Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

bonovox

Pokračovanie zachraňujú opäť vedľajšie postavy, niekoľko scénok je skvelých, ale množstvo ďalších len podpriemerných. ()

cortez

Ježiš, tak užvaněný (o ničem) film jsem dlouho neviděl. To jejich kecání o ničem už bylo místy až extrémně otravné. Situace jsou tak umělé a absolutně filmově nereálné, že se tomu ani nedalo zasmát. To jsou přesně takoví ti blbci, kteří nemůžou být ani největšími blbci na světě, protože jsou tak blbí, že to ani na ty největší blbce nedotáhnou. Navíc ještě ani nepůsobí přirozeně přitrouble, ale jde okatě vidět jak tu připitomnělost hrají. Waltz, Anistonová normálka, ale ty jejich mikrorole tomu pomoct nemohly. Takže dvě hvězdy za jakože komedii je možná trochu moc. ()

PatrikP4

U jedničky jsem se luxusně zasmál... Dvojka je slabší odvar... O hodně si myslím... Smích ano párkrát ale nic co by mě tam dostalo jako v jedničce... Cože je rozhodně škoda... Herecké trio vlastně nepředvede nic navíc, jednička byla o mnoho zábavnější... ()

mummie.spy

Z "dvojek" vydarených filmov mám vždy obavy.Často pokazia dojem ešte aj spätne k jednotke. Tu sa to našťastie neudialo. Šéfovia na zabitie 2 síce nie sú taký level ako jednotka, stále je to ale komédia, kde sa človek schuti zasmeje. Príjemná oddychovka. ()

RealHonza

Velmi výrazný pokles kvality oproti jedničce. Tři hvězdy dávám jen za vedlejší postavy (výrazně vylepšují celkový pohled a možná je škoda, že taková jména jsou tolik pozadí), Charlie Day nebo Jason Sudeikis v hlavních rolích se možná sice snažili, ale výsledek byl k pláči. Ale to už tak v posledních letech u komedií z USA bývá - čím dál víc nesmyslů, sprostých, sexistických nebo drogových podtextů ... nu což akčňáky zase dohání kvalitu místo ve scénaři v efektech. ()

Blackborne

Scéna s rajským plynem a ta v autě se sladkostí mě dostaly asi nejvíc. Není nad to, když herci baví výrazem. Pokud porovnám s jedničkou, je u mě dvojka o 2 hvězdy níž. Potenciál Waltze je zde až moc nevyužitý. Mám pocit, že od dob jeho role v Parchantech jsou snahy, o jeho obsazení jako záporáka, marné. Stejně tak mi to přišlo i ve Spectre. Hlavní trio super, Pine celkem válí, stále sexy Jenifer taky fajn a Jamie Fox s Kevinem Spacey už spíš jen do počtu. Mám komedie tohoto typu rád, škoda jen, že většina vypráví furt tu samou zápletku stále dokola. ()

ekzorcist

Mozog bolel pri snahe sledovať tento pokus o pokračovanie celkom vtipnej komédie. Kútiky pier sa mi pohli menejkrát ako mŕtvole. Naivné, detinské, strašné. Jedna hviezdička za "wrestling v tábore". ()

janinka123

Velmi zábavná pohodová komedie. Tři hlavní hrdinové se k sobě skvěle hodí. První díl je o něco lepší, ale to je snad skoro u každého filmu. ()

Desmi

Stává se vcelku pravidelně (bohužel), že pokračování úspěšných filmů je o mnoho horší než původní snímek a Šéfové 2 tuto domněnku potvrzují každou vteřinou. Uřvaná píčovina s předvídatelným humorem. Přesně tenhle typ komedií mi fakt vadí. ()

rytir1

Lepší zápletka oproti jedničce ale už méně komická, hlavní trojka už se místy až moc snaží. Vedlejší trojice ovšem mega ujetá. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

neo10

Po dlouhé době se jednalo o film, kde jsem už po 15 minutách doufal, že hlavní hrdinové umřou, hlavně ten hejkavej debil co pořád křičel a všem skákal do řeči. ()

Vinki

Jednička měla dobrý námět a potenciál, ale byl z toho jenom průměr nakonec. Tohle je ještě horší než jednička. ()

BeeKay

Velky mena potesia, ustredna trojica sa snazi improvizovat, v strede filmu to omrzi, co je skoda. Zabava v menej prekvapivom tempe pokracuje nastastie pozvolne dalej. Aniston mohla ukazat viac. ok podivana. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze