Je mi zcela cizí někoho urážet, buzerovat či natahovat na skřipec, takže vím, že nemohu být šéfem. Nickovi, Daleovi a Kurtovi to bude chvíli trvat než zjistí, že ani oni nemohou být řediteli zeměkoule, ale na druhou stranu je jejich střet s realitou byznysu hodně zábavný a já se musím přiznat, že bych paní zubařce hrozně rád sexuálně odolával tak dlouho, abych ji následným orgasmem vystřelil až ke stropu.(13.7.2015)

Rozpočet $42miliónovTržby USA $54,445,357Tržby Celosvetovo $106,645,357Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ len o niečo slabšie než prvý diel a to sa tak trošku cení pri prevažne prázdnych plochých amerických komédiách, zo slušnej časti to dokáže zabávať aj tou svojskou tupou nápaditosťou, herci slušne /55%/(28.2.2015)

Ak bola jednotka dobre natočená hlúposť, dvojka je potom hlúposť na druhú, rovnako dobre natočená. Vzhladom na absurdnosť celej story číslo dva sa podarilo zopakovať a udržať pozitívny a dobrý divácky efekt. Zábava, dobré tempo a fajn komediálny rozmer. V súčasnosti sa komédie ťažšie obhajujú, tu to vyšlo.(5.5.2015)

• panMartin

Zoufalý, ubohý, sračka roku. První Šéfové na zabití byly úžasný. Dvojka... Jedna z těch zoufale nevtipných komedií, kdy nechápavě kroutíte hlavou nad trapností, a jak se hodnocení vůbec mohlo dostat přes 40%. Titulní trojice je neskutečně trapná, zápletka totál o hovně a humor ve filmu není, zdůrazňuju není!! Totálně mě iritoval Charlie Day - tomu jedině zlatou malinu a doživotní zákaz se ukázat v kterýmkoli filmu. Nemůžu uvěřit, že se mi to povedlo dokoukat.(24.7.2016)

Výrazný pokles kvality oproti prvnímu dílu. Hlavní trio nebo spíš duo - Day, Sudeikis mě naprosto iritovalo. Nehorázně užvaněné, nesmyslné, stupidní dialogy mezi těmito postavami mě opravdu rozčilovaly. Ale zachraňují to perfektní vedlejší role - Aniston, Spacey a možná i ten Foxx, díky kterým nejdu na 2 hvězdy!(30.5.2015)