Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Zvláštní, ale jedničku této neotřelé komedie jsem viděl poměrně nedávno a pokud to srovnám, u dvojky jsem se bavil o něco více. Obsazení dále naboptnalo a to ne nějakými béčkovými herci. Tady se jede první liga v podobně oscarového Christophhera Waltze, který opět dokázal, že je velice univerzální herec a zahraje takřka cokoliv a správně švihlého Chrise Pinea. Hlavní trojice opět nešetří s počtem absurdních situací a ačkoliv se sází na, vesměs přitroublé, gagy, na mě to kupodivu fungovalo a poměrně často jsem se smál. A co se si pamatuji, tak i více, než u právě u prvního filmu. A když už se to nějaké nové komedii povede, má u mě rozhodně velké plus. PS : Neskutečně jsem byl potěšen z návratu Jennifer Aniston a hlavně Kevina Spaceyho...80%(23.2.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  O chlup horší než jednička, ale pořád smíchotvorné a nápadité. Je dobře, že se scénáristé neomezili na šablonovitý příběh, ale vytvořili něco úplně nového. Setkáváme se se stejnými tvářemi, ale páteřně spolu oba filmy skoro nesouvisí. Kvalitní herci, kvalitní hudba, kvalitní gagy, kvalitní komedie. 75%(31.1.2015)

 • klerik
  ****

  Ústredná trojka je príliš šialená, aby som dal nižšie hodnotenie než minule. Celkovo považujem za zázrak namiešať zábavný film s rovnakými figúrkami ešte raz. Vkuse sa niečo deje, o niečom s kecá, zápletka triviálna, ale v rámci žánru sa s ňou dobre pracuje. V závere možno menej domyslené, ale v porovnaní s VO ŠTVORICI PO OPICI 2 lepšie odvedená robota...(3.9.2015)

 • Larrysbride
  ****

  Stále vtipné, trošku (více) přisprostlé a méně předvídatelné než byste čekali. 70% (Předpremiéra Cinema City Anděl, 26. 11. 2014)(18.12.2014)

 • IQ Tiqe
  **

  3 kreténi, co se chovaj jak kreténi, se rozhodnou unést jednoho parchanta, a přitom kecaj a dělaj takový píčoviny, až je vám z toho trapně, ale tvůrci patrně čekali, že se tomu člověk zasměje. Dost nechápu, že se k tomu upsaly i nějaký známější jména. Nebýt scény se sprchou, do 2/3 jsem se nezasmál; aspoň ten závěr byl o něco lepší.(21.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace