak ho chtějí ještě vlkodlaci a nevím přijde mi to prostě vtipné jak se o něj furt hádají. Byli tady díly, na které jsem se koukal s otevřenou pusou, včetně těch co jsem hodnotil, a doufám, že si to takové výborné tempo udrží až do konce.(7.8.2020)

85%(5.12.2018)