Další porce téhož, která absolutně nepřekvapí. Anders si je dobře vědom, že natáčí potenciální divácký hit, takže jede celou dobu na jistotu, a i když předvede pár napaditých momentů a střihových pasáží, rozhodně to není něco, co by zvedlo ze sedačky a oplývalo větší originalitou. V plné nahotě se tu odhalí to, co bylo zjevné už v jedničce - trojice hlavních postav je sice sympatická, jenže ve stínu těch vedlejších totálně zaniká a není tak zajímavá. Bateman, Sudeikis a Day se snaží, je znát jejich sehranost a schopnost improvizace, jenže sami o sobě nepředvedou snad jediný vtip a nejsou až tak zábavní. Vždy když se na scéně objeví záměrně přehrávající a maniakální roli si užívající Chris Pine, opět skvělá Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Jamie Foxx nebo překvapivě upozaděný Christoph Waltz, nabere film lepší "grády" a rázem jsou vtipy plynulejší a ne tak křečovité. Je jasné, že příběh se nesmí moc rozebírat, protože chování všech je uzpůsobeno komediálnímu módu, takže jde především o to slušně se pobavit. To se Horrible Bosses 2 docela daří, jen v kontextu s předchozím dílem tu chybí ten kousek originality, něco trošku překvapivého a asi i lepší tempo. 60%(26.11.2014)

O třídu horší jak jednička, ale pořád hodně slušná zábava. Tahle trojka blbů mě jednoduše baví a oceňuji, že se tvůrci nesnažili kopírovat dějovou šablonu jedničky, ale přinesli nový poměrně originální příběh. byť jsem měl pocit, že z takto absurdních situací mohli vytěžit ještě mnohem, mnohem víc. Postava Jennifer Aniston ani tentokrát neměla chybu, její scény patří k vrcholným momentům filmu.(15.2.2015)

Horrible Bosses 2 navazují přesně tam, kde první díl skončil či neměl dost odvahy jít ještě dál a vychází to na výbornou. Všechny gagy fungují na 100% což v kombinaci s triem hlavních hrdinů (mezi nimiž funguje neuvěřitelná chemie) dělá z tohoto filmu jednu z nejlepších komedií roku 2014, při které se budete bez přestání smát. „Holy shit, he fight clubbed himself! We have a fight clubber!“(2.2.2015)

Ach, nedávno jsem zažil další z řady těch perfektních ranních vstávání. Z bujarého snu mě probudila domem se vanoucí vůně pečeného labradora, na stole v jídelně mě přivítala váza čerstvě nařezaných předkožek a ve schránce jsem kromě nejnovějšího Blesku našel také přítelčin úmrtní list. A když jsem si otevíral jogurt, tak mi půlka víčka nezůstala stále přichycená na kelímku, ale normálně se to odlepilo celý. No nebyl tohle ten BEST! DAY! EVER!? Ještě nebyl, poněvadž večer jsem byl na americké komedii, u které jsem se nachechtal víc, než když mi předevčírem čivava olizovala koule namazané nutelou. Byl jsem totiž na americké komedii, u které jsem vypnul mozek, což nedalo moc práce, protože mozek mám defaultně vypnutý už od jednadevadesátého, a výborně jsem se pobavil! Nejeden kinematografický znalec, za kterého se dnes považuje každý, kdo zhlédl minimálně jednu celou sezónu Počasíčka na Smíchově, se zajisté již při vyslovení fráze americká komedie otřepe jak Sasha Grey po dvouhodinové bukkake párty a není se vlastně ani čemu divit. V posledních letech nám byly jako americké komedie předhazovány nevtipné omgsračky, kde ústřední postavu hrála nějaká tupá bloncka s kozama, co by mohly nakrmit všechny hladové krky v Bombaji a co řešila strašně free a cool a teen a swag problémy, že by jeden blil. HB2 je naštěstí tou starou dobrou americkou komedií s výstředními wtf momenty, které právě tento žánr kdysi dávno definovaly. A herecké obsazení zase tak sexy, že jsem během projekce několikrát aktualizoval svoji sexuální orientaci. Bravo!(27.11.2014)

Zvláštní, ale jedničku této neotřelé komedie jsem viděl poměrně nedávno a pokud to srovnám, u dvojky jsem se bavil o něco více. Obsazení dále naboptnalo a to ne nějakými béčkovými herci. Tady se jede první liga v podobně oscarového Christophhera Waltze, který opět dokázal, že je velice univerzální herec a zahraje takřka cokoliv a správně švihlého Chrise Pinea. Hlavní trojice opět nešetří s počtem absurdních situací a ačkoliv se sází na, vesměs přitroublé, gagy, na mě to kupodivu fungovalo a poměrně často jsem se smál. A co se si pamatuji, tak i více, než u právě u prvního filmu. A když už se to nějaké nové komedii povede, má u mě rozhodně velké plus. PS : Neskutečně jsem byl potěšen z návratu Jennifer Aniston a hlavně Kevina Spaceyho...80%(23.2.2015)

• - Kvůli erotickým scénám a vulgárnímu jazyku dostal film klasifikaci R, tedy mládež do 16 let smí na film pouze s doprovodem. (jenik71)

• - Ve filmu hrají hned 3 držitelé Oscara a to Jamie Foxx, Kevin Spacey a Christoph Waltz. (Janzic999)

• - Natáčelo se v Burbanku v americkém státě Kalifornia. (Terva)