Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

ondradvori odpad!

Proč?.. Proč?!!! Proč vůbec vznikne něco takového, a ještě k tomu v mém rodném městě Mělníku? V životě jsem se tak nestyděl za svoje město. Až po tom, co jsem shlédl tohle. Trapnost obrovského kalibru. Zasmál sem se jen jednou za celý film. Polovinu rádoby vtipných vtipů jsem slyšel už v první třídě. O ději, příběhu nebo snad dokonce vyprávění nemůže být ani pomyšlení. Někteří herci, kterých si nesmírně vážím, mě tady zklamali už jen tím, že pochybné "role" přijali. Vydra.. to je klasika. Klepl.. to samý. o Morávkové ani nemluvit raději. A tahat do takového braku třeba pana Lubomíra Lipského, který před natáčením oslavil 90 let, a dát mu jednu repliku, to mi nepřipadá jako pocta, ale jako hnusný hyenismus produkčních. COPAK MAJÍ ČEŠTÍ, POMĚRNĚ ZNÁMÍ HERCI TAK MÁLO PENĚZ, ŽE MUSÍ BRÁT TAKOVÉHLE NABÍDKY!!!!! O jejich výkonech nechci ani mluvit Jediný z mladých herců, kdo ve filmu nepůsobí křečovitě, je asi David Gránský. Ten kluk má budoucnost. Ale doufám, že Kamenák 4 ne! Začínám uvažovat, v jakém žiji státě, když na natáčení takovéhoto "veledíla" vydá nemalé finance ze svého. Hnus a hnus.. je mi zle, kam spěje naše kinematografie... ()

D||X odpad!

Nemělo to hlavu ani patu... Hodina a dvacet minut scének rozprostřených po celé škále trapnosti. odpad! ()

Isuzu odpad!

Nedobrovolne som to videla cestou v autobuse...ukazka skveleho "vkusu" nasich soferov, kedze mali na zozname este napr. Gravitaciu ci Enderovu hru a oni vybrali TOTO!!! viac k tomu nemam co dodat... ()

zeromen

Totální kravina, typická česká komedie ale správná. Dal bych větší hodnocení ale chybí tam ten Troškův rukopis a vtip. Jinak skvělé. ()

tinss_18 odpad!

Humor založený na vtipoch z internetu, zvláštne výkony poniektorých hercov..celý film pôsobí ako keby bol nazočený na minimálny rozpočet a z donútenia. Celé zle.. ()

Mahalo odpad!

Je to jenom další sračka, kterou někdo vypustil do světa, Anglický název filmu "Bad Joke" je hodně trefný, za 84 minut filmu jsem se zasmál jenom jednou,u konce, trochu mi to připomíná jak se točily filmy hodně dávno ... herci neznají text, tak improvizují, Kameňák 4 je vlastně "film" ve kterém jsou všechny vtipy, které kde kdy režisér pochytil, jen škoda, že neslyšel i větu "Opakovaný vtip není vtipem", abych to nějak shrnul .. Kameňák 4, je "film" který krade staré vtipy. ()

StanleyVanH

No, ještě že jsem na to nešel do kina, to bych si opravdu nechal vrátit i lováky za popkorn za který bych utratil. Jediný, za co dávám jednu hvězdu, tak za snímky našeho Mělníka, toť asi vše. Během večera, jsem si první pustil Posledního skauta s Brusem a u toho akčního thrilleru jsem se nasmál desetkrát více než u naší české komedie od Zdendy, kterou jsem si pustil jako druhý film za večer. ()

machmej

Ani se nedivím, že spousta herců z prvních třech dílů zde odmítlo hrát. Film opět založen pouze na hláškách a vtipech a děj je naprosto nulový. Dvě hvězdy dávám snad za tu úplnou debilnost a je pravda,že jsem si i párkrát pousmál. Oproti Babovřeskám jsem tohle dokoukal do konce. ()

mcamino

Tak bohužel, nejslabší díl z celé série, jde o to, že se vaří pořád v tom samém, ale se stejnými vtipy jako před 10 lety, takže už jsou vlastně klišé a předvídatelné. Ani to, že všichni o 10 let zestárli tomu zrovna nepomohlo, navíc spoustu původních herců chybělo, takže za mě nejslabší hodnocení, dávám 2*. ()

rezor

Spousta lidí tento film zcela jistě odsoudí a možná i právěm, ale já se na tento film nedívám jako na klasický film, ale spíš jako na skupinu po sobě jdoucích scének a oceňuji na něm hlavně tradiční české vtipy, které si v jednom kole dělají srandu z českých stereotypů. Vlastně když se podíváme na hlavní "hrdiny" tohoto filmu, uvidíme typické české postavičky. Od lidí, kteří šetří i na takové věci jako je pohřeb, přes úplatkářské hodnostáře, až k typickým českým předsukům vůči Romské komunitě. Tento film by rozhodně neměl šanci na úspěch někde v zahraničí, na to vlastně ani nemá ambice. Je mi jasný, že drtivá většina se mnou nebude souhlasit, ale pokud se na to podíváme z tohoto úhlu pohledu, tak je to víceméně dobrý film (po stránce humorné), samozřejmě, že to ostatní stojí za starou belu, od hereckých výkonů počínaje po přeumělkované kulisy konče. V součtu slabších 40%, ale je to film, který má v čechcách své místo. ()

Dobstaf10 odpad!

Neříkám, že Kameňáky 1,2 nebo 3 byly nějak extra vyjmečný....ale evidentně si Marcel Bystroň coby scénárista čtyřky nepotvrdil přátelství na facebooku se Zdendou Troškovým a vznikla totální likvidace Kameňákova už tak v dost v odepsaném stavu. Já jen prosím všechny svaté a Vencu Vydříska abyse nezrodila pětka. ()

pan_Bily odpad!

Po shlédnutí čtvrtého dílu skoro lituju, že jsem tomu prvnímu nedal nějaké hvězdičky (aspoň jednu). V porovnání s tímhle to bylo bezvadný. S každým dalším dílem kvalita o stupeň klesla. Jo, jasně, některý vtipy, i když jsou starý, jsou pořád dobrý. Zasměju se. Ok. V silvestrovské estrádě nebo v jiném zábavném pořadu pár takových scének paráda. Rád se na to kouknu a od srdce se zasměju. Ale nahuštěné jednu za druhou do celovečerního filmu (navíc, když už tam nic jiného neni).... to opravdu NE. A nemluvě o tom jak je to natočený... :-( ()

jozindodulik

Bylo těžké rozhodovat se mezi odpadem a 1*..protože je to neskutečná trapárna bez jakéhokoliv děje..1* ze soucitu za pár vtípků, které mi vyčarovaly úsměv na tváři..prostě poloodpad..10% ()

chosan

Na komedie a kort ty české pohlížím trochu jinak než třeba na americké akčňáky. Musím říct že kameňák 4 mě nepřekvapil, nepohoršil ale ani neohromil. Pár dobrých hlášek hlavně ze strany romské komunity tam je proto dávám 40%. ()

klaranapoli odpad!

Asi z toho dneska neusnu. Nejhorší film (jestli se tomu dá říkat fim) co jsem kdy ve svém životě viděla. Panebože prosíím ať už ten pán jde do režisérského důchodu, a na nějaké točení dalších dílů Kameňáku a Babovřesek, se laskavě vy***. ()

TheAdams

Jiří Pomeje předvedl opravdu brilantní výkon, postava mu přidělená ho perfektně zobrazuje jaký doopravdy je. Film jako takový není zas tak špatný, ovšem hlášky v něm jsou strašně ohraný a rádoby vtipné. Nebýt skvělého hereckého výkonu Jirky, hodnotil bych film 1/5 možná dokonce "odpad" . Ale Jirkův výkon mě opravdu nadchl, proto dávám 3/5. Výborně Jiří !. ()