Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

TheAdams

Jiří Pomeje předvedl opravdu brilantní výkon, postava mu přidělená ho perfektně zobrazuje jaký doopravdy je. Film jako takový není zas tak špatný, ovšem hlášky v něm jsou strašně ohraný a rádoby vtipné. Nebýt skvělého hereckého výkonu Jirky, hodnotil bych film 1/5 možná dokonce "odpad" . Ale Jirkův výkon mě opravdu nadchl, proto dávám 3/5. Výborně Jiří !. ()

Maarty86

Ani předchozí díly nestály za moc, nicméně pár povedených scének by se našlo. Tohle je ovšem skutečná žumpa a trapnost sama. Proč tedy ne odpad? Za tu závěrečnou scénu s babou v rakvi (aka Kill Bill Vol.2) :) - 15% ()

gizi

Docela jsem se bavil, sice jsem s sebou smíchy nemlátil, některé fóry byly předvídatelné nebo se mi nelíbily, některé ale rozesmály. 65%, 3.11.2014. ()

ElVory

Docela jsem váhal, jak tohle ohodnotit. Když si vezmu jako měřítko Kameňák 3, tak bych mohl říct hurá. V téhle sérii se jedná o jediné zlepšení. Co jim pomohlo je záhada...? Možná čas, možná jiná režie...kdo ví (určitě jiná režie). Podle očekávaného měřítka na ČSFD je to ,ale stejně odpad... Osobně to tak černě nevidím, spíš tmavě šedě, a proto to musím náležitě ohodnotit velmi lichotivou pětadvacítkou. 25% ()

Harris777 odpad!

Tak tenhle film vůbec nemusel spatřit světlo světa. Vtipy které už jsou dávno tak ohrané a trapné že ani nejsou k smíchu. Dám ti takovou facku že tě ani ten tvůj google nenajde je tak na úrovní 1 třídy pomocné školy. Ale pro lidi co mají jen základní vzdělání to stačí. ()

M_crha odpad!

Pan, režisér Novák předvedl jak je vlastně pan Troška geniální. Evidentně rozmetal teorii jak skoro každý dokaže natočit Kameňák. Nedokáže, Novák to rozhodně nedokázal. Trošku tomu něco chybí, že by Troška ? :) ()

RadushM odpad!

Vrchol neschopnosti české tvořivosti. Nepřekvapuje mě, že myšlenka "pojďme natočit další díl" někoho napadne, ale to, že skutečně v České republice existuje člověk, který se pod tento potrat myšlenkového pochodu podepíše, mě vážně překvapuje. Pokud se ale zamyslíme hlouběji, uvědomíme si, že vznik snímku je datován v období vzniku Babovřesky a Babovřesky II. , lze to tedy popsat jako mezi slepými jednooký králem. Trapné přízemní přisprostlé vtípky, které vypráví zbytek mohykánů, kteří jsou s těmito filmy spojeny, doprovázející marné pokusy o neidentifikovatelný druh zábavy. Jedním slovním spojením bych to pojmenovala.... Poslední výkřik do tmy. ()

medveed

Nechápu to, ale překvapivě jsem se bavil. Možná to tedy bylo tím dobrým vínem, které jsem při sledování zkonzumoval :-). 55% ()

zuzrik

První tři filmy jsou snesitelné a někdy se i pobavíte ale toto už vtipné nebylo. Nejslabší ze všech 4 filmů. ()

DBSMC odpad!

Opravdu nechápu co lidi tak táhne do kin, že na takovou pí..krávovinu zaplní celej sál. Ubohý sto let starý kameňáky, který prostě nepřekvapí, pupek Novotnýho přes celou obrazovku a ohromná nuda. To, že se jednou zasměju neznamená, že je to dobrý. Je to víc než špatný!!!! ()

Peddro odpad!

Nechápu lidi, kteří dávají protestních pět hvězdiček. Z CSFD jsem zklamán, očekával jsem, konstruktivní kritiku filmů, které hodnotící skutečně celé viděl, ale místo toho je to tu hádka o to, kdo dá z principu odpad nebo plný počet. To objektivní kritika vážně není. Kameňáky jsem hodnotil jako odpad, protože mi vtipy přijdou trapné, ohrané, herecké výkony podprůměrné a komparzisté dostávají příliš prostoru, což celkovému dojmu velmi škodí. Opakovaný vtip prostě vtipem skutečně není. Nedávám odpad protože je moderní kritizovat komedie pana Trošky, ale protože jsem se u jeho filmů nikdy ani jednou nezasmál. Vtip má být nečekaný, aby člověka upřímně a nečekaně od srdce rozesmál. Vtipy ve filmech pana trošku jsou průhledné a předvídatelné. ()

fricek12 odpad!

Odpad, který si nezaslouží ani komentář. Během "filmu" jsem se asi dvakrát zasmál, a pak jednou po filmu při scéně s rakví, kdy parodovali Kill Bill. Bohužel ale ani tato vtipná scénka nezachránila film od nálepky označeni směsneho odpadu ()

sopticek

Tentokrát pod taktovkou režiséra Nováka, vzniklo toto 4 pokračování, ve kterém je ale značně cítit, absence původního tvůrčího týmu. Troška se alespoň snažil o obměnu gagů a scén, na kterých tyto komedie vlastně stojí. Novák už jakoby neměl s čím pracovat a celý film na diváka působí už značně otřepaně. Fóry jsou mnohokrát vyřčené, herci se snaží jak jen můžou, ale scénář jim evidentně nedával mnoho šancí vyniknou a tak vaří čaj pouze z vody. Celé je to opravdu už skoro trapné. Nemohu hodnotit jinak, než jednou hvězdou, jelikož jsem se většinu děje vyloženě nudil. ()

AdaProfa odpad!

Tak tomu říkám trapas. Proč to proboha vůbec točili? Předešlé díly byly sice taky "debiloviny", ale rozhodně se na to dalo dívat a také jsem se zasmál. V tomto se už (až na výjimky) nedalo zasmát ničemu. Vtipy byly buď trapné a nevtipné, nebo staré a ohrané (aspoň pro mě). No takže jsme se vlastně dočkali jen fórků typu „šli dva a prostřední upad“. Haha. Děj samozřejmě úplně o hovnu (ale tak je to Kameňák, tak o čem jiném by to bylo). A tak bych mohl pokračovat dále. ()