Reklama

Reklama

Kameňák 4

  • Slovensko Kameňák 4 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Bývalý policejní náčelník Pepa se stal starostou. Po svém předchůdci zdědil přizpůsobivého tajemníka Bohouše. Jejich první společnou misí na radnici je založení městské policie. Náčelníkem se stane místní Rambo, Franta Cloumal, čímž konečně stoupl v očích své ženy. Šetřílek Bohouš musí ještě stihnout levně zařídit jeden pohřeb. V místní čínské restauraci mezitím dojde k nečekanému objevu. Kuchař Lojza zalévá své marihuanové bylinky známým Modrým pramenem, který povzbuzuje chuť na sex. Když si ubalí jointa z takto zavlažovaného výpěstku, propadne nekonečné pravdě a všeobjímající lásce. V Kameňákově vyrůstá i další parta výtečníků, ti nainstalovali do dívčích sprch webovou kameru a vsází se, která z dívek nemá oholené intimní partie. Celou kameňákovskou společnost doplňuje několik romských občanů, kteří mají zájem o měděné trubky z okapů. Pepa prostě nebude mít jako starosta lehký život. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

Projekce nebude. Chamtivej Pomeje je na dně a potřebuje každou korunu! Kam by přišel kdyby to někam dal zadarmo :-)

na příspěvěk reagoval mzss1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

animaxis

Až na to, že něčemu od čeho se dá očekávat kvalitní film nikdo až na pár postižených jedinců co se chtějí zviditelnit hromadně odpady dávat nebude. Od tohoto lze očekávat pouze kvalitní sranec a proto to v tomto případě dokážu zcela pochopit a neodsuzuji to.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

To je sice pravda Wáco, ale střelit odpad něčemu co si neviděl, nebo pak to uvidiš, tomu věřím cením si toho, ale pouštět se do filmů, kterým dáváš předchozím dílům odpady je pro mě ztráta času, ale zase ty máš asi pevnější nervy jak já. Já filmy kterým dám 2* a méně už v životě neuvidim a to dokonce i mnohé 3* :-)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

No to bych se hádal, ale jsi můj oblíbenec tak to necháme být. Zkrátka ty máš názor já mám názor.

na příspěvěk reagoval mzss1

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

Georgex

Vypadá to, žes na to kápl. Starší generace fakt není moc zvyklá na zahraniční produkci a tak jim asi připadá, že to nějakou úroveň má. Ale u mladších už takové filmy zabodovat nemůžou, protože i když to srovnám s méně kvalitní zahraniční produkcí, tak prostě Kameňáky jsou nestravitelné. Já chápu, že tady nejsou peníze ani kupní síla na natáčení nějakých velkofilmů, ale nemusíme se nutně pouštět do akčních filmů, válečných filmů, historických filmů a jiných obvykle drahých produkcí, které tu stejně nemají tradici, ale můžeme klidně natáčet kvalitní krimi, thrillery, dramata, možná i vzkřísit žánr komedie komedie, možná by se vyplatilo zaexperimentovat i s horrorem, protože i v Evropě občas horrorová produkce vyplodí příjemné překvapení. Ale optimistické je, že současný trend orientující se na starší diváky je dlouhodobě neudržitelný a s postupem času už se diváci nespokojí s tím, co servíruje Troška nebo Magnusek (byť třetí Bastardi už mi přišli na hodně dobré cestě oproti předchozím dílům).

na příspěvěk reagoval Zodiak455

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

hodnocení na csfd co se týče Kamenáků. 1.díl- 27% ; 2.díl- 20% ; 3.díl- 18% ! Zajímalo by mě jaké bude hodnocení u této čtyřky. Samozřejmě, že to nebude asi nic extra, ale první tři díly byly co se týče vtipů povedené, ale dávat hned odpady než film vznikne, nevím no - můj názor. Jak by se to líbilo lidem, který jsou natěšení na Expendables, Bondy atd a zjistily, že někdo dává odpady - je to v podstatě totéž.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, animaxis

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

animaxis

Samozřejmě, ale někdo má třeba rád masochistické zážitky rádoby vtipných filmů :D, každopádně to byl vtip a nevím, co by se muselo stát abych na to šel :-))

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak kolektivní hodnocení nikdy není objektivní ze subjektivního pohledu jedince :D, neboli každý má jiný názor a je potřeba si ho udělat i u filmů a neohlížet se na ostatní :-))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

TomStrom

Ono to je dáno tím, že na tyto filmy většinou chodí ta středně stará a starší populace, která se asi u těchto filmů zasměje a většinou ani netuší, co je CSFD, to je záležitost zejména pro tu generaci internetem políbenou a ta už je hold zvyklá zejména na cizí, zejména americké filmy, což někdy může být ale i na škodu, každopádně zrovna série kamaňáků není žádný český skvost a snad nikdy nebude :)

na příspěvěk reagoval TomStrom

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Georgex

Odpady z pricipu nejsou v pořádku, ale zase je tu druhej extrém kdy to pár borců i s mulťákama zase vytahujou nahoru pěti hvězdičkama. Takže když to zprůměruješ tak ti ve finále vlastně výjde docela objektivní hodnocení :-)

na příspěvěk reagoval Georgex

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

animaxis

Tak Kameňák si jí už asi ani nezaslouží :D, ale to je jako s fotbalem, každé utkání začíná za stavu 0:0 a předem odepisovat slabšího soupeře je velmi nedůstojné :-), uvidíme jak to dopadne, blbé je, že v pocitu, že to třeba překvapí, si říkám, jestli na to ze zvědavosti opravdu nepůjdu do kina :D

na příspěvěk reagoval animaxis

TomStrom

TomStrom (hodnocení, recenze)

Georgex

Ode mě určitě taky ne, to bych tu dvoustovku na lístek radši dal bezďákům na krabičáka. Chápu, že někteří lidé mají nutkání na to jít do kina, ale nechápu, jak je možné, že v kině to vydělá a tady to skončí v černých číslech. To tady nemá registraci nikdo nebo skoro nikdo z těch, co na to do toho kina jdou? Protože Kameňácká série má evidentně spoustu diváků, ale téměř žádné zastánce. Podle plakátu to bude mít premiéru v říjnu, což je celkem pěkně vybraný termín. Vzhledem ke kvalitám filmu by mohla být premiéra 31. října a diváci by si tak mohli dopřát nefalšovanou horrorovou podívanou.

na příspěvěk reagoval Georgex

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Georgex

Takový lidi moc nemusím.Já rád když má někdo vlastní názor,jenže těch lidí je čím dál méně.Kamenáku už tady nikdo druhou(čtvrtou) šanci nedá:(

na příspěvěk reagoval Georgex

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

animaxis

Ty ne, ale většina uživatelů je ovlivněna prvními hodnoceními, zaběhlými trendy a místními experty bohužel :), aneb stádo ovcí se řídí podle svého pasáčka :-)

na příspěvěk reagoval animaxis, Wacoslav1

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Tak otázka je kolik si jich vůbec viděl a jaké to byly, všeobecně německé filmy v ČR nejsou populární a všichni soudí jenom podle odpadů, co se dostanou do televize, neboli co jim někdo skoro zadarmo nechá vysílat, nicméně ze své zkušenosti mohu říci, že Němci natočili spoustu hodně kvalitních snímků a i povedených komedií, ale je třeba si takové filmy najít, jelikož do kin se nedostanou a do televize většinou taky ne :-) Naopak velkým zklamáním jsou například francouzské komedie, kterýžto žánr byl světovým unikátem a já je miloval :/

na příspěvěk reagoval Martin741

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Georgex

Když se mi to líbí dám vysoké hodnocení,když ne tak dám nízké.Nedám nízké jen proto že je to Kamenák,ikdyž ho taky moc nemusím.

na příspěvěk reagoval Georgex

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Georgex

Tak máme svůj styl. Když si zmínil ty Němce mě třeba zase jejich komedie nepřišli nikdy vtipný. Z vyjímkou filmu Manituova Bota.

na příspěvěk reagoval Georgex

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

TomStrom

Tak humor je hodně subjektivní vlastnost, každému vždy všechno nesedne, já se u prvního dílu docela bavil, další už si radši připomínat nebudu, nicméně své diváky si to určitě opět najde a troufnu si tvrdit, že by si to mohlo na sebe i vydělat, přece jenom první tři díly byly hojně navštěvované a je to zaběhlá značka, na CSFD to opět schytá, i kdyby to bylo lepší než předchozí díly, jelikož je to přeci ten špatný kamaňák, ale nás CSFD uživatelů je stále drobek z celkového publika v ČR a SR, no uvidíme, každopádně ode mě to korunu neuvidí :-)

na příspěvěk reagoval animaxis, TomStrom

Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Samozřejmě uměli, ale z českého pohledu, svět nikdy hojně nezajímali, i když Češi si to vždy myslí, že jsou středem vesmíru ve všem :-), ale třeba Limonádový Joe sklidil velký úspěch v zahraničí a americké legendy westernu se prý lámali smíchy :)

na příspěvěk reagoval animaxis, Wacoslav1

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ono u Slunce sena jsem se bavil,ale po Kamenáku Troška změkl a od té body dělá samé debility.Ale je to jen můj náror,někdo ho může mít rád jako režiséra pořád.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Reklama

Reklama