Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Benjik odpad!

Hej seš zhulenej? Hahaaaahaaaaaaaaaaa. Vole dneska slavim první vykouření. Hahaaaaaahaaaaaaaaa. Naprosto zbytečný film. Ne, toje kruté vůči filmům které jsem označil za zbytečné. Amatérismus a tragédie, s pocitem trapnosti jsem raději každou chvíli přepínal jinam. První tři díly byly aspoň chvílemi sranda - pokleslá ale sranda. Tohle je hovno. ()

SmoldaMara odpad!

Hledám, rozhlížím se, ale nic absolutní prázdnota - těchto 88 min života mi již nikdo nikdy nevrátí. PS: Dlouho jsem hledal v paměti, ale nemohu si vzpomenout na cokoliv horšího - nové dno, které se snad již nikdy neprohloubí. ()

Brano odpad!

Tak toto pokračovanie bola už úplná katastrofa. Poslednými časťami to bolo len horšie a horšie, ale Ján Novák to pochoval úplne. Celé je to absolútne bez nápadu a samozrejme aj vtipu. Pri filme som sa ani raz nezasmial. Hrůza a děs, tomuto sa radím vyhnúť. /15%/ ()

AgnesDee odpad!

Zaručeně nejhorší díl. I ty minulé díly měli prostě v sobě kapku "snahy" (která byla ale mikroskopická), v tomto díle ale jde všechno do prdele a všichni se chovají buď jako úchylové nebo jako kreténi. Kdyby se alespoň jeden kluk na světě choval tak jako někdo z těch idiotů ve škole (např. Vincek), v životě by si nikoho nenašel a pravděpodobně by ho zabásli. P.S.: tak odporný vykrádání Kill Bill jsem ještě neviděla. ()

ostravak30

Hned v úvodu bych rád podotknul, že tohle není nejhorší film v české historii. Alespoň dle mého mínění a to ani ty předchozí díly. Opravdu jsem viděl horší. Všechny Kameňáky, a tenhle nevyjímaje, si totiž na kvalitní ani nehrají, na rozdíl od těch příšerných filmů, které jsem měl v úvodu na mysli. Tvůrci se o přílišnou kvalitu prostě nesnaží. Jde jim čistě jen o pobavení diváka kameňákovými vtipy. Ostatně je to vidět z každého pohledu. Celá řada kameňáků se tak promítne do filmu. Bohužel, základní stavební kámen je už mírně nekvalitní. Tvůrci si totiž na pomoc vybírají vtipy málo vtipné anebo staré a známé. V kombinaci s příšerným zvukem po doznění vtipu tak vše vypadá ještě trapněji. Snímku samozřejmě nepřidávají ani příšerné herecké výkony, které produkují samí neherci, samozřejmě, kvůli tomu, aby tvůrci ušetřili. Jistě ušetřili, ale bohužel taky tratili na kvalitě. Kdyby měl film alespoň základní příběh, kterého by se držel. Celá řada epizodních mini příběhů je ale bohužel taky na škodu. Jen snad hudba relativně stojí za to. Tak jako tak Z. Troška věděl, proč se už na dalších dílech nechtěl angažovat. Ty jeho sice taky nestály za moc, ale přece jen byly o něco lepší. Musím říct, že být herci, asi bych se moc nechlubil touto prací a vlastně se to týká nejen herců. ()

Nathaniell

Tak po velmi pomalým začátku přišel celkem slušnej nášleh. Škoda, že tak 2/5 filmu jsou zabité scény. Ovšem zbylých 60% je skvělých. A závěrečná scéna mě přesvědčila o zvýšení mého hodnocení ze tří na 4* :-) ()

Reiner

Troška by to nezachránil ani náhodou. Vždyť jeho tragické pokusy stylem uděláme "pohádku" jsou stejně hloupé, jako předcházející díly Kameňáku. Takže ani v tomto pokračování, byť bez Trošky, žádná změna :/ ()

Snowball odpad!

No to je vizitka národa toto. Že sa táto gigantická sračka ďalej točí je znak toho, že sa vždy nájde dostatok teliat čo na to kukajú. Ostáva sa len odsťahovať zo strednej Európy, kde sa točia tieto hnusy ako kameňák babovresky a iné mega mega shity. ()

route60 odpad!

Černo černé vidění musí mít každý soudný filmový fanda nad údajnou komedii Jana Nováka vždyť už první tři díly jsou ubohost ale zase na druhou stranu to ukazuje v plné nahotě kde se žene český film, naštěstí jsem na tuto ubohost nešel do kina. ()

Honzulik odpad!

Kameňák 4 - Tak k tomuto filmu mám jen jediné přání, necpěte prosím tento film nikam do zahraničí, pomyslí si, že jsme blázni... Odpad jak sviňa! ()

Kobain

Ach jo. Těch odpadů tady jenom z principu... jasná ukázka demence a lidí bez vlastního názoru tady na csfd.... ()

PetrKai

Čekal jsem to horší, ale tento film si víc než jednu hvězdičku rozhodně nezasluhuje. Zlatý Troškovo Kameňáky! ()

HellFireFery

Přiznám se, že jsem čekal průser. Některé vtipy se ale skutečně povedly a zejména Václav Vydra a Martin Dejdar (scéna na střelnici, kde Vydra nabízí "hluchému" Dejdarovi práci je skvělá). Já se bavil. Více jsem od toho nechtěl. :) ()

VanBradley89 odpad!

Žádná překvapení. První tři díly sice taky nejsou žádnej zázrak, ale každý z nich měl třeba i jeden vtip, který byl slušný. Tady ne. Absolutní dno. ()