Když už Nick, Dale a Kurt mají až po krk toho, aby se věčně zodpovídali svým nadřízeným, rozhodnou se ve filmu Šéfové na zabití 2 začít podnikat na vlastní pěst a být vlastními šéfy. Ale prohnaný investor jim záhy podrazí nohy. Podvedení, zoufalí a bez šance na dosažení spravedlnosti právní cestou všichni tři rádoby podnikatelé zosnují pošetilý plán na únos investorova dospělého syna, za jehož výkupné chtějí znovu získat kontrolu nad svou společností. (Warner Bros. CZ)

andy60

Když humor, tak inteligentní. Alespoň trochu inteligentní. Ale co bylo tohle? Trojice retardovaných týpků, kteří mluví rychleji, než myslí. Abych filmu ale nekřivdil - asi třikrát jsem se zasmál. (PS - bonusy jsem na DVD raději ani nepouštěl, slibují tam totiž legraci k popukání....) ()

ja003

Jsem fanda hloupých komedií, ale tahle mě vážně nebavila. Předvídatelné situace a otravné, překřikující se dialogy...oproti jedničce slabota. ()

Pituka

Dobré obsadená komédia,ale nemá nič spoločné okrem hercou z filmom šefovia na zabitie,tema je uplne iná. Slabší odvar z jedničky,ale stále ešte pozeraťelná komédia. Pár podarenýchvtipných hlášok a scén, no nič oslnivého,alebo prekvapivého. Dobre predvídateľný šťastný americký koniec. ()

JerryPilsen

Pokračování natočené hlavně pro samotné aktéry nebylo zas úplně špatné.Dost jsem se nachechtal.Jakýs takýs příběh drží pohromadě a herci si to vyloženě užívají. ()

Edwin44

Na pět hvězdiček to sice není ale já jsem se bavil parádně. Důvod toho proč to není za plný počet je to, že některé scény byly až moc ukecané zejména v podání Dalea jeho postava byla naprosto otravná svýma debilníma dialogama ale zbytek mě bavil hodně. Scéna s vysílačkama nebo scéna v nemocnici takhle nahlas jsem se nesmál ani nepamatuju. Takže za mě dobrý, hlavně Jason Sudeikis měl nejlepší hlášky!!! ()

kratajirka

Slabší šéfovina. Ale moc se mi líbil WALTZ s jeho typickým posměškem. Nicméně si film stále zakládá na originálním nápadu. To, že scénář je bůhvíjak zprzněný je věc druhá, ale námět je stále na vysokém levelu. Nepřekonatelná Jennifer rovněž. A zavřený šéfík Kevin? Hrozně tam sednul. Foxxe nekomentuju - matkychtivejdžouns je nejoblíbenější postava. No doufám, že další (pokud vůbec bude) pokračování bude lepším. 60% ()

Karel321 odpad!

Buzerantský film o třech buzerantech, jak si teple povídají. Pokud jste už teplí, určitě se na tento film podívejte. Pokud ne, raději se dívejte do záchodu. To je mnohem zajímavější program než tato gay "komedie". ()

mareknovAk

Opět super, stejně jako jednička. Opravdu jsem se nasmál a můžu s jistotou říci, že bych se rád podíval i na pokračování. ()

DavidAAAA

Trojka složená z jednoho jakžtakž chytrýho a dvou totálních idiotů se rozhodne získat prachy.. Jakýmkoli způsobem. Jenže potkaj proradnýho synka chlapa, který je podfouknul, do toho je pronásleduje nymfomanka Jennifer. A cokoli, co se začne vyvíjet aspoň trochu nadějně, okamžitě zhatí idiocie dvou z těch tří. Bohužel dost přehnaně, kdyby autoři jen trochu ubrali, bylo by to fajn, takhle jsem spíš než se smál jsem se bránil chuti proboxovat se do obrazovky a jednomu z těch dvou, nejlépe oběma, zakroutit krkem. ()

Dasulinda79

....ale jo, dalo se to, jednička byla tedy si myslím vtipnější... opět jsem se nejvíc zasmála u "zkažených" záběrů na konci :) trošku mě mrzí některé opakující se vtípky, jinak to šlo. ()

BigJohn02

Jednička za moc nestála, ale tohle je fakt strašně trapná srágora. Bylo tam několik dobrých fórů a zvratů, ale ti tři blbci byli nesnesitelní, zvláště Charlie Day - ten by mohl z fleku hrát čerta v některé z Troškových uřvaných pohádek. Bod jen za některé herce ve vedlejších rolích. ()

peter.m

"Pri pomyslení na môjho šéfa som zaťal zuby a odlomilo sa mi z dolnej stoličky (true story)." /príbeh-/herecké výkony*/pointa-/hudba-/výprava*/ ()

McGuffin

Šéfy sami ve své firmě chtěli být Šéfové na zabití 2, Horrible Bosses 2. Jenže je oškubal jiný losangeleský šéf, a v závěru se ukáže, že to on je na zabití, pravda, už trochu oškubaný. Mezitím si i s jeho synem a svými bývalými šéfy hodně a z cesty, aby byli pro publikum zvesela za hlupáky, povídají. Což si vzali na starosti John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, John Morris a Sean Anders. Toť vše, oškubaní zůstanou oškubaní, vyzraje na ně třetí vzadu, ale policie nad tím mávne rukou a šéfům i publiku to musí zvesela stačit. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

Polik_

Po delší odmlce první pokračování, které nezklamalo na plné čáře. Dvojka jde cestou, kterou ji jednička suverénně vyšlapala a to nejdůležitější – tedy humor, zůstal úspěšně zachován. V nepřeberném množstvím těch horších i vyloženě špatných amerických komedií za posledních dvacet let se téhle potrhlé trojici doplněné Spaceym, Foxxem a dalšími, podařilo přesvědčit mě, že komedie mají stále aspoň v rovině bezprostředního užití si filmu podobnou váhu jako „vyšší“ žánry typu dramat nebo thrillerů. Jestli tedy nějak americkou komedii, tak takhle. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze