Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

dEst28 odpad!

Vrchol trapnosti. V tom nejhorším možném smyslu. Ono trapno může být vynikající nástroj k veledílu ale tohle dílo se blíží spíš k pocitu debility. ()

rublik05

Doteď lituji, že jsem si bezprostředně před a po shlédnutí nenechal změřit IQ, protože mám pocit, že mi s každým "vtipem" inteligence rapidně klesala níž a níž. Čtvrté pokračování Kameňáku působí, jakoby tvůrci zkoušeli, co všechno ještě český divák vydrží. Nebudu hodnotit tvůrčí kvalitu nebo herecké výkony, obojí je prakticky na nulové úrovni a nemá smysl to vůbec rozebírat. Většina vtipů jsou extrémně trapné nebo příšerně dětinské, upřímně jsem se zasmál jen párkrát. Sám sobě se divím, proč mám potřebu se dívat na takové masakry. Za pár povedených vtípků a za ten putovní cikánský pár dávám slabou, miniaturní hvězdičku. 1/10. ()

kukkik odpad!

Mor a kurděje na hlavu toho, kdo tenhle film nahrál na youtube a přihrál ho pod nos mé znuděné maličkosti. Na předchozí tři Kameňáky se ještě tak nějak dalo koukat. Sice to byla opravdu hodně mrzká komedie plná trapného humoru bez špetky vkusu ale alespoň tam byl vidět nějaká umělecká úroveň. Neříkám, že vysoká, ale nějaká tam byla a člověk nebyl na konci vyloženě naštvaný ani na film ani na sebe. To tady ovšem neplatí a na konci filmu jsem opravdu trpce litoval vyplýtvaného času a litoval mé v boji zahynuvší šedé buňky mozkové - čest jejich památce a odpad! tomuto snímku. ()

dewil21 odpad!

Všichni, jak tu jsme, dlužíme Troškovi omluvu... Tahle naprostá esence nevtipu a trapnosti navždy zastínila předchozí díla. Navždy... Kristova noho, že navždy?! Že už nikdo nechce točit 5??? Aby to kleslo ještě níž, musely by to točit děti ze základky na mobil po starší ségře a hlavní roli by měla vedle Poblejeho ta bláznivá zRychtovaná alkoholička, dialogy by volnou dadaistickou formou vytvořil kdokoliv a nějak by se to samo zapasovalo do děje. A nebo ne, na tom už asi českému divákovi nezáleží, hlavně, že je prča a ... a vlastně ani to ne ()

Kefas21

Kameňáky sa mi celkom páčili, ale...jedna polovica hercov je už stará a tá druhá mŕtva. Obohrané vtípky bez akejkoľvek zápletky pod taktikou iných ľudí...prosím, už to netočte. Na poprsí pár herečiek serióznu komédiu nepostavíte, na tom sa postaví niečo úplne iné. ()

dj_kure odpad!

Tak tohle, to už teda ne! Tomuhle se říká totálně dojebanej film, normálně mi to přijde jako jeden velkej vtip od všech herců co přijali roli v tomhle výblitku! Já prostě ani nemám co k tomu říct, otřesný, prostě otřesný! ()

ANTYCHRYST

A to jsem si říkal, že to nemůže bejt až tak strašný.. U Troškovejch Kaměňáků jsem se i nějakejm vtípkům zasmál a dalo se i na to koukat. Tohle je neskutečně zoufalá slátanina, kde v celém filmu jsou dobré dva skeče a to - hláška cigána alá hemeroidy a ta ošklivá blondýnka, jak ho hlásí že nemá čich - Toď vše ..z 88 min filmu asi 40 vteřin.. na to musí bejt fakt talent natočit, něco takhle trapnýho a nudnýho. Humus Českého filmu. 1* je za písničku od Walda Gangu. 10 % ()

masekjc

Hrozná umělost a křeč je znát u každého druhého vtipu ale občas se najdou i vtipné, trefné a originální scénky a vtípky. Obecně nemám s touto jednomyslnou zábavou problém takže celkem spokojenost, bál jsem se že to dopadne o dost hůře :-) ()

Haller odpad!

Nejvíc mě mrzí, že se takovéto "filmy" točí čím dál víc, hrají v nich, na výjimky, dobří herci, lidi na ně chodí do kina a všechno má být jako v pořádku. Kde je filmařské řemeslo, které nám kdysi v kině tajilo dech? ()

TommyDiamond odpad!

Všichni, kdo se podíleli na tomto snímku, by zasloužili 12 let na Mírově za hanobení obrazu českého filmu. A všichni ti, kteří šli do kina a vyhodili za tuhle hypersračku 150 kč a dobře se u toho '' bavili'' , tak jim navrhuji navštívit odbornou psychiatrickou pomoc.... Vydržel jsem 25 minut, což beru jako hrdinský čin... ()

Kozy9 odpad!

Každá sekunda čo i len malej nádeje bola v zlomku sekundy zažehnutá nepredstaviteľnou trápnosťou a priam až bolestivou debilitou samotného scenára, a ak nie scenárom, tak psychotropnými dialógmi alebo hereckými výkonmi, ktoré v 80% prípadoch dosahovali level "mám vážnu psychickú poruchu". Tak či onak sme sa opäť presvedčili o hraniciach ľudskej naivnosti a o tom, ako sa hlúpo dajú utratiť peniaze. Nemám síl sa ani pýtať, kto prišiel s návrhom oživiť nesmierny prepadák, a kto sa vôbec dobrovolne rozhodol v ňom účinkovať. Zhrnutím: Des, hrôza a strach... 5% ()

sahi odpad!

Celkem mě poslední dobou baví pročítání komentářů obou hodnotitelských stran tedy Odpadkářů a tří a více hvězdičkářů :-) Řekl bych, že obdobná situace jistě panuje i u (Ne)Trošky jiných filmů. Sám patřím ke skupině Odpadkářů a za svůj názor se nestydím. Na film jsme se koukali s přítelkyní, mělo se jednat o krásný odpočinkový večer bez zbytečného přemýšlení (které je podle mnohých k bezproblémovému přijetí filmu nezbytné). Považuji se za celkem humorem postiženého člověka (mé okolí by Vám o tom řeklo své, občas je problém ze mě vyloudit něco rozumného a kloudného a ne nějaký poťouchlý více či méně úspěšný vtip :-) ). K ostatním Kameňákům mám celkem vřelý vztah, i když je nepovažuji za vrchol kinematografie dá se na ně občas i kouknout, mají velkou várku (dobrých) vtipů a PŘÍBĚH (ano hlavně ten zatracený příběh!). Bohužel po asi 88min rozehrávání různých situací ze života Kameňákova přišel konec??? Co to? S přítelkyní jsme zůstali koukat s otevřenýma očima :-o Opravdu se omlouvám, ale vážně je to slátanina. Ještě jednu omluvu věnuji závorkám, jichž sem dnes použil opravdu požehnaně :-D ()

JohnZ87

Pár dobrých vtipů to nezachrání. Nelze říct, že by tohle byl nejhorší Kameňák, ale je prostě dost odlišný od původní Troškovy trilogie - těžko říct, jestli je to dobře nebo špatně. V každém případě se jedná o nejsprostější a nejsexičtější díl - tohle muselo mít v kinech přístupnost 18+. ()

Godhaj odpad!

,,Jak by asi vypadala, kdyby byla bez chlupů, co?“ ,,Blbě.“ Čtvrtý Kameňák je podobný jako ty předešlé, jen v něm není tolik vtipů. Mimo nich jsem ve filmu nenašel smysluplný příběh, ani dobře vykreslené postavy. Vlastně příběh tam není vůbec žádný. Zpočátku se to sice tváří, že na diváka čeká nějaký děj, ale náznaky se vypaří a zbyde jen hloupá záměna bazalky s trávou, což je dost hloupé i na vtip, natož jako závěr filmu. Navíc tu je pitomé vystoupení Walda gangu a hrozný dabing sekretářky. Jen malinko se mi líbila postava blonďaté Sašy, z které jsem měl pocit, že umí hrát. ()

Diable128 odpad!

No, shlédnul jsem to do konce jen kvůli kompletování série. A byl to naprosto ztracený čas. Nemá to děj, nemá to náboj, není to vtipné. Zkrátka, nestojí to za věnování volného času:) ()

_aandyy_ odpad!

Tak trochu hloupý vtip. Nucený smích, některé vtipy, které zde padly je lepší vyprávět než předvést. Tohle už bylo opravdu docela mimo. Sice se objevily světlejší momenty, např. hlášky s Romy nebo scéna podvodného videa, jenže celkový dojem to stejně nezachrání. ()