Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

willy1

/ režie 60% / scénář 75% / hudba 90% / herecké výkony 75% / napětí -% / akce -% / // celkové hodnocení 85% // (viděno: int. - stažený) ()

HArna odpad!

Tohle asi nejde říci slovy, jestli někdo chce vidět světové a filmové DNO - odpad všech odpadů, tak ať si pustí tuhle břečku, protože větší debilitu už asi nikdy nikde neuvidíte. Kolosální sračka! ()

Janega

Také podprahové reklamy na svoje filmy nerobí ani Disney. Narážam na ten billboard na film Babovresky. Niektoré vtipy som nepochopil (ak to teda boli vôbec vtipy), niektoré som pochopil, no nezasmial som sa, iba som sa párkrát pousmial popod fúzy, takže 1 hviezda im postačí. A chýba tomu poriadna zápletka. ()

G_I_S_M_O odpad!

To byla taková sračka ve všech ohledech, že nevěřím, že natáčení zabralo více jak jeden jediný den. Toto nemůže přece ani nést nálepku "komedie".. je to vysloveně horor. ()

SpameR

Sice slabší příběh, ale je to komedie a komedie má co ? Pobavit ! A to se povedlo ! Většina vtípků dobře rozesmála, nebýt ale vtípků, které jsem znal už ze sociálních sítí a aspoň o trošku lepší příběh, tak by si Kameňák 4 zasloužil hvězd pět. Jinak všem, co mají rádi komedie a dobré vtípky, tak určitě doporučuji a vy, co žijete nudný život bez humoru, tak raději na to nekoukejte, protože vaším cílem je stejnak jen "bůstnout" si ego, aby jste zapadli do davu kliknutím na odpad! a přidat nějaký "hejt" koment o tom, že je to další "low" českej film. ()

Warle

Kdybych měl hodnotit kvalitu filmu, tak asi bohužel jasný Odpad, ale já si nemůžu pomoci, já se tomu primitivnímu humoru prostě směju. Asi jsem holt jinej. A hemeroidy léčíte taky?? ()

Mitin odpad!

Tenhle film je asi tak trochu BAD JOKE ne? Hrát v Kameňáku, tak lezu kanálama... Předchozí díly byly dost trapný, no ne až tak moc strašný, ale pořád nemůžu uvěřit že vznikla čtyřka, která je na vrcholu sraček a odpadů.. Bez hlavy a paty, nesmyslné, nejtrapnější humor a dementní herci.. Je mi líto těch, komu se to líbí... ()

Prochy38

Už toho panebože nech! Zakažte někdo Troškovi točit filmy, a to hrozně rychle. První dva Kameňáky byly fajn, třetí už šel do háje a tento?? To je v háji, ono fakt jde ještě klesnout. * hodnotím snad jen solidní výkon V. Vydry a dokonalý dekolt A. Bendové. Jinak není o čem. Nevtipné, debilní, už i dost sprosté a nadržené.... Chujovina totální! ()

Paldiny

Že ja blbec som po treťom diely neposlúchol vnútorný hlas. Predošlé príhody mali aspoň absurdný príbeh, tu sa pár vecí načrtne a zrazu titulky, potitulková scéna a šmitec. K tomu polovica známych fórov, tá druhá snáď fórmi nikdy nebola a jeden nefalšovaný úškľabok s hovoriacimi hodinami. ()

Foxhound#1 odpad!

Předchozí kusy by Z. Troška byly (ano, BYLY!) vždy aspoň trochu vtipný. Tady ale veškerá sranda končí přátelé. Jiřiku, jeslti potřebuješ další prachy na dluhy, tak dělej třeba gigola, hajzlbábu, prodávej kastroly jako herr Fuchs, ale na filmařinu už prosím nešahej. ()

buzzwoody odpad!

Neskutečná debilita ... u první trilogie jsem se někdy i docela nasmál, ale tohle jsem musel po dvaceti minutách znechuceně vypnout. ()

Imrwere odpad!

Dělejme, jako bychom to nikdy neviděli a film tím pádem nikdy nevzniknul. Zhovadilost největšího kalibru. ()

mira007

Tak jsem měl tu čest shlédnout toto veledílo. Člověk nemusí být intelektuál ze Slavie, aby pochopil že to je těžká zhovadilost, nejsem pseudohumanista, abych se hned obsypal při nějakém vtipu na účet našich opálených spoluobčanů, ale v tomhle případě zobrazování stereotypů je tak předimenzovaný, že se tomu nikdo nemůže smát. Nejsem fanoušek pana Trošky, ale tenhle film má do jeho poetiky filmů hodně daleko. Podtrženo sečteno, je to rádobyveselé, barevné se spoustou známých herců a naprosto bez děje... jediné k čemu jsem smířlivý je ta námořnická předělávka od Waldagangu. ()

Phorbo

Oproti velké české komedii Babovřeskám, které byly tak špatné, jako samotný atomový výbuch, jsem se u K4 aspoň jednou dvakrát zasmál. Jistě, ten film se nedá srovnat kvalitami s ničím jiným. Možná ale práve s Babovřeskami by šel. Je to hrozný hrozný hrozný. Ale pořád jsem se zasmál víckrát, než u BB. Kameňák postrádá všechno, co by asi měl nějaký film mít. Jakejkoliv plot twist, jakejkoliv hlavně scénář. Založit filmy na vtipech je docela debilní, takže ve výsledku z toho dobrej film vlastně být nemůže. ()

EllienPM

Když ti tohle pustí řidič cestou na dovolenou, v situaci, kdy rychlostí 0 km/h popojíždíte rekonstruovanou D1 a vy proklínáte sebe sama za fobii z letadel a říkáte si, že autobusem příště už nikdy více - to radši nikam, tak se najednou Kameňák 4 nezdá tak nechytrým filmem, jakým bohužel je. Je špatný, když film točí někdo s IQ 50 - to pak ani nemá cenu analyzovat o co jde, nejde, a mělo-nemělo jít. Nicméně jako "osvěžení" v hodně špatný situaci kvituju i tohle dílko. A vemu si tílko, haha. ()